Skocz do zawartości

Właśnie zacząłem...


Rekomendowane odpowiedzi

Śmieszkujecie sobie, ale grałem w trójke po piątce i to od razu rzuca się w oczy. No po prostu Bungie jesli chodzi o singla robilo coś co przykuowało do pada a 343 ładne i wypolerowane ale bezduszne coś co chce jechać na marce Halo dlatego trailer nowego Halo przywitalem z otwartymi rękami bo widzę, że odrobili trochę lekcji. 

Odnośnik do komentarza
4 minuty temu, _Be_ napisał:

Śmieszkujecie sobie, ale grałem w trójke po piątce i to od razu rzuca się w oczy. No po prostu Bungie jesli chodzi o singla robilo coś co przykuowało do pada a 343 ładne i wypolerowane ale bezduszne coś co chce jechać na marce Halo dlatego trailer nowego Halo przywitalem z otwartymi rękami bo widzę, że odrobili trochę lekcji. 

no trochę tak jest i też nie odpowiada mi kierunek jaki obrała seria po piątej części. 

 

Ale mówienie że nie ma w tym starej magii, to trochę przesada bo 343 to studio złożone z pasjonatów Halo, a po premierze czwórki dzięki współpracy z legendami sceny z czasów Halo 3, tak dopracowali gameplay że o jezuuu :banderas: 

 

a Halo 4 miało fajny scenariusz i design w singlu, rzekłem 

Odnośnik do komentarza
5 minut temu, _Be_ napisał:

Hm? Bo ty tak mówisz? Daj spokój, raczej większość mówi w kontekscie H4 jako o zawodzie. 

Nie wiem jak Ty, ale ja często śledziłem tematy o Halo np. na gaffie (zanim jeszcze poszedł w odstawkę) i tradycyjnie, po premierze 5 zaczęto pisać jak to 4 miała świetny singiel a 5 gówniany :D Czym byśmy byli bez naszej tradycji :D Identyko było z Reach, a dzisiaj to mało kto pamięta, że to Bungie zrobiło najgorsze multi w Halo.

 

W community Halo już sami się z tego nabijają. Grafika którą wrzucił Asax to sama prawda.

Edytowane przez Pacquiao
Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, Banny napisał:

Dobra, widzę, że tylko ja mogę tutaj Was pogodzić. Przejdę 5tke i wydam wyrok. 

:ragus:

 

Nie ma co godzić, prawda jest taka, że community Halo jest toksyczne i zidiociałe. Nigdy nie są zadowoleni, najchętniej to by widzieli przez kolejne 30 lat wyłącznie MC i najlepiej żeby gameplay był identyczny jak 10 lat temu.

Odnośnik do komentarza
10 minut temu, Pacquiao napisał:

Identyko było z Reach, a dzisiaj to mało kto pamięta, że to Bungie zrobiło najgorsze multi w Halo.

No Reach to dla mnie tylko dobry singiel, multiplayer tragedia, być może to już był upadek Bungie i nigdy by nie powtórzyli tego i teraz zamiast na 343 narzekałbym na Bungie, że zabili Halo albo, że za mało nowości w serii i tylko odcinają kupony, tego nie wiem. Wiem, że H4>H5 jeśli chodzi o singiel, ale nie oznacza to, że 343 > Bungie. 

Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, Andreal napisał:

JWiem, że spin-off, ale bardzo miło wspominam ODST, szkoda, że nie jest załączone w kolekcji szefa, fajnie by było mieć komplet w jednym pakiecie. Zdaje się dla preorderowców był dostępny?

 

kiedyś dawali w ramach przeprosin za niedziałający matchmaking po premierze. Teraz jest do dokupienia za jakieś 14 czy 21 zł, nie pamiętam dokładnie 

 

też się bardzo fajnie bawiłem przy ODST i ten jazzowy soundtrack :banderas: 

Odnośnik do komentarza
32 minuty temu, Andreal napisał:

JWiem, że spin-off, ale bardzo miło wspominam ODST, szkoda, że nie jest załączone w kolekcji szefa, fajnie by było mieć komplet w jednym pakiecie. Zdaje się dla preorderowców był dostępny?

