Skocz do zawartości

Scorn


XM.

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, Donatello1991 napisał:

Z tego co widzę, to trochę przesadzili z klimatem. Może polskie redakcje to wychwycą w minusach. 

 

Horrory przeżywają prawdziwy renesans i dobrze, że potrafią naprawdę człowieka wystraszyć. W przeciwieństwie do filmów które często robią to nieudolnie.

Odnośnik do komentarza
7 minut temu, 20inchDT napisał:

Nie wiem jakie jest lore

Mówi tak, bo shill to slangowe określenie na kogoś kto hajpuje i zachęca do kupienia danego produktu, a pod każdą recenzją przynajmniej jedna osoba zarzuca mu "shillowanie". Wziął, obrócił w żart i sam się tak nazywa żeby wytrącić hejtom broń z ręki.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
18 minut temu, Bzduras napisał:

Mówi tak, bo shill to slangowe określenie na kogoś kto hajpuje i zachęca do kupienia danego produktu, a pod każdą recenzją przynajmniej jedna osoba zarzuca mu "shillowanie". Wziął, obrócił w żart i sam się tak nazywa żeby wytrącić hejtom broń z ręki.


„a a a allle bojówka się spruła” xddd

  • Haha 4
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza
31 minut temu, Bzduras napisał:

Mówi tak, bo shill to slangowe określenie na kogoś kto hajpuje i zachęca do kupienia danego produktu, a pod każdą recenzją przynajmniej jedna osoba zarzuca mu "shillowanie".

Dzięki, ale ja nie z tych co grają z dubbingiem i znam znaczenie tego słowa. Chodziło jedynie o to, ze nie wiem od ktorego momentu tak sie na niego rzucili

Odnośnik do komentarza

Design i udźwiękowienie absolutne mistrzostwo.Jeśli chodzi o samą grę to po pół godzinie bujania się wciąż nie wiem o co chodzi.Jest to prawdopodobnie korytarzyk z puzzlami do wykonania w narzuconej kolejności, aby pchnąć akcję do przodu.

 

Gra nie ma intra, ani żadych tutoriali/znaczników co z automatu odbije dużą ilość graczy. Sam jestem ciekaw czy taka formuła nie zdąży mnie zmęczyć zanim zainteresuje. 

Odnośnik do komentarza
4 godziny temu, Paolo de Vesir napisał:

Bez zaskoczenia. Pewnie znów powiesz, że robię CW, ale jak czytam o jakimś dealu MSu na jakąś mniejszą grę na wyłączność to wiem, że będzie potężny średniak z żółto na meta. Dla dobra rozmowy posłużę się przykładami: The Gunk (66-71), The Ascent (68-74), Below (67-70), The Medium (71-75), Recore (58-63), Sable (71-76) itd. Zdarzają się wyjątki, ale jak słyszę o dealach MSu to zawsze wieje mi taką potężną taniochą i branymi pod skrzydła dawno zapomnianymi projektami i zapala mi się żółta lampka.

 

Jak na firme z takimi budżetami powinniśmy dostawać Ori za Cupheadem, a nie kolejne żółtko których na Xie było tyle, że już przypomina to kogel-mogel.

 

Szkoda tylko, że większość gier, które wymieniłeś nie są w rzeczywistości grami na wyłączność MS. Gdyby nie to, to może logika by się trzymała kupy.

Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, SnoD napisał:

 

Szkoda tylko, że większość gier, które wymieniłeś nie są w rzeczywistości grami na wyłączność MS. Gdyby nie to, to może logika by się trzymała kupy.



kazda z nich tak zaczynała i czy w ogóle ma to znaczenie czy dalej są exami kiedy jedni robią deal z Platinum, drudzy z From, a trzeci w wyrobnikami na żółto na meta

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...