Skocz do zawartości

Subnautica


Kinoji

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...

Ogrywam below zero i jak komuś pasował klimat podstawki to nich śmiało łyka. Nie czuje zmęczenia materiału(a platyna postawki siedzi)

 

Mam nabite 14h i widać więcej nowych elementów do budowy bazy(jukebox i głośniki to sztos), większa/lepsza narracja w fabule, lepsza grafika(pop up dalej występuje[gram na ps4 amator]), mapa wydaje się być mniejsza, ale za to bardziej skondensowana.

  

Edytowane przez grabipl
Odnośnik do komentarza
4 godziny temu, grabipl napisał:

Ogrywam below zero i jak komuś pasował klimat podstawki to nich śmiało łyka. Nie czuje zmęczenia materiału(a platyna postawki siedzi)

 

Mam nabite 14h i widać więcej nowych elementów do budowy bazy(jukebox i głośniki to sztos), większa/lepsza narracja w fabule, lepsza grafika(pop up dalej występuje[gram na ps4 amator]), mapa wydaje się być mniejsza, ale za to bardziej skondensowana.

  

Loadingi i save nadal trwa na bazowym PS4 milion lat? W jedynce to był koszmar.

Odnośnik do komentarza

Zapomniałem o tym wspomnieć. Jest znacznie szybciej, loading i save, a pop up zdarza się, ale jest mniejszy. W podstawce zwłaszcza pod koniec gry mega wk mnie zapisywanie gry, nie mogłem wtedy ruszyć się na czas zapisywania bo tekstury nie wczytywały się, tutaj nic takiego nie uświadczyłem(save trwa kilka razy krócej). Jak będe pamiętał to zmierze czas przy następnej sesji i wrzuce wynik

Odnośnik do komentarza

Wie ktoś, czy Below Zero w wersji PS4 dostaje darmowy update pod PS5, czy nie?
Choć patrząc na te czasy loadingów to wydaje mi się, że coś takiego jak wersja typowo next-gen chyba nie istnieje i po prostu dostajemy wersję z XO/PS4, która korzysta z mocy nowszych sprzętów.
 


Tak czy siak to na XBOXie sprawa jest jasna, bo wersja jest jedna, ale PS5 ma swoje osobne wydanie, dlatego pytam - może miał ktoś do czynienia z tą wersją?
Z porównań wynika, że najlepszą konsolową wersją jest ta z XSX, ale jakoś tak kusi, żeby kupić na PS i postawić w kolekcji obok jedyneczki (no i na profilu PSN dorzucić platynkę w sequelu).

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
  • 2 miesiące temu...
  • 1 rok później...

Witam, mam problem z grą Subnautica_Below_Zero. Grę posiadałem już wcześniej w early access i działała dobrze. Problem polega na tym, że nie chce się odpalić na nowym koncie. Gdy klikam "uruchom" to pisze, że się uruchamia lecz po 3 sekundach przestaje i wraca do punktu wyjścia. Komputer spełnia wszystkie wymagania. Bardzo ale to bardzo dziękuję jeżeli ktoś zdecyduje się pomóc :)

 

Specyfikacja komputera:

- Procesor: Intel(R) Pentium(R) CPU G4600 3.60 GHz

- Ram: 8 GB

- Typ systemu: 64-bitowy

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...