Skocz do zawartości

Metro Exodus


Faka

Rekomendowane odpowiedzi

44 minuty temu, Bansai napisał:

 

Na Ranger Hardcore nie ma quick save'a z tego co czytalem, troche lipton.

Jest coś takiego jak quick save? Boże, ale by mi się przydał. To, że jesteśmy na strzała podbija poziom Ranger Hardcore w stosunku do poprzednich części o kilka długości. W niektórych lokacjach leje się po mnie zimny pot...

Edytowane przez Voytec
Odnośnik do komentarza

a co można znaleźć przy jednej wieży, z gitarą na samej górze? uratowałem tam jednego typka i coś tam mówił ale dokładnie nie zwróciłem na to uwagi a sam nic nie znalazłem 

 

btw co do tej gitarki 

Spoiler

jeden ziomek poprosił żeby mu ją przynieść, ale że byłem tam wcześniej to już jej nie ma i pewnie "quest" mi przepadł

 

Odnośnik do komentarza

No właśnie o tym pisałem wcześniej - chodzi o wysepkę z pomieszczeniami zasilanymi elektrycznie (i naszym domkiem wypoczynkowym), tam za jednymi drzwiami znajdziesz pewne urządzenie, zamontowane w... :)

A co do gitarki to zagadaj z typem, ja jeszcze takowego nie spotkałem, ale gitarkę najwyraźniej Artem sobie przygarnął, więc mam nadzieję, że będę mógł doręczyć komu trzeba.

Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, messer88 napisał:

a co można znaleźć przy jednej wieży, z gitarą na samej górze? uratowałem tam jednego typka i coś tam mówił ale dokładnie nie zwróciłem na to uwagi a sam nic nie znalazłem 

 

btw co do tej gitarki 

  Ukryj zawartość

jeden ziomek poprosił żeby mu ją przynieść, ale że byłem tam wcześniej to już jej nie ma i pewnie "quest" mi przepadł

 

 

quest na pewno nie przepadl, cofnij sie, ta gitara gdzies na gorze powinna byc

 

a ten typek mowil to o czym wyzej pisalismy wlasnie, o chatce nad jeziorkiem i zakazanym przedmiocie.

Odnośnik do komentarza

Dokładnie tak - ja po zabawie od razu zerknąłem i zobaczyłem, że jej nie ma, więc uznałem, że skitrał do kieszeni :)

Kurde, cała gierka jest przepiękna, absolutny top wizualny - teraz odpaliłem foto mode i przyglądam się twarzom naszej ekipy - niesamowita dbałość o szczegóły.

No i podobnie jak Blazko, tak i Artem ma fajną Anię :)

646bbffa570ab6f7gen.jpg

Edytowane przez Wredny
Odnośnik do komentarza

Powtarzam pytanie, da sie wyczyścić znacznik czerwonej czaszki? Wróciłem po długim czasie do lokacji obok Aurory gdzie była gitara i przeciwnicy się tam odrodzili :/

 

@chris85 jest za gitarę? Za misia dostałem, ale za gitarę nie. A przed chwila ja oddałem. 

Edytowane przez Voytec
Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, Voytec napisał:

Powtarzam pytanie, da sie wyczyścić znacznik czerwonej czaszki? Wróciłem po długim czasie do lokacji obok Aurory gdzie była gitara i przeciwnicy się tam odrodzili :/

 

@chris85 jest za gitarę? Za misia dostałem, ale za gitarę nie. A przed chwila ja oddałem. 

 

jest za jedno i drugie, wiec nie dostalbys achieva tylko za miska

Odnośnik do komentarza

Dwa pytania:

 

1. Jak otworzyć drugie drzwi na wysepce gdzie jest agregat?

 

2. A drugie już ukryję:

 

Spoiler

Uwolniłem wieśniaków zamkniętych w klatce przez bandytów i w ramach podziękowania otrzymałem klucz do skrytki gdzie schowane są podobno cenne dobra. Tylko gdzie jest ta skrytka?

 

 

A poza tym gra rewelacyjna. Wsiąkłem w klimat.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...