Skocz do zawartości

Subnautica


Kinoji

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 13.05.2021 o 17:51, rah napisał:

A na czym grasz? U mnie na PS5 na tą chwilę nie ma jeszcze ale w necie jest info że aktualizacja ma być 14 05.

Już jest

https://www.pepper.pl/promocje/subnautica-na-playstation-5-za-darmo-w-playstation-store-dla-posiadaczy-wersji-ps4-395214

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Mam pytanie:

 

Spoiler

Niemotę znaleźć elektrowni obcych by zdobyć schemat baterii jonowej. Błąkam się po strefie ławy pod podziemna rzeką. Doszedłem nawet do bazy obcych na poziomie ponad 1400 ale wymaga niebieskiej tabliczki której nie mam. Podobno wejście powinno do elektrowni być w skałach podobnych do zamku ale nie mogę tego znaleźć.


Uff znalazłem. Ale jakąś dziwną drogą. I ciekawe czy mi starczy energii na powrót bo jadę na rezerwowych ogniwach.

 

 

Edytowane przez friedrich
Odnośnik do komentarza

Zawsze warto mieć zapasowe baterie/ogniwa w ekwipunku. Nie ma nic gorszego niż porzucony sprzęt gdzieś w odmętach oceanu... Mój Bączek Mk. I do dziś leży na plaży na jednej z wysp po tym jak za mocno wybiłem się na powierzchnię i wylądował na piachu. Za cholerę nie dało się go przesunąć. Tak się teraz zastanawiam czy działko grawitacyjne nie poradziło by sobie z tą sytuacją :philosoraptor: aaa... jebać, mam już model Mk. II

Jeżeli chodzi o tabliczki to

Spoiler

znaleźć można tylko jedną niebieską. Drugą musisz wytworzyć.

 

Odnośnik do komentarza
W dniu 19.05.2021 o 23:08, Farmer napisał:

Zawsze warto mieć zapasowe baterie/ogniwa w ekwipunku. Nie ma nic gorszego niż porzucony sprzęt gdzieś w odmętach oceanu... 

 

  Ukryj zawartość

 


Właśnie problem był w tym, że dojeżdżałem drugi komplet ogniw, który miałem w plecaku. W strefie lawy bardzo szybko padają. Na szczęście pojawił się skrót :)

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, Kmiot napisał:

Jak tam Below Zero? Jest tam jakaś "fabuła" i ostateczny cel?


Juz z pierwszych materiałów jasno wynikało, że tak.
Nawet w jedynce przecież była i w przeciwieństwie do wielu survivali, gdzie gra się tylko po to, by nabić licznik przeżytych dni, mieliśmy tam jakąś nadrzędną oś fabularną, całkiem ciekawą zresztą.
W dwójce jest na to położony jeszcze większy nacisk - nawet cut-scenki są.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Panowie, czy ten cholerny pasek szybkiego wyboru da się jakoś edytować? Bo jak do tej pory mam tak, że z ekwipunku mogę dodac na pasek przedmiot tylko na zasadzie, że zajmuje on pierwsze od lewej miejsce, a pozostałe przedmoty "spycha" w prawo, więc ostatni z prawej wylatuje z paska. Jest to w cholere irytujące :notbad:

Edytowane przez dee
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...