Skocz do zawartości

Silnik forum 3.0


Rekomendowane odpowiedzi

  • 4 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Czy da sie cos zrobic z tym zamulaniem forum, ktore juz od dluzszego czasu notorycznie sie ujawnia a dzisiaj weszlo na wyzszy poziom? Moze jakas przebudowa bazy, odswiezenie, restart?

 

Od razu napisze, ze wyczyscilem ciasteczka, sprawdzilem na innej przegladarce, wlaczylem wylaczylem i przedmuchalem. Takze nie, to nie jest problem po stronie uzytkownika.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
W dniu 31.10.2023 o 07:04, Square napisał:

Forum zostało zaktualizowane do najnowszej wersji. Jakby coś komuś nie działało, albo wystąpiły inne problemy to zgłaszajcie.

Pare dni bylo ok ale znow sie pojawily dlugie loadingi. To sie objawia tym, ze chcesz skoczyc np. na glowna to zaczyna sie mulenie i tylko widac krecace sie kolko na zakladce. I to moze trwac do jutra. Trzeba odswiezyc manualnie. Tyle, ze odswiezenie nie dziala od razu, potrafi sie odblokowac po minucie czy dwoch.

  • This 2
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Chciałem zapytać, ile użytkownik ma reakcji do rozdysponowania w ciągu 24 godzin i od kiedy jest liczony reset tychże reakcji?

 

Jest godzina 9:00, a ja dzisiaj rozdałem dwie i już więcej nie mogę. Pozwala mi to podejrzewać, że północ nie jest czasem resetu licznika reakcji. 

 

Wczoraj rozdałem może z osiem. Wychodzi na to, że mamy 10 na dobę czy coś koło tego. Według mnie to zdecydowanie za mało szczególnie, że na forum pojawia się więcej niż dziesięć wartościowych postów dziennie i cała masa tych, co zasługują na inne reakcje.

 

Czy Administratorzy mogą coś w tej kwestii zrobić? A jeśli nie to, czy mogę poznać powód przeciw zwiększeniu tej liczby?

Edytowane przez LukeSpidey
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...