Skocz do zawartości

Anthem


MaZZeo

Rekomendowane odpowiedzi

To jak ta gra chodzi to jakiś (pipi)a żart, żeby na koksie w Fort Tarsis było latające 20 fpsów przy rozdziałce, która na pewno jest bliżej 1080p niż 4k.

 

Najgorsze jednak, że gra się wiesza przy ładowaniu misji. Próbowałem restartować 4 razy i dalej to samo.

 

4 RAZY

 

wywaliłem grę z dysku.

 

dam jeszcze szansę EA Access, ale skoro reklamowane demo chodzi jak (pipi), to czuję w moczu shitstorm premierowy.

Odnośnik do komentarza
33 minuty temu, iluck85 napisał:

 

 

No mnie już 2 nie porwała. 

2ka trzyma fason i jest genialną grą tylko trzeba być na bieżąco. Wszystkie dodatki, płatne passy itp. No i oczywiście poświęcić jej kilkaset godzin wolnego czasu. W jedynke nie grałem ale dwójkę szanuje motzno! Za Baronów, za Splatany Brzeg, za Pająka, za Forsaken'a, za Dreaming City, za combat design, za zwykły feeling! 

Edytowane przez Ryo-San
Odnośnik do komentarza

 

Mleko się rozlalo, BioWare/EA muszą się tłumaczyć. To już jest Dzień Świstaka, jedynie każdego dnia zmienia się gra.

 

Wczoraj pograłem trochę w betę i wymiękłem kiedy druga misja z rzędu miała nieskończone ładowanie. Nawet wcześniej wersja Alpha nie miała tego typu problemów. Na szczęście potem odpaliłem The Division i zapomniałem o straconej godzinie życia w Anthem. 

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, devilbot napisał:

To jak gra jest technicznym dnem to grajcie dla fabuły. Świat i story stworzył Drew Karpyshyn znany z Kotora, Mass Effecta trylogii Bane'a itp.

Problem w tym że nawet jakby ta fabuła była wybitna (w co wątpię) to i tak aby pchać ją do przodu będzie trzeba robić questy jak w MMO. (pipi)ać tą grę i frajerów co ją kupią

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
45 minut temu, iluck85 napisał:

 

Kupiona day one. Ale juz nikt w to nie gra u mnie na liście, wiec rajdy odpadają, a dobra ekipa z randomow to rzadkość. 

No nic na to nie poradzę, zawsze mogę polecić grupy na fb gdzie zawsze się znajdą ludzie do gry. 

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, iluck85 napisał:

 

Kupiona day one. Ale juz nikt w to nie gra u mnie na liście, wiec rajdy odpadają, a dobra ekipa z randomow to rzadkość. 

Przecież Destiny 2 od premiery Forsakena przeżywa druga młodość. Jeżeli w premierę miałeś 10 ludzi na liście którzy w nią grali to po Forsakenie 8 z nich wróciło do gry. U mnie na liście codziennie 1/4 ludzi ma stale odpalona grę. Fakt, że jestem w klanie i Ci ludzie cały czas w Destiny cisną ale cześć z nich to znajomi od dawna, którzy po prostu stale do gry wracają żeby popykać. 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
18 minut temu, iluck85 napisał:

Czyli warto obczaić. Jest jakaś wersja GOTY? Jak przy jedynce była wersja legendarny z wszystkimi dodatkami?

 

edit

porzuceni 199 :) 

a wydanie premierowe 34zl w folii :) 

No taniej będzie kupić Forsaken na storze cyfrowo i podstawkę w boxie bo w pudle masz kod tylko na forsakena.

Odnośnik do komentarza

Dodam od siebie że gra doczekała się anal passa na kolejne trzy dodatki, wszystko w cenie ok. 144zł o ile dobrze pamiętam. Recenzje podają jednak że to DLC to (obecnie) typowa zapchajdziura, zwłaszcza jeśli nie masz ludzi do raidowania. Resumując: wystarczy D2 Forsaken żeby mieć to co najlepszego gra ma do zaoferowania.

Edytowane przez Paolo de Vesir
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...