Skocz do zawartości

Scorn


XM.

Rekomendowane odpowiedzi

6 minut temu, SnoD napisał:

Nie wiem, może inaczej rozumiem stwierdzenie "na wyłączność" i grą na wyłączność nie jest dla mnie która wychodzi na X, PS i PC.


Kazda z tych gier zaczynała w XGP i na sprzętach/platformach MSu. Możesz nie lubić określenia na wyłączność, ale nie jest to clou sytuacji.

 

clou jest takie ze MS wybiera chujowe współprace :)

Odnośnik do komentarza

Pogralem z 50 minut i doszedłem do drugiego aktu. Wieczorem na sluchawkach będę kontynuował. Wizualnie jest super. Uwielbiam prace Gigera, a obrzydliwości jest pełno, no i sam obraz w grze jest bardzo czysty. Co 4k to 4k. Nie ma tu żadnych podpowiedzi, wiec jak nie wymyślą w dalszej części gry zbyt zawiłych puzzli na kilka pomieszczeń to dla mnie ok.

Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, LiŚciu napisał:

Wie ktoś czy na Xboxie są podpowiedzi dla ułomnych? „Kolega” pyta. Chodzi o to ze jak w grze będą puzzle to nie dla niego a nie wie czy ma słuchawki zakładać do gry w której są puzzle. 

Gra idealnie pasuje do słuchawek a co do podpowiedzi to nie ma żadnych i to jest fajne ;) 

Odnośnik do komentarza
25 minut temu, 20inchDT napisał:

na opencritic wzroslo do 71 xd

Trochę to na wyrost.

Pograłem godzinę, to ma jeden dobry moment i jest nim scena przebudzenia następująca po rozpoczęciu nowej gry. To była chwila która może zaintrygować, ale po chwili już nas sprowadzają na ziemię. Gra jest monotonna, statyczna i w zasadzie miałem problem żeby wskaźać czy to dąży do jakiegolwiek celu. Skoro nie potrafię odpowiedzieć na to pytanie a obleśne wizualia z pewnością nie będą w stanie mnie zatrzymać przy konsoli to chyba pora sobie odpuścić.

Moim zdaniem to trochę sztuka dla sztuki, owszem trzymają się pewnej konwencji w przedstawieniu kolejnych korytarzy i inspiracji są oczywiste. Tyle że wypadałoby dołożyć powód dla którego po odhaczenii tych kilkudziesięciu minut warto by było to kontynować. Takowego w moim odczuciu nie ma. 

Edytowane przez Dalhi
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Jest gęstwinka jeśli chodzi o klimat, design top, ale gra to walking sim z puzzlami i jeśli kogoś to odrzuca to niech nawet nie ściąga. Ja jestem zaintrygowany, stylistycznie świetnie to wygląda. Po pierwszym akcie na razie daję łapkę w górę, zobaczymy co dalej.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...