Skocz do zawartości

Scorn


XM.

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
1 minutę temu, Rtooj napisał:

Ja już sobie odgrzałem gamepassa dla tej gry, wierzę że tyle czasu pozwoliło twórcom w czas się zorientować że gra jest nudna/do kitu i to skorygowali. Nie ukrywam że liczę na niepowtarzalność lokacji i coś co będzie zachęcało do grania. W najgorszym razie wykorzystam GP by znowu sobie w Hadesa pograć.

byczqu bad news - Hadesa już z nami w GP nie ma

  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza

Wczoraj odpaliłem jakiś dłuższy gameplay i jaram się srogo. Wcześniej widziałem tylko fragmenty z chodzeniem i otwieraniem drzwi :D no wygląda to mega klimatycznie i creepolsko, ten potworek na wózku mnie rozjebał. Po tym fragmencie przestałem oglądać, zostawiam sobie jak najwięcej do samodzielnego ogrania

Odnośnik do komentarza
21 minut temu, ASX napisał:

to podejrzane że embargo na resztę recenzji schodzi dopiero jutro, zazwyczaj nie jest to najlepszy sygnał

Nie ma dialogów, nie ma tekstu, nie ma jako takiej fabuły, podobno że dwa razy otrzeć się można o walkę.

Gra jest o chodzeniu po obrzydliwych korytarzach w akompaniamencie nastrojowej muzyki.

Trochę trudno to będzie im obronić, zresztą przesunięcie premiery na kilka dni przed Plague Tale 2 to dość jednoznaczny sygnał. Obczajcie sobie to w weekend w oczekiwaniu na nowe przygody szczurów i gówniaka.

 

 

Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, Paolo de Vesir napisał:

Bez zaskoczenia. Pewnie znów powiesz, że robię CW, ale jak czytam o jakimś dealu MSu na jakąś mniejszą grę na wyłączność to wiem, że będzie potężny średniak z żółto na meta. Dla dobra rozmowy posłużę się przykładami: The Gunk (66-71), The Ascent (68-74), Below (67-70), The Medium (71-75), Recore (58-63), Sable (71-76) itd. Zdarzają się wyjątki, ale jak słyszę o dealach MSu to zawsze wieje mi taką potężną taniochą i branymi pod skrzydła projektami dawno zapomnianych projektów i zapala mi się żółta lampka.

 

Jak na firme z takimi budżetami powinniśmy dostawać Ori za Cupheadem, a nie kolejne żółtko których na Xie było tyle, że już przypomina to kogel-mogel.

Niestety taka prawda, chyba większość osób tutaj ma świadomość że ciężko może być grę nawet skończyć, bo ile można lecieć na wizualiach, gameplay wygląda po prostu nędznie. No ale za 40 zł można zaryzykować.

Od pierwszego pokazu było wiadomo że to takie max 74 będzie, gorzej jak recenzje wskażą że koszmarem jest samo granie.

Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, Rtooj napisał:

Niestety taka prawda, chyba większość osób tutaj ma świadomość że ciężko może być grę nawet skończyć, bo ile można lecieć na wizualiach, gameplay wygląda po prostu nędznie. No ale za 40 zł można zaryzykować.

Od pierwszego pokazu było wiadomo że to takie max 74 będzie, gorzej jak recenzje wskażą że koszmarem jest samo granie.

 

Ja tę grę rozpatruję w kategoriach experience jak Journey, flow czy flower. Ma być krótkie to się będzie dawkować, bo jednak czuję, że klimat zmiażdży.

Odnośnik do komentarza

Journe, czy Flower  były fajnami relaksacyjnymi gierkami. Scorn będzie na przeciwnej szali, bardziej podobna do Limbo czy Inside, które potrafiły przydusić swoim klimatem. W tej recenzji które czytałem recenzent zwracał uwagę, że klimat był tak gęsty, że dawał radę grać tylko w sesjach nie dłuższych niż godzina i musiał odpocząć psychicznie.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...