Skocz do zawartości

Anthem


MaZZeo

Rekomendowane odpowiedzi

Wyłapane z okołoeventowych materiałów i wywiadów:

 

  • brak romansów
  • brak PvP, będzie tylko PvE
  • można grać w singlu
  • brak miejscówek socjalnych (np. miast) w multi
  • 4 klasy, customizacja wyglądu
  • premiera 22 luty 2019

 

Sporo info => https://www.gameinformer.com/video-interview/2018/06/09/123-rapid-fire-questions-about-anthem

 

Dla mnie meeeeh i niech obecne Bioware już zdechnie  - choć Days Gone tego samego dnia też nie wygląda jakoś wybitnie wspaniale, to jednak wezmę produkcję Sony, bo "Fuck You EA"

 

Update:

Cytat

- Cosmetic-only microtransactions, no lootboxes
- 30 FPS on consoles, unlocked framerate on PC
- PC release same day as consoles
- No snowy or desert areas
- Anthem will be a GaaS, likely to be the only one in the series
- Environmental destruction, unlikely to be permanent
- Character creator, character is voiced, all are humans
- No character creation after initial creation at launch
- No AI party members
- No romances
- All Javelin classes are available, can swap outside of missions, no point to starting a new character
- Hubs include Fort Tarsus, the forward base walkers (non-pilotable), and an "apartment"
- No other players in hubs, hubs are for story progression
- Non-infinite inventory
- After tutorial, no missions have to be played solo, can start playing co-op right after
- There are levelled areas that low-level characters should avoid at first
- No underwater fights
- Flying has a vertical limit
- Conversation choices return, but branches are simpler
- No co-op story decisions
- No loot sharing, swapping, or stealing
- Bioware trying to control for griefing as much as possible
- "No answer" regarding public beta

 

Edytowane przez Cedric
  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

A ja, jako fan Destiny i The Division, z radością przyjmuję wiadomość o kolejnym graczu na rynku i dla mnie zakup premierowy (razem z Days Gone - będzie grane na dwa fronty).
Lubię ten typ gier, jestem ciekaw, jak BioWare poradziło sobie z fabułą, no i cieszy mnie niezmiernie wiadomość, że co-op nie jest koniecznością, bo ja wolę ogrywać te tytuły samodzielnie (przynajmniej do momentu osiągnięcia endgame).

  • WTF 1
Odnośnik do komentarza

Teoretycznie w Destiny i Division coop też nie jest wymagany, ale są końcowe aktywności, które go już wymagają. Jak tutaj nie będzie nawet takich rzeczy jak chociażby raid czy co najmniej konkretna instancja to nie wróżę długiej przyszłości. Brak socjalu również in minus, a te jarania się dynamicznym światem bo dzień i noc to po prostu beka synusiu... Pancerz będzie można w pełni modyfikować, (pipi) jakieś śmieszne kolorki i nic poza tym... Ja wiem, że PRowcy im każą to mówić, no ale ludzie święci...

 

 

Odnośnik do komentarza

To pewnikiem gierka dla mnie. Powazniejsze Borderlands w TPP i innym swiecie gdzie nic nie jest wymagane, zeby grac solo. Mięta. 

Jesli bedzie to udany loot shooter, a wszystko wskazuje na co najmniej przyjemna rozwalke, to z 8 miechow bym poswiecil. Poza tym takie gry jak Destiny np, wymagaja znacznie wiecej czasu i ludzi, zeby cos ugrac i zdobyc. Dla mnie dwa najwazniejsze elementy rozgrywki to gameplay i replayability. Reszte w wiekszym badz mniejszym stopniu olewam. 

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Ogólnie z opisu to jakiś mega kastrat wyjdzie. Tego nie ma, tamtego nie ma, tego nie można, brak śnieżnych pustynnych terenów to już czuję monotonne lokacje (nawet ten gameplay miał t!( bezjajeczne miejscówki ze głową mala), ni to gra solo bo always online ni to zabawa online, brak pvp.

