Skocz do zawartości

Mistrzostwa Świata w piłce nożnej 2018


c0ŕ

Rekomendowane odpowiedzi

5 minut temu, Faka napisał:

Chciał karnego i czerwoną kartkę wymusić cwelaszek yebany, dałbym żółtą kartkę za symulowanie.

 

Jeszcze minusują XD chyba okularów nie założyli, co za teatr odwalił piłkarzyna.

Najpierw załóż sobie okulary skoro nie widziałeś że go celowo nadepnął.Bo nadepnięcia nie symulował.

 

  • Minusik 2
Odnośnik do komentarza

Daj ujęcie z tej drugiej kamery.

Ze słuchem u Ciebie też nie tak skoro komentatorzy potwierdzają że go nadepnął.

 

 

Ja wiem, że prawie wszyscy jesteśmy za Meksykiem  ale bez przesady.Obiektywizmu trochę.Nie lubię szopek ale jeszcze bardziej chamskiej gry.

Edytowane przez keyzee
Odnośnik do komentarza

Nie wiem czy wiecie, ale Belgia walczy nie tylko o honor, piękno, dobro, harmonię i żółć hejterów. W stawce są też telewizory. Wzorem wielu sieci, belgijska firma Krefel zaoferowała zwrot kasy za TV klientom, jeśli Belgia strzeli więcej niż 15 goli:

 

https://www.krefel.be/fr/wk-tv-actie

 

Jak ładnie wypisują, dlaczego Belgia totalnie ma szanse na zdobycie takiej liczby bramek! Teraz osoby to sponsorujące muszą być trochę podrobione, bo widzą, że gdyby tylko Batshuayi był tak dobry w trafianiu w bramkę jak we własną głowę, to już teraz te 15 goli by mogło być. Przyznam - sam bym kupił taki TV na zaś, gdybym o tym wiedział, kiedy LG było jeszcze dostępne. Nie jest to mój wymarzony TV, ale ekscytujący i wart swojej ceny, a czaicie tę adrenalinę przy meczach? W Polsce niemożliwe, nie byłbym w stanie wierzyć, że to zrobią.

 

 

Dzisiaj wraca Kompany, poza tym standardowe ofensywne ustawienie, z De Bruyne na środku pomocy. To dla zespołu Martineza pierwszy poważny test, bo Japonia już na pewno nie powinna się bronić. Chociaż w sumie w meczach grupowych to defensywa i pojedynki fizyczne były ich mocniejszą stroną przez większość spotkań. Nie wspominajmy o tym, jak wyglądał mecz z Polską. Ale Japonia przecież miała powody walczyć w nim o punkty, i przegrywała. A to wygrana strona tamtego meczu została objechana. Cóż tu dodać. Dziś powinni być stestowani z każdej strony, ale swoje szanse mają.

 

Kraj Kwitnącej Wiśni też bez zmian względem wyjściowej jedenastki. Chociaż Keisuke Honda udowodnił, że nawet wchodząc na 20 minut zrobi dla Japonii najwięcej, kolejny raz zacznie właśnie na ławce. Czy Honda to... Firmino Japonii?

Edytowane przez ogqozo
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...