Skocz do zawartości

Właśnie zacząłem...


Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, Rozi napisał:

Żyroskop? No fajne na 5 minut, wolę jednak bardziej precyzyjnie celować.

 

No i wychodzi, żeś korzystał najwyżej 5 minut z tego rozwiązania albo w ogóle.

 

W Splatoonie szybkość i precyzja combo w postaci analogi + żyroskop wciąga same analogi dupom.

Odnośnik do komentarza

COD WWII

Na wstępie nadmienię, że zawsze byłem fanem pierwszych części osadzonych w klimatach drugiej wojny światowej, do tego praktycznie każdego singla COD mam zaliczonego. W mutli/zombie praktycznie nigdy nie grałem, tym razem też się to nie zmieni. Zostańmy przy singlu. Nastawiałem się na ogromnego i śmierdzącego raka, takie podejście sugerowała krążąca po forum opinia, logo wydawcy na okładce oraz zdrowy rozsądek wynikający ze świadomości w jakim stanie obecnie jest branża gier video. W skrócie do gierki podchodziłem dość sceptycznie.

Obecnie jestem po dwóch misjach ogranych na standardowym poziomie trudności i pomimo braku zachwytu, grało mi się bardzo dobrze. Póki co dość sceptycznie podchodzę do kosmetycznych zmian w mechanice, które już zaobserwowałem. Przejście z regenerowanego życia na apteczki to zmiana na plus, lecz fakt, że dzięki umiejętności kompanów jest ich w zasadzie nieograniczona ilość, do tego dołożyć jeszcze fakt, że same apteczki są rozsiane na każdym kroku. To samo tyczy się zapasu amunicji, które można pozyskać tą samą drogą, gdy wszędzie leżą bronie poległych wrogów. Na wallhack spuszczam kurtynę milczenia. Te "zmiany" są zwyczajnie niepotrzebne, wepchane na siłę. Przynajmniej na regularnym poziomie trudności, bo na wyższych może dają one chwilę wytchnienia, przy okazji podkręcając dramaturgię i filmowość. Możliwe, nie wiem.

Po części podoba mi się to, co póki co zobaczyłem z faktu, że wygląda to jak żywcem wyjęte z serialu Kompani Braci. W porównaniu do innych next-genowych CODów postacie, które z nami biegają tutaj są dość charakterystyczne, od razu zapadają w pamięć dzięki tym drobnym "fabularnym" rozmowom. Wygląda to wszystko bardzo naturalnie, do tego (w końcu!) brutalnie. 

Wstępnie 7/10. Liczę, że do końca gra utrzyma ten poziom i nie zaatakuje mnie jakimiś bardziej rażącymi idiotyzmami. 

Odnośnik do komentarza

Hotline Miami 

Ktoś tam polecał, że niby fajne.

Pograłem jakieś może z 20 min i nie powiem jest ciekawie. Bardzo fajna muza i trochę kombinowania bo jest się na strzała.

Grafa niestety 1/10. Ja rozumie, że w ten sposób chcieli spotęgować klimat, ale bez przesady.

Edytowane przez Kyokushinman
  • Haha 2
  • WTF 3
  • Smutny 1
  • Minusik 7
Odnośnik do komentarza

Po wymaksowaniu "BB: The Old Hunters", zabrałem sie w końcu za upragnionego " The Evil Within 2".

 

Cóż tu rzec?  Klimat raptem, jakby z The Last of Us - to mozolne sterowanie, crafting, zbieractwo, czy sneaking. Chodź od premiery nie odpalałem TLoU to tu czuje własnie ten niezapomniany klimat i to mnie bardzo napawa optymizmem. W sumie to wszystko mi sie podoba, poza inteligencją przeciwników, którzy dość szybko wpadają w dezorientacje, po zniknięciu w niewielkich zaroślach.  Skąd ładnie sie eliminuje poczwary.  Mój aktualny styl to snaking ;)  Rzadko wdaje sie w zadymy, zazwyczaj tylko w tedy, kiedy jest to konieczne, bądź wymuszone. Jestem raptem w 3 rozdziale na tym najtrudniejszym poziomie z "new game" i  nie narzekam. Kluczem jest wykorzystywanie terenu...  i glitchow z drabina...  

 

P.S 

Gram na standardowej ps4,  bez mniejszych problemow.

W jednym miejscu nawet pielęgniarce majty widać  :dunno: 

 

 

Edytowane przez MEVEK
Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, Hum napisał:

Wygląda jak ziarno z photoshopa

 Niestety 1/10. Ja rozumiem, że w ten sposób chciał spotęgować klimat, ale bez przesady.

Przynajmniej tekstura dobra chociaż w niskiej rozdzielczości xd

W majami to zlepek pikseli które tragicznie wyglądają na tv lcd.

Na tv crt tak słabo gry 2d niestety dla was, ale nie wyglądały, jeżeli już mówimy o zachowaniu wiarygodności i klimatu starych automatów, konsol itd.

 

Edytowane przez Kyokushinman
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...