Skocz do zawartości

Metro Exodus


Faka

Rekomendowane odpowiedzi

Ta gra z minuty na minute jest coraz lepsza. Polecam noca skradac sie kolo leza spiacego "Demona", jak sie kapnalem ze przestal chrapac to prawie kleksa zrobilem. Gra potrafi trzymac w napieciu nawet podczas potyczek z mniejszymi zmorami.

 

Gra noca jest idealna pod stealth ale ma swoj spory minus, noc to tutaj noc wiec jak juz was chmara gownozercow zobaczy to potem powodzenia z bronieniem sie jak jedyne co widzisz to oslepiajacy blysk twojego kalacha. Doslownie jak ta scena z trailera girsow co marcus na slepo wali z lancera dookola, tylko ze tutaj faktycznie mozesz miec masz taki moment. :banderas:

 

Na chwile obecna nie bardzo rozumiem oceny z rzedu 6-7.

  • Plusik 4
Odnośnik do komentarza
5 godzin temu, MAJOCHEY_PL napisał:

No i nie wiem, czy kupować bo gra posiada buga.

W recenzjach piszą, że karabiny się zacinają  :i_am_so_happy:

  Pokaż ukrytą zawartość

Pozdrawiam liderów!

 

:facepalm: hahaha jak by grali w poprzednie cześci to by wiedzieli ,że tam też się broń zacinała  ba nawet na filmikach promocyjych był ten patent.

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, danielskii napisał:

Hey a jak z ta otwartoscia swiata jest? jakies zadania poboczne na mapce oznaczone? czy poprostu duze przestrzenie?

 

Zadania poboczne sa, ale sa to raczej drobnostki, jak juz takie dostaniemy to sa oznaczone.

 

Sa tez nieoznaczone miejsca gdzie mozna komus pomoc i w zamian dostaniemy jakas wskazowke gdzie zawsze mozna znalezc cos fajnego, tego typu rzeczy nie sa oznaczane na mapie wiec trzeba sluchac jak gadaja.

 

Pierwsza mapka byla duza i zlozona, sporo wody [mozna plywac lodka], blokad etc. wiec trzeba bylo kombinowac jak dostac sie z jednego miejsca na drugie. Obecna mapa jest bardziej otwarta i mamy nawet pojazd do smigania przełajem.

 

Nie wiem ile jest mapek w sumie, ale bylbym zadowolony jakby byly 3-4.

Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, Kolos28 napisał:
11 minut temu, suteq napisał:
Może dlatego, że większość jest o tej porze w pracy? Wystarczy trochę pomyśleć. Poza tym Bansai opisywał swoje wrażenia. 

Może tak, może nie. Jedni w pracy, inny dopiero do pracy. Też są tacy co dziś nie idą do pracy.

Fajnie. 

Odnośnik do komentarza

Dopiero początek mam, ale już klimacik dobry. Szmery, kroki w tle, za plecami, jakieś stworzenia czmychają w przejściach. Lekki klimat zaszczucia odczuwalny. No i to strzelanie. Wyczuwalne p i e r D o l ni ę cie, że chej. Póki co zapowiada się bardzo dobrze z zastrzeżenie, że raczej na nocne sesje. A i leciutki lag zdaje się wyczuwać w sterowaniu.

Odnośnik do komentarza

Najbardziej jestem zaskoczony tym że graficznie opad szczęki a xbox X chodzi tak cicho że wszystkie szmery w grze słychać , coś pięknego biorąc pod uwagę że ostatnio wiesiek 3 na ps4 pro był tak głośny że odpuściłem przechodzenie .

  • Haha 1
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza
4 minuty temu, Voytec napisał:

Co?

Konsola działa na tyle nie przyjemnie ( nie jest to poziom aż tak mocny jak w God Of War) że kompletnie odechciewa się grać . Metro niedość że graficznie jest prześliczne , pełne w detale to konsola chodzi jak wyłączona. Nie chciałem tego wtrącać w temat o grze ale to jest coś pięknego . Zresztą czekałem do 00:00 by odpalić metro a i tak dopiero rano poszła (zakładam że to przez zakup w innym regionie) .

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...