Skocz do zawartości

Scorn


XM.

Rekomendowane odpowiedzi

Pękło mi już 4h ale ogólnie to jestem zawiedziony jakością gry. Klimat i pomysł ciekawy, bardzo oryginalne jednak nie ma tego czegoś, że chce się grać. Dodatkowo przez kilka złych ruchów przez dużą część etapów byłem postacią na jednego strzała Bez energii i bez naboi. Męczące jak dla mnie. Dobrze wiedzieć, że to nie trwa dużej, bo bym pewnie nie skończył, a tak to chociaż spróbuję.

Odnośnik do komentarza

5 akt jest niesamowity, wizualnie oczywiście, bo gameplay w tej grze jest w najlepszym razie ok, przeważnie parszywy. Dobrze że chociaż jest później broń palna bo myślałem że do końca będę polował daremnie na te robale tym młotem. No ładna gra, design bardzo robi, ale te poziomy są krótkie i małe, gra wydłużona przez animacje robienia wszystkiego i wolny bieg. No i z 3 razy utknąłem w miejscu bez możliwości ruchu.

Pojedynek z 3 robocikiem i końcówkę gry zostawiam sobie na jutro, za 40 zł było warto, szkoda tylko że tak długo zapowiadany ex na xboxa kończą się przeciętną grą na 1-2 wieczory ograną na laptopie podłączonym do TV. Kto będzie o tym pamiętał za tydzień.

Edytowane przez Rtooj
Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, Pupcio napisał:

Znowu Ci źli gracze mieli czelność oczekiwać po grze że będzie bardzo dobra :notlikethis: Ciekawe czy twórcy gier wideo jak siadają do tworzenia to na starcie już mówią "robimy od początku średniaka żeby nie było hajpu i się ludzie nie czepiali że zjebaliśmy"

 

Pupcio, wiem że lubisz cyferki w porównaniach gierek, więc mesjasz gatunku klasycznego survival horroru, Tormented Souls, ma na OC 74 punkty. 

Odnośnik do komentarza
Teraz, Pupcio napisał:

Znowu Ci źli gracze mieli czelność oczekiwać po grze że będzie bardzo dobra :notlikethis: Ciekawe czy twórcy gier wideo jak siadają do tworzenia to na starcie już mówią "robimy od początku średniaka żeby nie było hajpu i się ludzie nie czepiali że zjebaliśmy"

 

Już od pierwszych materiałów było widać, że chodzi się typkiem po korytarzach i ogląda Beksińskiego. A spotkałem już opinie, że ludzie spodziewali się prawdziwego survival horroru albo kolejnego Dooma. :balon:

Odnośnik do komentarza

@Bigby jak ty podchodzisz do walki w tej grze? Trzeba sporo władować w wrogów, żeby padli, a jestem w chapterze 3 po zdobyciu broni palnej i mam tu grupkę 3-4 brzydali. Do tej pory robilem tak, ze uderzałem pneumatycznym penisem 2 razy i uciekalem, zeby nie oberwac i bron "naladowała sie", ale i tak czasem obrywalem rzygiem. Najgorsi sa ci co laza na 4 lapach, bo trzeba ich 5 razy uderzyc, a "kurczaki" wystarczy 2 razy. Brakuje w tej grze uniku

Odnośnik do komentarza
10 minut temu, 20inchDT napisał:

@Bigby jak ty podchodzisz do walki w tej grze? Trzeba sporo władować w wrogów, żeby padli, a jestem w chapterze 3 po zdobyciu broni palnej i mam tu grupkę 3-4 brzydali. Do tej pory robilem tak, ze uderzałem pneumatycznym penisem 2 razy i uciekalem, zeby nie oberwac i bron "naladowała sie", ale i tak czasem obrywalem rzygiem.

 

Powinni ograniczyć walkę do absolutnego minimum albo najlepiej całkowicie z niej zrezygnować. Przy tej liczbie naboi nie da się wszystkich zabić, więc pozostaje tylko ucieczka. A jeszcze później dochodzi większy brzydal, to jeden magazynek nie wystarczy. :notlikethis: Na szczęście w ręce wpada też shotgun, to chociaż ci mniejsi szybko padają.

 

 

12 minut temu, Pupcio napisał:

Ja tam nic nie mam do gameplayu gry. Chodzonko zagadkowa formuła pasuje do klimatu gry ale chyba jeśli gra dostała takie oceny to nie do końca coś tam zagrało. W przyszłym miesiącu sobie pogram to się przekonam co i jak

 

Po niektórych recenzjach to mam wrażenie, że niektórzy zagrali może 10 minut. W jednej było, że gra nie ma muzyki. A tu ambientu nie brakuje. I nie jest też tak enigmatyczna i skomplikowana jak to opisują.

 

Nie ma się co oszukiwać, to jedna z tych gier, które albo podejdą Ci w całości (bo np. lubisz zagadkową formułę) albo od początku ją znienawidzisz i szybko odstawisz.

Edytowane przez Bigby
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...