Skocz do zawartości

Forza Motorsport 7


Rekomendowane odpowiedzi

On 11/12/2020 at 1:08 PM, PiPoLiNiO said:

Bez asyst. Na padzie. Skrzynia manual.

Ogólnie dobra sekunda jest do zbicia jeszcze. Pytanie jakie świry wlecą do turnieju emoji16.pngemoji16.pngemoji16.png

Ja nie wiem jak wy gracie na padzie, jeszcze z manualem. Pewnie już stary jestem :) i to moja pierwsza konsola, więc nie ogarniam. Próbowałem na padzie FM7 i to dla mnie czarna magia. Jako tako jeżdżę, ale jak wyłączę asysty to jest tragedia. Kupiłem porządną kierownicę i teraz gra się świetnie, ale prawdopodobnie i tak jesteś szybszy ode mnie, nawet grając na padzie !

Odnośnik do komentarza
Ja nie wiem jak wy gracie na padzie, jeszcze z manualem. Pewnie już stary jestem smile.gif i to moja pierwsza konsola, więc nie ogarniam. Próbowałem na padzie FM7 i to dla mnie czarna magia. Jako tako jeżdżę, ale jak wyłączę asysty to jest tragedia. Kupiłem porządną kierownicę i teraz gra się świetnie, ale prawdopodobnie i tak jesteś szybszy ode mnie, nawet grając na padzie !
Akurat Forza to bardziej pod pada niż kiere jest robiona z tego co mówią wymiatacze. Ale to już musiałbyś pytać [mention=30540]Marcin_wawa[/mention] albo [mention=23458]Magik[/mention].
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Jezu jaka ta kariera w FM7 to nuda i jak beznadziejnie skonstruowana.

 

Kto wpadł na pomysł, by im dalej w turnieju tym więcej punktów było rozdawane? Różnice w punktacjach pomiędzy graczami w stawce są coraz większe, więc przykładowo w turnieju gdzie jest 6 wyścigów bardziej opłaca się wygrać 3 ostatnie niż 3 pierwsze. Debilizm.

 

Same wyścigi to też kpina, jadę sobie na ekspercie/wybitnym i jestem w połowie stawki na starcie, ciekawe w jaki sposób mam doczłapać się do podium podczas 3 okrążeń na takich wąskich torach jak Bathurst albo Long Beach? W tych wyścigach naprawdę jest mało walki i emocji. GRID 2019 jest o wiele lepszy :xboxssie:

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące temu...

Sztos opcja:xboss:Co prawda sam kupiłem przed premierą edycję standardową, ale to kozacki gest dla osób opłacających abonament, a jednocześnie wydających kasę tylko na dodatki. Pewnie będzie sroga obniżka, ale panie Spencer, jak pan żeś mnie zaimponował w tej chwili!

Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, Michał102 napisał:

Czyli gry od MS nie trafiają do usługi na stałe? 

Taka powiedzmy FH5 może wpaść do knur passa w dniu premiery, a po miesiącu wypaść? 

Samochodówki znikają kiedy kończy się umowa licencyjna z producentami samochodów. 

 

Jeśli chodzi o twoje pytanie, to teoretycznie gdyby taka umowa w przypadku Forzy Horizon 5 została podpisana na miesiąc, to ta też po miesiącu zostałaby usunięta z gamepassa. 

 

Ale na szczęście takie licencję nabywa się raczej na dłuższy czas czyli jakieś 4-5 lat. 

 

Za rok prawdooobnie pożegnamy Forze Horizon 4

 

 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Microsoft pewnie zakładał premierę Forza 8 tak by zachować płynność, niestety premiera się przesunęła, a siódemka wypaść musi ze względu na umowę. Po zakupie XSX ściągnąłem FM7, ale nie wciągnęła mnie. Jedynkę i dwójkę ogrywałem przez setki godzin, tutaj coś niestety nie zagrało.

Odnośnik do komentarza

FM5 to było szybkie tech demo jak dobrze pamiętam, w FM6 i 7 to dodali te karty modyfikacji i strasznie nudny career progres, wiec przestałem w to grac na dłuższą metę, FM1 & 2 przypominało mi zawsze stare dobre GT1&2, odblokowanie aut stopniowo, teraz się loguje do każdej Forzy i na dzień dobry super bryki dostaje w prezencie

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...