Skocz do zawartości

Rodzicielstwo


krupek

Rekomendowane odpowiedzi

Zbierałem od czasu do czasu te naklejki na świeżaki. Dzis jest ostatni dzień ich wydawania, to policzyłem z ciekawości i miałem 59/60 xd

 

Dobrze, że się skapnalem bo i tak musiałem isc po zakupy, więc dopełniłem od razu album i wrocilem z Nietoperzem Nikodemem

 

ff36386949d493887c92d73f4d45

 

:wub:

Edytowane przez _Red_
  • Lubię! 1
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
18 godzin temu, _Red_ napisał:

Zbierałem od czasu do czasu te naklejki na świeżaki. Dzis jest ostatni dzień ich wydawania, to policzyłem z ciekawości i miałem 59/60 xd

 

Dobrze, że się skapnalem bo i tak musiałem isc po zakupy, więc dopełniłem od razu album i wrocilem z Nietoperzem Nikodemem

 

ff36386949d493887c92d73f4d45

 

:wub:

Chyba mamy jakieś połączenie eojciec=esyn bo wczoraj wziąłem nietopera dla siostrzenicy :s159:

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Dzieciak skończył łagodną jelitówkę to starego dorwało w nocy. Cała noc biegów do kibla, nad ranem rzyganie - leżę wywalony na 2 stronę i zastanawiam się jak jutro iść do roboty a zamykam duży projekt. Ych. Poza tym zarazki od dziecka to jest coś innego - dopadają mnie z łatwością i zdycham jak stary dziad. 

Odnośnik do komentarza

Mój również szczepiony. Odebrałem dziecko w środę ze żłobka bo dzwonili, że jest epidemia s.raczki i że mały ma 38 stopni gorączki. Dostał ibuprofen, po 1 dawce elegancko zeszło, zrobił 2 luźne kupy i... po jelitówce u synka. Ja oczywiście twierdziłem, że mnie nie ruszy. Sobota w nocy był taki ogień, że rzygane na zmianę z sikaniem z du.py. Wczoraj przez cały dzień smecta, elektrolity i dużo piłem, jedzenia zero. Właśnie jem pierwszy raz od 24 h i popijam kawę bo nie mam sił siedzieć. Katastrofa. Nie miałem dziecka to nie wiedziałem co to jelitówka.

Odnośnik do komentarza

Chłopaku ja w niedzielę od 6 jak wstałem to do 6 rano dzisiaj praktycznie spałem / byłem w letargu z przerwami na picie/kibel. Teraz kibelek co godzine i brak mocy, awersja do zapachów bo ciągnie na wymioty i poci się człowiek jak wieprz. W robocie nie byłem, poprzekładałem terminy, nasłuchałem się oburzonych ludzi i siedze na kanapie z bałaganem w kichach o głowie nie wspomnę. Nikomu nie polecam!

 

Najważniejsze, że synek zdrowy. :)

Edytowane przez Jotrazydwa
Odnośnik do komentarza
  • 6 miesięcy temu...
  • 1 miesiąc temu...

 Mam dwa podobne do tego z decathlonu. Mogę powiedzieć, że przetestowane w boju i mogę polecić. Na początku oczywiscie jeździło się ostrożnie i bez zaufania, ale służą już trzeci  rok. Moja córka waży już te ~22 kg czyli tyle, ile przewidziane przez producenta i po tym sezonie idą w odstawkę. Fotelik sprawia wrażenie, że jeszcze by wytrzymał te +2kg ale wiadomo przekraczanie norm producenta w tym wypadku nie wchodzi w grę, a tymbardziej że juz przy 22kg "balastu" potrafi zachwiać rowerem i nie jest to już taka bezstresowa niedzielna przejażdżka jak te -5 kg temu :).

 

 Oczywiście polecam, frajda dla dziecka i rodzica. Ulubione słowo podczas jazdy? "Szybciej szybciej!" 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Hektor "mocno trzymający" :)

. Dzięki za odp i wybacz wścibskość, ale temat imion u nas ostatnio jakoś "na świeczniku" jak na placu zabaw zaroiło się od Alanów ;), ale to już wyosnięte z pieluch dzieciaki i trendy na bardziej tradycyjne imiona chyba wracają (i fajnie). Jeszcze raz gratki i zdróweczka! 

 

 Apropo USG to też różne historie bywają, nawet chrześniakowi sukienkę kupiłem bo do końca niby 100% że female się wykluje, a tu dday i cyk dziewczynka z pitokiem*. Dopiero była kinder niespodzianka, także do końca nigdy nie wiadomo :D

 

*ja pierdziele, takie pisanie w 2020 nabrało nowego poyebanego wymiaru ;/

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...