Skocz do zawartości

Silnik forum 3.0


Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 2.04.2024 o 10:13, Perez napisał:

 

Zaraz podziałamy. Bo ogólnie z aktualnymi zasadami to user powinien mieć stały dostęp do tych zgód reklamowych, ale spróbujemy to dać w stopkę, a nie jako taki wyskakujący pasek. 

Błagam wyrzućcie to do stopki lub ustawień profilu, bo już mnie telepie jak za każdym razem mi to wyskakuje i muszę to zamykać aby wybrać stronę główną lub sub-forum.

  • This 1
Odnośnik do komentarza
7 godzin temu, Shankor napisał:

Błagam wyrzućcie to do stopki lub ustawień profilu, bo już mnie telepie jak za każdym razem mi to wyskakuje i muszę to zamykać aby wybrać stronę główną lub sub-forum.

 

Poka screena. Ja na desktopie mam to stałe na dole, a na mobilce pojawia się dopiero przy zescrollowaniu na sam dół, ale po chwili zmienia się tylko w ikonkę na boku ekranu, ale jeszcze i to spróbuje gdzieś upakować na dole. 

Odnośnik do komentarza
14 godzin temu, Mantis napisał:

Ja to nawet nie wiem co strona mi poleca i boję się w to kliknąć by przez przypadek nie polecało mi dalej. A pod reklamie podpis - dla dzieci.

Screenshot_20240406_081044_Chrome.jpg

 

Kliknąłem za Ciebie ;-) Widok na zrzucie.

 

Wnioski:

- zostaniesz tatą, bo szukasz gryzaków i mocowania kółka do wózka

- lub gugl uznaje, że posiadanie czegoś od Nintendo jest równoznaczne z "czymś dla dzieci" 

 

A gorzała co tu robi?

Logiczne. Pępkowe ;D

Screenshot_20240406-221331.png

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Chyba cos zmienialiscie w ui bo teraz zamiast Wstecz jest Tematy (na koncu strony w danym temacie).

 

I dla ludzi z duza ilosci postow i reputacji te dwa pola sa bardzo blisko siebie np. tak jak u mnie.

e: Dobra, to u mnie cos bylo chwilowo nie tak.

 

e2: nie no, znow to widze.

image.png.d9579f21997eeaa2fc2a7c8a9a19f0b4.png

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, PiotrekP napisał:

Jak na androidzie skasować oznaczoną w poście osobę? Mam z tym czasem problem, bo jak kasuję tekst i dochodzi mi do oznaczonej osoby, to mi po prostu klawiatura znika i nic nie mogę z tym zrobić. Jedyne wyjście to odświeżenie karty i wtedy wyczyszczenie okna odpowiedzi.

Mam to samo na mobilnym Edge, Firefox, Operze. Cytatu też nie mogę usunąć - muszę zamknąć przeglądarkę i wyczyścić zapamiętany tekst.

 

Mam jeszcze inny kejsik, na Operze zniknęły mi obwódki wokół reakcji, guzika cytuj i plusa, tych na dole postów. Albo one były w innym kolorze? No było inaczej jeszcze ze 2 dni temu i nie wiem, czy to tu mnie, czy zmiana na samym forum.

 

Screenshot_20240417-200110.png

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...