Skocz do zawartości

Rodzicielstwo


krupek

Rekomendowane odpowiedzi

Robił, ale to zawsze sprawa dyskusyjna. Ja postawilem na:

- jazdę tylem do kierunku jazdy, syn nie ma problemu z patrzeniem się w kanapę, przynajmniej szyję ma ustabilizowana (do pewnego wzrostu to chyba nawet wymóg a nie opcja)

- rozmiar o mniejszym zakresie (do 18kg) a nie od razu na 7 lat ten sam. I tak się sprzeda bez problemu

- dobre wyniki testow bezpieczenstwa

- ranking ze strony https://fotelik.info/pl/testy/

 

Pierwszy fotelik dla noworodka mialem Cybex Aton 5 zapinany pasami a po ok 13 miesiacu Cybex Sirona M2 i-size z bazą isofix. 

Powinien wystarczyc do osiagniecia ok 105cm wzrostu i wtedy poszukam kolejnej opcji.

Edytowane przez _Red_
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Ja wychodzę z założenia, że nie ma złego fotelika... Kupowałem w sklepie specjalistycznym i widać to było po sprzedawcy gdy pytałem o różnice pomiędzy fotelikiem za 500 i za 1500 zł. Nie potrafił mi powiedzieć dlaczego ten drugi jest tak drogi. Zwykła fanaberia. Wziąłem po prostu jakąś bazę Maxi Cosi 3 way i-size i do tego łupinkę Pebble Pro czy jakoś tak. Później kupię fotelik do tej samej bazy. Ceny to jakiś kosmos. Jak z resztą wszystko co jest dla dzieci. Od razu cena x5 za produkty.

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Grabek napisał:

Teraz Mlody

:reggie:

 

Tatkowanie alert. Nie da sie chyba pozartowac z Alienatorem o beczkach.

 

1 godzinę temu, WisnieR napisał:

Jezu jeszcze nigdy nie byłem tak niewyspany.... Ile to będzie trwało zanim zacznie przesypiać noce?

Sprawdz informacje na opakowaniu.

Odnośnik do komentarza

Bratu w tym roku urodziło się drugie i już z żoną planują jechać na Pyrkon w kwietniu XD Od czasu jak ma dzieciaki to skonczyło się swobodne granie na konsoli i spędy rodzinne i granie w Magiczny Miecz. Brat na szczescie ma jeszcze Vitę i w nocy coś tam sobie odpali. Nie zazdroszczę, ale z drugiej strony fajnie mieć takiego małego du.pka, który tylko czeka, żebys poświęcił mu uwagę i się pobawił.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...