 

Pierwszy trailer fajnie się zapowiadał a pp gameplayu Nie tknę tego.

Odnośnik do komentarza

„He? Chcieliscie to wszystko? Ok, za jedyne pincet ojro damy wam DLC z socialem i pvp”. To jest niemal oczywiste 

Czy ja wiem czy chcialbym pustynie i snieg? Ogrywalem ostatnio Valey of the Yetis i biegalem po the Cut w Horizonie wiec mam juz dosc zimy. Stawiam na eksploracje podziemi, miliona ruin, a to co widzialem i tak wyglada ciekawie. Zalezy kto czego szuka. Niewiele jest gier, jesli jakakolwiek, na ktore czekam, ale Hymn moze byc wlasnie ta jedna.

Odnośnik do komentarza

zależy. ja tam akurat wierzę w Anthema, bo EA jest w tej chwili w trybie ocieplania wizerunku po klapie z Battlefrontem a z kolei Bioware po Andromedzie czuje nóż na gardle i potrzebuje zwycięstwa. Także wszystkim zależy, żeby ta gra się udała. 

 

Niektóre informacje - brak pvp np.  - nie zaskakują i w sumie ciężko wyciągać z nich wnioski. Ale brak social space w grze MMO? w której chodzi o zbieranie lootu? no dziwne trochę.

 

Plus sam wczorajszy pokaz był naprawdę beznadziejny. 

Odnośnik do komentarza
6 minut temu, froncz piotrewski napisał:

zależy. ja tam akurat wierzę w Anthema, bo EA jest w tej chwili w trybie ocieplania wizerunku po klapie z Battlefrontem a z kolei Bioware po Andromedzie czuje nóż na gardle i potrzebuje zwycięstwa. Także wszystkim zależy, żeby ta gra się udała. 

 

Tak jak nie głosuję na polityków, którzy mi się nie podobają lub nie idę na wybory jak nie mam na kogo głosować tak nie kupię Anthem w żadnym wypadku. Wiadomo, lawiny się nie zatrzyma, ale jeśli gracze pięknie zareagowali na racze lootboxy tak powinni zareagować na trend wciskania destinopodobnych gier wszędzie gdzie się da, bo taka moda.

Odnośnik do komentarza

czemu? ani nie ma bardzo dużo takich gier, ani nie są one szczególnie złe. w tej chwili z destinopodobnych gier masz: Destiny, Warframe, Division i na horyzoncie Anthem. Destiny 2 radzi sobie słabo dlatego, że jest słabą, popsutą grą, a nie dlatego że należy do jakiegoś gatunku. Warframe i Division to co najmniej dobre gry w swojej klasie, oferujące dużo godzin grania za niską cenę. 

 

to że ci się jakiś gatunek nie podoba, to nie znaczy że mają nie wychodzić tego typu gry. na upartego można by powiedzieć, że Monster Hunter: World jest podobny gatunkowo - bo też masz co-opowe pseudo-MMO z lootem. I co, też słaba gra i ma nie wychodzić?

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

to jest inna sprawa. ogólnie ten pierwszy pokaz sprzed roku był super, ale wczorajszy był IMO bardzo słaby. Plus w designie widać naprawdę mocną 'inspirację' Destiny. no ale gierki Bioware zawsze były dobre jeśli chodzi o art i wykonanie, więc myślę, że można być umiarkowanym optymistą mimo wszystko. bardziej się boję o gameplay 

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, froncz piotrewski napisał:

na upartego można by powiedzieć, że Monster Hunter: World jest podobny gatunkowo - bo też masz co-opowe pseudo-MMO z lootem. I co, też słaba gra i ma nie wychodzić?


O to to to - MHW to dokładnie ten sam typ gier i mi np nie podszedł, mimo najszczerszych chęci, ale Anthem z chęcią sprawdzę, nawet jeśli to EA.

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.