 

Przecież remaster ODST kosztuje 18 zł, już nie przeginajcie pały z tym cebulactwem.

Edytowane przez Pacquiao
Odnośnik do komentarza

IMO dwójka w singlu zdecydowanie najgorsza, nudne korytarzowe levele, niezbalansowane AI i końciowy cliffhangaer. Szanuje za pogłębienie lore i postać arbitra, ale czuć że gierka rodziła się w okropnych bólach i w wielu elementach nawet względem H:CE jest krokiem w tył. 

 

 

Odnośnik do komentarza

Miałem na myśli cały pakiet w jednej kompilacji, ale jak to piszę to wydaje mi się, że po kupnie ODST pojawia się on w  menu kolekcji szefa, nie mylę się?

 

Oglądam teraz porównanie wersji z XO i X360 i trzeba jednak zakupić, 18 złociszy to faktycznie grosze,, a gra zacna.

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza

DOOM - no, w sumie to nie jest prawda, że właśnie zacząłem. Zacząłem już w zeszłym roku, ale nie wkręciłem się na dłużej, bo inne gry. Teraz, kiedy w miarę oczyściłem kupkę gier "aktualnie granych", to dokopałem się do tego naczętego DOOMa i wkręciłem się z powrotem. Jaka ta gra jest k,urwa szybka, jaka mięsna, jaka... growa. Esencja je,banych gier wideo, masz tutaj giwerę i zapier,dalaj zabijając setki demonów po drodze. Wygląda przy tym obłędnie, totalnie obłędnie. Wspaniałe, chyba to będzie tytuł, który jako kolejny ukończę.

 

Przy okazji też porównywałem sobie wersję na PC do wersji na Switcha. Ta druga jest zaskakująco dobra, szczególnie biorąc pod uwagę ile mocy ma Switch a ile taki PC wyposażony w smoka. Prezencja jest lekko nieostra przez niższą rozdzielczość oraz 30fps na początku kłuje w oczy, ale DOOM też ma jeden z lepszym motion blurów ever, który naprawdę daje radę. Do tego sterowanie żyroskopem w padzie i nagle jestem rozdarty czy grać na PC myszkiem czy może ćwiczyć celowanie ruchowe, bo zaczyna mi pasować. Mam nadzieję, że Sony i MS podłapią trend i w przyszłych konsolach będzie to standard. Wreszcie i na konsoli jest ten rodzaj bezpośredniego sterowania, gdzie nasze ruchy się 1:1 przekładają na to co jest na ekranie. Celowanie gałką można wyćwiczyć, ale to zawsze jest jakieś takie niebezpośrednie. Żyroskop to lvl up, nawet jeśli nie pozwala na taki szeroki zakres ruchów jak myszka.

  • Plusik 2
  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
Gość suteq

No zacząłem grać zachwalane tak na forumku Resistance 3 i już po niecałej godzinie totalnie mi się nie chce w to grać. Bez kitu, trzecia część to już w ogóle nie jest Resistance. Główny bohater to jakiś totalny random. Historia w ogóle nie intryguje i nie chce jej się śledzić. Strzelanie jest gorsze niż w dwójce, dalej przyjemne, ale gorsze. Wróciły apteczki tylko nie bardzo wiem po co. Graficznie jest średnio i nie wiem czemu ale poprzednie części mnie tak nie raziły grafiką jak ta odsłona. No nie wiem, nie wiem ale ktoś mnie tutaj chyba oszukał. :smutas: 

 

Na domiar złego zagrałem w demko Resistance: Burning Skies na PS Mortem i ło jezu jaki kasztan. Już od samego początku wlatuje taki debilizm, że głowa mała. Główny bohater jest strażakiem, wchodzi żeby sprawdzić dlaczego jest pożar i nagle jak się okazuje, że to potwory to staje się komandosem. :pawel: Strzelanie ssie, lokacje ssą, historia ssie, a postaci irytują. Kosz, dobrze, że są demka. Teraz czas na Uncharted: Golden Abyss. Ciekawe czy też kasztan. @c0ŕ, @Pupcio coś pisaliście chyba kiedyś o tym tytule? 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...