Skocz do zawartości

Anthem


MaZZeo

Rekomendowane odpowiedzi

Widzę, że tu w temacie Anthem coś mało o Anthem - taki zayebisty tytuł, że ludzie wolą o czymś innym popisać.
No więc ja również dorzucą coś od siebie - wczoraj kliknąłem na ten link polecający, o dziwo się udało, zalogowałem się, pobrałem demo, ale że grałem z kumplem w PUBGa, to dopiero około 4:00 nad ranem mogłem obczaić demko, a wtedy to zobaczyłem już tylko ekran tytułowy i informację o tym, że demko się skończyło...
To na razie tyle z mojej przygody z Anthem, może przy otwartych testach będzie lepiej :)

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
20 minut temu, gamerTHC napisał:

Chyba mam banie, ale jakby gra wyładniała

 

No gierka śliczna jest, ale jak się zrobi ciemniej i pada - ten zacinający deszcz i wichura... Do tego kapitalne refleksy na naszym Javelinie, wszelkiego rodzaju rozbłyski, wybuchy...
Sama planeta przypomina mi Pandorę z Avatara, w sumie te klimaty to już w Titanfall 2 przerabialiśmy.
Ten cały Fort Tharsis to mi klimatem Monster Hunter World przypomina, no i w cały ogólny vibe też mocno z tego czerpie, tylko zamiast nawalania mieczami, mamy walkę rodem z Andromedy, plus klimaty Destiny.
Całość to taki miks, ciężko coś tu sensownego wyłapać, bo zupełnie nie kumam lore, a nie chce mi się czytać tych ton notatek - po prostu latam od znacznika do znacznika i nak#rwiam wszystko, co ma czerwony pyerdolnik nad głową.
Czasem coś tam wypadnie, jakiś power-up, czy surowiec i w sumie tyle, choć "zagadka" w pierwszej misji była spoko, tyle że nie z randomami, bo jak w końcu załapałem o co chodzi, to oni jeszcze nie :)

Co do rozgrywki to jak dla mnie za duży chaos jak na razie, no i strasznie wk#rwia to przenoszenie na miejsce misji - te ekrany z długimi loadingami strasznie wybijają z immersji, no i na koniec misji, zamiast zostać w miejscu, w którym ją skończyliśmy, następuje automatyczny teleport do Fort Tharsis, co jest słabe w ch#j, no i znów wiąże się z loadingiem.

Za mniej niż stówkę bym w to pograł, bo sama mechanika i klimacik są zacne, ale to wciąż EA, więc nie ufam za cho.lerę i czekam na recenzje.

  • Plusik 4
Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, Sydney napisał:

Blue screeny na prosiaku po każdym podsumowaniu raidu/misji/aktywności to przegięcie

Na bieda jest to samo. 

Postrzelać można, ale loadingi i momentami zbyt duży chaos. Póki co meh. Po sporej obniżce, jak (jeśli) połatają, to bo pewnie będzie można pograć. Ale javelinem lata się fajnie, zawsze to jakaś większa swoboda ruchów :D

Pewnie jutro na chwilę też zaglądnę i poleci z dysku. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...