Skocz do zawartości

Anthem


MaZZeo

Rekomendowane odpowiedzi

Grałem na slimie, są spadki ale jeżeli na koxie takie cyrki to tylko powiem, że jak na biedastation nawet nienajgorzej. Mało mnie to demo do siebie przekonało chociaż fajnie się nadupiało do pterodaktyli z powietrza. Misja potrójne zagrożenie skończona z bluescreenem a jakże. No raczej w takim stanie, w jakim jest demo musiałbym chyba oberwać po głowie czymś ciężkim żeby brać zamiast Dywizji 2.

Odnośnik do komentarza

Zrobilem dzisiaj rano dwie misje i tylko walka mi sie podoba. Graficznie jest bardzo slabo, 15-20fps, deszcz wyglada jak z ps2, ta gra przycina nawet w hubie :pawel: Do tego mega generyczne misje polegajace na lataniu od znacznika do znaniczka i strzelaniu do wrogow. No nie wiem, chyba sa lepsze gry tego typu na rynku.

Odnośnik do komentarza

Graficznie jest bardzo słabo? 

 

Na czym wy gracie? Sory, ja tez lubię hejtowac EA, ale to co się w tym temacie wyczynia to są jakieś wyżyny debilizmu. Gra jest piękna. I nie chodzi tez o sama grafikę ale art design. To raz. Odpalcie sobie Fort, fioletowa misje która ma być jak strike. Odpalcie, zagrajcie i powiedzcie że gra wyglada słabo. 

 

Naprawdę, dawno nie czytałem takich bredni na forum jak w tym temacie. BioWare odwaliło kawał solidnej roboty z Anthemem. Jest sporo rzeczy które mnie wnerwiaja i napisze potem posta z doświadczeniami z demem ale suma sumarum gra jest bardzo porządna. 

 

Zaliczyła downgrade? Pewnie że tak, nie wiem czy był ktos kto wierzył że render z E3 to prawdziwy gameplay. Mimo że EA zapierało się że to było z XOX. Ale potem wypuścili 20 minutowy gameplay właśnie z misji która jest w demie i ta gra faktycznie tak wyglada. Ja miejsca gdzie modele kamieni i tekstury są dość rozmyte i są miejsca gdzie roślinność jest bardzo uboga, ale w większości to są miejsca z przepiękna Pandorą z Avatara. 

Edytowane przez Voytec
  • Plusik 2
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Ja też kompletnie nie kminię zarzutów, że oprawa słaba:dunno: Na czym Wy gracie??! Na biedakonsolach? Być może. Na warchlaku? Też być może, ale nie chce mi się sprawdzać różnic, choć mógłbym, za to na koksie gra wygląda jak sto milionów (pipi)ych dolarów! Czasem się coś tam lekko w oddali doczyta. To jedyny drobny zarzut, bo gra również absolutnie nie szarpie i nie prycha, a na to jestem wyczulony szczególnie. Animacja postaci, mimika twarzy to również absolutny top (widać, że nad Anthem czuwał główny zespół, a nad Androbiedą pochylały się sprzątaczki i roznosiciele pizzy w Bioware). Jedyny prawdziwy zarzut? To gunvo a la Destiny i The Division. Nic na to nie poradzę, że kompletnie nie trawię tego typu gier. Jedni nienawidzą survival horrorów, inni zaś szerokim łukiem omijają gry soulsopodobne. Ja natomiast jestem uczulony na Destiny i nic na to nie poradzę:dunno:

  • Plusik 1
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Czezare napisał:

Ja też kompletnie nie kminię zarzutów, że oprawa słaba:dunno: Na czym Wy gracie??! Na biedakonsolach? Być może. Na warchlaku? Też być może, ale nie chce mi się sprawdzać różnic, choć mógłbym, za to na koksie gra wygląda jak sto milionów (pipi)ych dolarów! Czasem się coś tam lekko w oddali doczyta. To jedyny drobny zarzut, bo gra również absolutnie nie szarpie i nie prycha, a na to jestem wyczulony szczególnie. Animacja postaci, mimika twarzy to również absolutny top (widać, że nad Anthem czuwał główny zespół, a nad Androbiedą pochylały się sprzątaczki i roznosiciele pizzy w Bioware). Jedyny prawdziwy zarzut? To gunvo a la Destiny i The Division. Nic na to nie poradzę, że kompletnie nie trawię tego typu gier. Jedni nienawidzą survival horrorów, inni zaś szerokim łukiem omijają gry soulsopodobne. Ja natomiast jestem uczulony na Destiny i nic na to nie poradzę:dunno:

