Skocz do zawartości

Beyond Good and Evil 2


Faka

Rekomendowane odpowiedzi

Ale jaki on "najlepszy trailer", skoro to tylko render? Jak tym się można jarać? Przecież to zwykły concept-art w ruchu, nie mający nic wspólnego z grą właściwą.

Dopóki nie ma gameplayu, gra dla mnie nie istnieje. Zresztą mam tak z każdym tytułem, nawet TLoU Part II, gdzie jedynka jest chyba moim ulubionym szpilem ever - bez realnego gameplayu jakieś CGI to dla mnie tylko informacja, że gra powstaje, ale na pewno nie powód do hype'u.

Odnośnik do komentarza

Trailerek fajny. Podobał mi się, tak samo jak ten, który pokazywali już w 2008... 

W sumie ta gra była zapowiedziana w tym samym roku co TLG, tylko że strażnik zdążył już wyjść w zeszłym roku, a na BGE2, w najlepszym razie, poczekamy jeszcze dobre dwa lata :/

Może jak się postarają to pobiją Duke Nukem Forever jeśli chodzi o okres developmentu ;)

Życzę grze jak najlepiej i sam w sumie czekam, ale po tylu latach to powinni wstrzymać się z pokazaniem gry na czas jak już będą mieli konkretny gameplay (tak jak Sony zrobiło z TLG na E3'15), a nie raczyć nas kolejnym, ładnym zwiastunem CGI. 

Edytowane przez MBeniek
Odnośnik do komentarza

Akurat na ancelu się nie zawiodłem. Chłop aż się popłakał jak wszedł na scenę. Wiem że tą grę już dawno zapowiadali ale nie wydaje mi się żeby ten deweloping trwał aż tak długo jak piszecie. Wcześniej to były jakieś luźne zapowiedzi, zresztą mówili że najpierw pracowali nad technologią. Gra też mogła być kilka razy przekładana. Wiadomo ubi. Fajny klimat na tym renderze jak wolicie to tak nazywać. Po(pipi)a ekipa zwierzaków i ludzi. Fajny design miasta i humor. Ta gra wygląda tak inaczej od tych wszystkich tasiemców że nie sposób się nie jarać.

Odnośnik do komentarza

Trailer super.Trailer Killzona 2 też był za(pipi)isty. To tak dla ostudzenia.

Poza tym mają technologie, to fajnie.Jakiś szkic to też fajnie.Co nie zmienia faktu że w rok tej gry nie zrobią skoro mają status 'zero'.Trzy lata daje 2020 i pewnie nowe konsole.Poza tym przez ten okres może im się dużo rzeczy odwidzieć, kasy zabraknąć, Vivendi ich zje i skasuje projekt.Mnóstwo opcji. Ancel się wzruszył i nie wiem czy zdaje sobie sprawę co będzie jak spieprzy robotę.W końcu to Ubi co prawdy nie lubi. Fajny filmik, szkoda że teraz trzeba o grze zapomnieć na długi okres.

Odnośnik do komentarza

Trailer super.Trailer Killzona 2 też był za(pipi)isty. To tak dla ostudzenia.

 

Tylko, że trailer KZ 2 to był niby gameplay a nie tutaj renderek, który ma pokazywać ogólny feel tej gry. No co wy, nie pamietacie jak lat 10-15 temu twórcy tworzyli mase renderów, którymi się napalaliśmy a pózniej gra w ogole nie przypominała w założeniach tego co pokazali na trailerze. Dajmy na to render Preya (wiem, że gra została skasowana i zreebotowana na coś zupełnie innego, ale i tak jestem pewien że gra by tak nie wygladała) 

 

 

albo 

 

 

fajny renderek, ale z grą ma tyle wspólnego, że w obu jest walka i ciche zabójstwa

 

Nie wspominając o takich wydmuszkach trailerowych jak The Division czy Watch_Dogs, które własnie były bardziej bolesne bo pokazywały, że to niby jest gra a faktycznie nią nie była, to samo z Wiedzminem 3 

Dlatego szczerze wole ten render niż jakiś sciemniony gameplay heh

Odnośnik do komentarza

Na tym materiale pod koniec widać kilka offscreenów z jakąś wczesną wersją gry w ruchu, na pewno za mało by cokolwiek pokazać szerszej publice.

 

3 lata pracowali nad samą technologią, do tego sam koncept gry, który tak na prawdę kopiuje większość elementów, które już widzieliśmy w jedynce:

 

a) płynne przejście ze skali mikro do makro - tzw. 'chiński bar', przelot przez kosmos i lądowanie na innej planecie w kolejnej małej miejscówce? check

b) fotografowanie świata, celem lepszego poznania flory, fauny, otoczenia? check 

c) stałe towarzystwo kompana? check (w przypadku prequela pewnie będzie możliwość podmianki postaci AI na co-op)

 

Dodatkowo na concept artach widać masę nawiązań do jedynki, nawet imionach postaci. Dla przykładu ta laska z rendera ma na imię Shani. Przypadek? No nie sądzę. 

Sam Ancel ma u mnie ogromny kredyt zaufania, zapisałem się do do programu kosmicznej małpy i czekam na dalsze newsy. 

Ubisoft Montpellier, nie spierdolcie tego :sapek:

Edytowane przez Hum
Odnośnik do komentarza

To wszystko brzmi tak fantastycznie, że aż niemożliwie do zrealizowania. Coś mi się widzi, że będziemy mieli do czynienia z kolejnym przypadkiem bajkopisarstwa, niczym u złotoustego Piotrusia. Już nawet nie chodzi o to, że mu nie wierzę - widać, że opowiada o tym z taką wiarą i zaangażowaniem, że faktycznie chce to dostarczyć, ale z drugiej strony Sean Murray też miał bardzo ambitne plany odnośnie No Man's Sky...

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...