Skocz do zawartości

Metro Exodus


Faka

Rekomendowane odpowiedzi

5 godzin temu, blakuś napisał:

Dobra, co trzeba zrobić by

  Ukryj zawartość

Knaź nie zginął na moście? Skończyłem misję po cichu bez mordowania ( ogłuszałem ) a i tak został ranny

 

Czy zabiłeś 

Spoiler

jakiegoś fanatyka wcześniej w kościele? 

 

 

Tu masz to wyjaśnione 

Spoiler
Cytat
  • Escape from the Church unnoticed. After swimming into the Church, reach the upper floor. Escape through the window when the guards start knocking on the door. You now have to sneak and stun enemies. Reach the boat and swim away.
  • Steal the boat in the boat without killing the traders. Sneak and stun the traders. Steal the boat without killing anyone.
  • Reach the cult leader without killing his men. Inside the cult leader's headquarters, focus on sneaking. Reach the leader unnoticed. Don't kill anyone with your knife - this will have a negative impact on the ending.

 

 

Edytowane przez blantman
Odnośnik do komentarza
4 minuty temu, PiotrekP napisał:

@friedrich

chodzi ci o 

 

  Ukryj zawartość

tych w tym budynku z czerwonej cegły, gdzie masz ulepszenie na dwa razy więcej ammo?

 

jeśli tak, to

 

  Ukryj zawartość

klucz otwiera pewne drzwi tam, gdzie zdobywasz drezyne, jest tam oprócz składników jedna przydatna rzecz

 

 

Nie jest potrzebny ten klucz 

Spoiler

można tam dostać się z drugiej strony ja klucza nie miałem a tam wlazłem :)

 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, PiotrekP napisał:

@blantman można 

  Ukryj zawartość

wejść tam bez klucza w tej misji z drezyną, ale po zabiciu Tsar Fish.

co do tego

  Ukryj zawartość

na to się dostaje quest, czy samemu trzeba wybadac jak to zrobić? bo zdobyłem wagon, ale rybka dalej żyje

 

Jak już 

Spoiler

zdobyłeś wagon to za późno. Zabijasz rybke poprzez : zadzwonienie dzwonem, wrzucenie trupów do wody i pociągnięcie za dźwignie uwalniającą drezyne

 

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, blantman napisał:

Czy zabiłeś 

  Pokaż ukrytą zawartość

jakiegoś fanatyka wcześniej w kościele? 

 

 

Tu masz to wyjaśnione 

  Pokaż ukrytą zawartość

 

 

Kurła, dopiero ten ostatni etap zrobiłem, jak Bozia przykazała. Mam nadzieję, że jeszcze uda mi się zrobić dobre zakończenie, bo nie mam zamiaru powtarzać całej dotychczasowej gry z powodu jakichś tubylców. Z następnymi może lepiej pójdzie. :pawel:

Jestem już na drugiej mapie i z każda chwilą Metro jest coraz lepsze. Fabularny etap między mapami mnie rozwalił, nie mogłem się oderwać od konsoli. Nie mogę się doczekać, gdy znowu odpalę gierę. 

Odnośnik do komentarza

Po przyzwyczajeniu do szybszego movmentu (cały styczeń grałem w bfv, od premiery ciagle apex, których jest bardzo szybki) nie mogę teraz sie odnaleźć w tym metro. Suwaki czułości wszystkie na maxa a i tak jakoś wolno to idzie, pływa celownik i jest odczuwalny lag na sterowaniu. Też macie takie odczucia? 

Odnośnik do komentarza
4 godziny temu, blantman napisał:

Czy zabiłeś 

  Pokaż ukrytą zawartość

jakiegoś fanatyka wcześniej w kościele? 

 

 

Tu masz to wyjaśnione 

  Pokaż ukrytą zawartość

 

 




W kościele miałem rozjaśnienie że nikogo nie zabiłem, to samo na łodzi. Dam se ręke uciąć że nikogo na moście nie zabiłem bo używałem pięści... Może miałem jakiegoś buga.

 

Odnośnik do komentarza
W dniu 17.02.2019 o 15:15, SpacierShark123 napisał:

Pytanko apropo pierwszego otwartego terenu a dokładnie o jednego przeciwnika

  Ukryj zawartość

O co chodzi z tą kulą elektryczną co za nami lata w momencie gdy kradniemy pociąg bandytom? To jakiś przeciwnik i idzie go w jakiś sposób usunąć?

 

To ''Elektra'' . Widać słabo przygotowany do rozgrywki jesteś, "Ołowianego świtu" nie czytałeś kochanieńki :rotfl:

Odnośnik do komentarza
7 godzin temu, Faka napisał:

Fajny easter egg jest w tej grze, a mianowicie:

 

  Pokaż ukrytą zawartość

Nawiązanie do HL.

comment_wMRRFAMAHiFB7rS53q70C4ysuhEFIbrg

 

Wołga bardzo mi przypomina niektóre etapy z tej gry. Oczywiście nie samą rozgrywkę ale klimat bloku wschodniego. Te budynki, drewniane wiejskie domki, pociągi, cysterny. Coś pięknego.  żal mi było kiedy pociąg ruszył w dalszą drogę. Ale ten etap później, w bunkrze momentami jak Doom :obama:

Edytowane przez chris85
  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
56 minut temu, kermit napisał:

etap pustynny troche dla mnie downgorad klimatu, jakos odstaje od poprzednich miejscowek, co dalej? dzungla i grobowce z tomb rajdera?

Pójdź poszukać map a potem odszczekaj to co powiedziałeś. Ja musiałem po jednej misji skończyć na dzisiaj bo serce prawie nie wytrzymało.  Klimat nadal jest a wy szukacie dziury w całym. 

Odnośnik do komentarza
Gość suteq
Godzinę temu, kermit napisał:

etap pustynny troche dla mnie downgorad klimatu, jakos odstaje od poprzednich miejscowek, co dalej? dzungla i grobowce z tomb rajdera?

Oj tak, bardziej bezplciowej miejscówki chyba nie dało się wybrać. Po zobaczeniu jej aż mi opadł entuzjazm ale 



Sekcja w podziemiach gdzie się szuka map trochę to wynagrodzila.

Szkoda, bo w sumie liczyłem że w poprzedniej lokacji gdzie widać lasy i zieleń zatrzymany się na dłużej a tutaj spore rozczarowanko. :(

Odnośnik do komentarza
11 minut temu, suteq napisał:

Oj tak, bardziej bezplciowej miejscówki chyba nie dało się wybrać. Po zobaczeniu jej aż mi opadł entuzjazm ale 

 

  Ukryj zawartość

 

 


Sekcja w podziemiach gdzie się szuka map trochę to wynagrodzila.

 

 

Szkoda, bo w sumie liczyłem że w poprzedniej lokacji gdzie widać lasy i zieleń zatrzymany się na dłużej a tutaj spore rozczarowanko. :(

 

Spokojnie, spokojnie, jeszcze sie nie rozczarowuj.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...