Jump to content

Beyond Good and Evil 2


Faka

Recommended Posts

online to zło konieczne 

sequel niszowej gierki z budżetem AAA (na to sie zapowiada) to nie wolna amerykanka. Muszą to jakoś sprzedać, nie fanom, tylko nowemu konsumentowi, stąd też edgy przeklinanie, obowiązkowy online i  "multi-cultural bla bla" 

mnie to nie przeszkadza, o ile core gry będzie sztywniutki

Link to comment

Powinno być w porządku skoro powołują się na fanów. Ta gra piracka też pokazuje, że jednak słuchają głosu ludu.

Co mnie dziwi tylko gra ma jednak w nazwie dwójkę nie silili się na reboota czy coś więc może jednak nawiązania do 1 będą.

Edited by Dr.Czekolada
Link to comment

W mini wywiadzie na streamie IGN Ancel zdradził, że miasto z trailera i jego level desing będą mocno wertykalne, będzie można korzystać z jet-packa, którego miała małpa, by się po nim poruszać i uciekać z gorących sytuacji. Będzie latanie po kosmosie i eksploracja planet, wszystko z płynnymi przejściami bez żadnych loadingów dzięki technologii, którą stworzyli. Będzie można latać po mieście i niszczyć niektóre fragmenty budynków. Fabularnie gra będzie wyraźnie połączona z jedynką(pewnie starych Jade poznamy) a "sercem"  gry będzie rasowa równość. Zrzucił też trochę info o L O R E, o tym jak hybryd posiadają swoje religie, a miasto z trailera jest "uduchowione" poprzez brak billboardów z reklamami czy też obecność różnych religijnych symboli i świątyń.

będzie ogień wierze :fsg:

Edited by Dahaka
  • Upvote 1
Link to comment

Nie takiego online bełkotu się spodziewałem w kontynuacji BG&E. W dodatku prequel. O ile jeszcze kwestie fabularne mogą być ciekawe i pewnie będą nawiązywać do pierwszej części (kwestia rodziców Jade i młody wujek świnia) tak ukierunkowanie gierki na tryb online sprawia, że podchodzę do niej z dużą dawką rezerwy. Nie ufam rakowemu Ubi i czuję w moczu, że nie podołają oczekiwaniom fanów.

 

Ps. Jeden temat BG&E 2 już jest. Może warto zrobić porządek.

Link to comment

Dostaliśmy tak długo wyczekiwaną zapowiedź ale też wraz z ekscytacją rodzi się obawa by projekt nie skończył jak np. Duke Nukem Forever. Boję się by online nie wymył gry z klimatu bo BGaE to jednak personalna opowieść. Przynajmniej jedynka taka była. Miotanie po kosmosie może też skutkować średnimi lokacjami zamiast jedną świetnie zaprojektowaną planetą. Ale nie ma co zamartwiać się na zapas.

Teraz trzeba uzbroić się w cierpliwość.

Link to comment

 

Emily Rogers - ta babka, która wcześniej dawała przecieki o Mario + Rabbids i o tym, że będzie trailer CGI BG&E 2 twierdzi, że info, które podawała o tym, że Beyond będzie rocznym launch exclusivem na Switcha ma od tej samej osoby co poprzednie newsy

 

Dokładnie tu treść tweetów

https://twitter.com/LaurakBuzz/status/874375161100857346

https://twitter.com/LaurakBuzz/status/874375582749995008

Link to comment

Oglądam sobie teraz wywiadzik z twórcami i 3 lata pracowali tylko nad technologią. Na krótkim fragmencie widać jak robią zoom out z widoku miasta do widoku całej planety. Ancel powiedział, że nie zapowiadali oficjalnie, ani nie prezentowali Beyonda przez cały ten czas, bo najpierw chcieli mieć pewność, że technologia da radę zrealizować ich wizje. Teraz  w końcu ją mają, więc produkcja się zaczęła. No i pocisnął No Man's Sky mówiąc, że na ich planetach będą miasta, na które nasze akcje(pewnie fabularne) będą miały wpływ, że będą między planetami logiczne powiązania its, a nie będą to "empty generated whatever planets" XD

Opowiadał, że trailer miał oddać skalę gry. Dzięki technologii, nad którą pracowali, teraz można odwiedzić tę chińską restaurację z początku trailera, wyjść do miasta, wsiąść na ten latający skuter, polecieć sobie do swojego statku, i statkiem w kosmos na inną planetę. Wszystko bez jakichkolwiek loadingów. Porównał grę do GTA w komosie.

Powróci fotografowanie i będzie istotnym elementem gry. Będzie można cykać fotki, a potem pokazywać je NPCtom, którzy powiedzą nam to i owo o nich.
 

Wspomnieli o multi i mówili, że to istotny element(i raczej nie osobny tryb), ale całą grę można przejść samemu. Mam nadzieje, że nie rozmyje to fabuły za bardzo.

edit: przeczytalem artykul z linka wyżej, no i kurde troche sie obawiam teraz. Za bardzo idą w emergentną ubipadake. Oby nie wyszedł bezpłciowy kaszalot ;/

Edited by Dahaka
Link to comment

Zapowiedzi ambitne, niczym słowa "złotoustego Piotrusia". Najbardziej rozyebał mnie ten ped... zniewieściały prezes, który wyszedł na scenę i zaczął im gratulować osiągnięcia itp. Serio? Po piętnastu latach developingu oni dają nam render, który tak naprawdę jest niczym więcej, niż ruchomym concept-artem.

W każdym razie dowalą do tego online, którego nie potrafią robić i będzie wydmuszka typowa dla UBI.

  • Downvote 1
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Privacy Policy.