Ta gra jest niegrywalna 15 fps na koksie aż odechciewa się wszystkiego nawet w menu tyle jest

 

owszem strzela się mega ale technicznie to crap

  • Minusik 2
Odnośnik do komentarza

Też nie kminię zarzutów co do oprawy czy płynności animacji.
Grałem wczoraj z Wojtkiem i co chwila łapaliśmy się na tym, że któryś z nas zachwycał się oprawą, czy designem lokacji. Roślinność, deszcz, kałuże, sadzawki, wodospady, porośnięte ruiny, do tego zwierzaki, jakieś liście, latające ćmy, plus pełno wrogów, wybuchów, rozbłysków i czterech latających poyebów, a animacja ani razu nie dropnęła jakoś zauważalnie (zaledwie podczas wlatywania przez jakieś węższe przejście miałem spory spadek, ale to nawet nie odbyło się podczas akcji, tylko przy eksploracji).
Ja rozumiem chęć hejtowania EA, ale pisać bzdury, byle tylko oczernić jakiś tytuł to już nawet jest poniżej i tak niskiego poziomu niektórych forumkowych trolli.
A! No i gram na zwykłym, zwyklutkim PS4 - żadnego upierdliwego pop-upu, żadnych widocznych przycięć i śliczna oprawa graficzna.

Z upierdliwych wad wymieniłbym ciągłe loadingi, spowodowane segmentowaniem lokacji - serio, ale co mi z tak dużego świata, jeśli część jego dobrodziejstw jest ukryta w jaskini za 20 sekundowym statycznym ekranem ładowania? Strasznie wybija to z klimatu, zwłaszcza jak słuchamy jakiegoś dialogu i nagle następuje totalna cisza.

Odnośnik do komentarza
59 minut temu, Wredny napisał:

Też nie kminię zarzutów co do oprawy czy płynności animacji.
Grałem wczoraj z Wojtkiem i co chwila łapaliśmy się na tym, że któryś z nas zachwycał się oprawą, czy designem lokacji. Roślinność, deszcz, kałuże, sadzawki, wodospady, porośnięte ruiny, do tego zwierzaki, jakieś liście, latające ćmy, plus pełno wrogów, wybuchów, rozbłysków i czterech latających poyebów, a animacja ani razu nie dropnęła jakoś zauważalnie (zaledwie podczas wlatywania przez jakieś węższe przejście miałem spory spadek, ale to nawet nie odbyło się podczas akcji, tylko przy eksploracji).
Ja rozumiem chęć hejtowania EA, ale pisać bzdury, byle tylko oczernić jakiś tytuł to już nawet jest poniżej i tak niskiego poziomu niektórych forumkowych trolli.
A! No i gram na zwykłym, zwyklutkim PS4 - żadnego upierdliwego pop-upu, żadnych widocznych przycięć i śliczna oprawa graficzna.

Z upierdliwych wad wymieniłbym ciągłe loadingi, spowodowane segmentowaniem lokacji - serio, ale co mi z tak dużego świata, jeśli część jego dobrodziejstw jest ukryta w jaskini za 20 sekundowym statycznym ekranem ładowania? Strasznie wybija to z klimatu, zwłaszcza jak słuchamy jakiegoś dialogu i nagle następuje totalna cisza.

Grasz na plejce

 

ja na xox w 4k mam spadki do 15 ...

 

gra się fajnie ale ta płynność to tragedia odbiera fun mam nadzieje ze to naprawia 

Edytowane przez Banan91PL
Odnośnik do komentarza
6 minut temu, PiPoLiNiO napisał:

Ktoś wyżej napisał z w gra wygląda ładnie na zwykłym ps4...

Litości. Na one x w 4k wygląda i chodzi jak (pipi), a koleś pisze, że jarał się z ziomeczkiem widokami... WTF?! Jaraliście to Wy chyba coś innego...

To jest największy techniczny kapsztyl ostatnich lat. Ma niektóre ładne skały, to fakt. Ale ogólnie gra jest TRAGICZNIE WYKONANA. Zwłaszcza po tym co pokazywali w filmach. Sorry, ale po aferze z Watch Dogs firmy przestały tak świrować, a tu nagle takie pier dolnięcie w łeb.

Co Ty bredzisz, gościu. Pisząc coś takiego mogę się domyślać że spędziłeś z ta grą raptem kilka minut. Nie wierze, że można aż tak trolowac poza CW. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...