Skocz do zawartości

Sylvan Wielki

Forza Motorsport 7

Rekomendowane odpowiedzi

Za zabieranie kodów bez podziękował waliłbym z otwartej w pysk.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Kupiłem sobie Ultimate w promocji i pierwsze co mi się rzuciło w oczy to brak dodatkowych procentów do CR za wyłącznie asyst. Co to się porobiło? Dostałem jakiś dopalacz do CR za ultimate, ale widzę że ma ograniczoną ilość zużyć. O co w tym burdelu chodzi? Jaki w takim razie jest profit z vipa? 

Wisienka na torcie to pobieranie prawie 70gb dwa razy bo za pierwszym razem gra mi wczytuje tory widmo bez nawierzchni. Płytę włożyłem dwa dni temu, może pojutrze uda się zagrać ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ultimate daje Ci podwójną kasę za wyścigi i 5 kart VIP ze 100% podniesieniem nagrody podstawowej za wyścig. Karta może być uzyta 3x, także sugeruję używać ich z rozwagą ;) I to by było na tyle jal chodzi o korzyści z edycji ultimate :yao:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Kuhwa co to jest za gunwo. Drugi raz pobrałem i czarny ekran po splash screenie. Przecież ten xox z tym swoim zamulonym OSem nie daje rady z prostą nawigacją, a co dopiero z instalacją gier 100GB+. Strasznie irytujące, zachciało im się play anywhere to teraz masz konsolowcu zarazę pecetozą i wiecznymi problemami. Jeszcze gdyby to był update 6gb, a nie (pipi)a twoja mac 70. W sumie poleci 210gb w tydzień i dalej nie ma pewności, że gra zadziała. 

• Plusik 1
  • Minusik 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

przestańcie mi tu śmiecić po dobroci, póki możecie.

• Plusik 1
  • Dzięki 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nowy car pack 10 lipca

Oprócz tego 2 darmowe auta: 1971 Porsche #23 917/20 i 2019 Porsche 911 GT3 RS

Zmiany w aktualizacji:

• New "Stig" driver gear for everyone

• Collection system revamped. All "Normal" cars will no longer be locked behind community events and will be purchasable at any time. FE cars and Unicorns remain locked.

• Price Crates will no longer contain cars.

• Lobby hosts gain the ability to kick people during the race.

• Scrolling through the garage or the dealer supposedly fixed. Will no longer cause freezes and stutters.

Nowości planowane w kolejnych aktualizacjach:

• Formula Drift Car pack for Forza Horizon 4 pre-orders

• Drift Suspension upgrade for most cars to increase stance and steering angle.

• Along with a new drifting score system

• Track Limits still being worked on.

• Same for the experimental drag mode.

• Leaderboard wipe will soon happen.

• T10 hinting at "the most updates" they have ever released in July, August and September.

• FM8 and Expansions not currently in development. Team is set to work on improving the FM7 experience first before all else. New tracks are a maybe.

• Plusik 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Cytat

FM8 and Expansions not currently in development. Team is set to work on improving the FM7 experience first before all else. New tracks are a maybe.

Oby. Niech w końcu dadzą odpocząć przynajmniej rok tej serii i wydadzą dopiero FM8 na nowego xboxa. Kolejne FM na tę generację to będzie kopiuj-wklej jeszcze większe niż te które mamy teraz.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

ciekawe czy to oznacza kolejny spinoff w 2019? 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Albo może odejście od dwuletniego cyklu wydawniczego? Chociaż chyba były jakieś ploty o trzeciej grze z serii Forza, nie pamiętam. Ja tam wszystko w temacie wyścigów od studiów MS łykam bez popity, niech rzucają we mnie czym chcą.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

FM7 jest na tyle duża, że wystarczą teraz aktualizacje. Jak 2019 odpada, to FM8 dopiero w 2021. Nie zdziwię się jeśli FH4 pójdzie podobną drogą i w 2019 lub 2020 zobaczymy jakąś nową serię na koniec obecnej generacji jak to było z FH na X360.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

wyszła dziś kolejna aktualizacja. każdego najbardziej interesują samochody więc dla każdego mają być 2 porszaki a najnowsza paczka, razem z kolejną, jest dla posiadaczy car passa. niecałe 800 mega do pobrania więc dramatu nie ma. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi