Skocz do zawartości

Halo Infinite


ASX

Rekomendowane odpowiedzi

12 godzin temu, zloto napisał:

Dejmnnnn, widok na końcu :notbad:

CrispGaseousInganue-size_restricted.gif

:banderas:

 

zapowiedzi dla mnie brzmią fantastycznie. Wg tego co można obejrzeć i przeczytać gameplay jest sztywniutki, otwarty świat się sprawdza, fabuła intryguje, a muzyka z zwłaszcza grafika wobec której było tyle obaw dają radę.

 

Nie mogę się doczekać 8 grudnia, dawno nie byłem tak nahajpowany na gierkę, trzeba zaklepać urlop na 9 i 10 grudnia.

Odnośnik do komentarza
33 minuty temu, creatinfreak napisał:

A to nie jest soft reboot ? Czy to jest kontynuacja 4 i 5? @ASX?

soft reboot, oznacza właśnie, że nie jest to całkowity reboot / restart serii.

 

Akcja Halo Infinite rozgrywa się kilkanaście miesięcy po zakończeniu Halo 5, ale ma stanowić nowe otwarcie i fabuła ma być zrozumiała także dla tych którzy nie grali w poprzednie części. 

Odnośnik do komentarza

Poniżej gdybanie, z drobnymi spoilerami jak ilość misji, czy walki z bosami, więc jak ktoś nie chce spoilerów to odradzam czytać. 

Mam takie przemyślenia. Na ten moment zapoznałem się z wszystkim czterema misjami dostępnymi na poniższym kanale YTbowym, nigdy tak nie robię przed zagraniem w coś, ale tutaj nie mogłem się powstrzymać, głównie aby sprawdzić czy 343 dało radę. Nie są to pełne misje, tylko 15 minutowe wycinki, bo na tyle pozwoliło 343.
4 misje, czyli całą treścią jaką mają do ogrywania YTuberzy i dziennikarze growi. W zasadzie wszystkie sceny z trailerów pochodzą z tych pierwszych 4 misji, a w samej grze finalnie ma być takich 14.

I są dwie dalszy ścieżki. Albo 343 jest tak pewne siebie, chce zaskoczyć wszystkich, iż absolutnie nie chce nic pokazywać z bardziej odległych fragmentów gry. Albo te bardziej odległe fragmenty niczym się nie różnią. Prawda zapewne leży po środku. 
Z plusów, po moich obserwacjach:
+artystyle, jest świetny, fenomenalny, cymesik.
+linka+otwartość gameplayowa daje świetne możliwości, gra nie ogranicza.
+muzyka, w końcu brzmi jak Halo <3
+już na samym początku spotykamy bardziej intersujące walki z bosami niż cała 4rka i 5ątka miały razem wzięte. W zasadzie, walki z bosami nigdy nie były mocną stroną Halo, więc to cieszy podwójnie. 
+Naprawdę sympatycznie napisane dialogi, po których nie skręca krindż.
+Widać DUSZE(bardzo ważne dla niektórych)

Teraz tak naprawdę największa obawa, to czy całość gry utrzyma ten wysoki poziom, bo widząc te pierwsze 4 misję, gra jest o lata świetlne przed poprzednimi dokonanymi 343. Już wiemy, że gra będzie miała tak naprawdę tylko jeden "biom", dla mnie to nie problem, dopóki będzie on oferował interesująca historie i ciekawy dizajn pod kątem grywalności. Recenzenci pewnie do tego się przyczepią, jak i do braku co-op'a(to akurat wielki minus).

Jeszcze kilka miesięcy miałem podobnie jak Mazzeo, myślałem że gra będzie mega klapą, ale teraz zaczynam Believe, że to się może udać i dostaniemy najlepsze Halo od 10 lat. Tego sobie i wam życzę. 
 

  • Plusik 2
  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Nie wiem z jakiego powodu usunęli przenoszenie całego lobby do następnego meczu.Przecież jak trafiało się wyrównane, a często tak było, to można było grać tą samą ekipą kilka(naście) razy z rzędu i zabawa była zajebista. Do tego wyrzucanie do lobby i "zatwierdzanie" za każdym razem chęci zagrania. W H5 wszystko pięknie szło od gry do gry z krótką chwilką pomiędzy meczami dla prześledzenia statów. Niby małe rzeczy a wkurwiają niemiłosiernie. Do tego ekran ładowania z którego nie wynika na jakiej mapie ani w jakim trybie zagramy, no kurwa serio?

Odnośnik do komentarza

20211120_191626.thumb.jpg.bc8d542f9821d527fd76cbc0c9f59b15.jpg20211120_191623.thumb.jpg.5d7eb5339f9a671e8fd2e750503b4cb8.jpg

 

Grafika koncepcyjna vs gra

4 godziny temu, zloto napisał:

Jeszcze kilka miesięcy miałem podobnie jak Mazzeo, myślałem że gra będzie mega klapą, ale teraz zaczynam Believe, że to się może udać i dostaniemy najlepsze Halo od 10 lat. Tego sobie i wam życzę. 

Ja wierzyłem od początku i dalej wierzę, że 343 dostarczy dobre Halo. 

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Już ci mówię. Piękne i okrągłe całe ZERO. Ludzie na halowaypoint już o tym piszą i są troszkę zdenerwowani tym faktem. Ale zawsze możesz kupić battle passa lub gotowa zbroje za 40 zł. Jeżeli 8 grudnia nic się nie zmieni w ilości trybów gry i rozdzielnia slayera od objective to dużo ludzi przestanie na jakiś czas grać. Jutro teraz jak odpala się ctf czy oddball to dużo ludzi wychodzi z meczu. A za wychodzenie nie ma żadnej kary więc im się nie dziwię jak muszą grac 5 raz ctf którego ktoś może nienawidzić.

Wysłane z mojego M2102J20SG przy użyciu Tapatalka





Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...