Skocz do zawartości

Tom Clancy's The Division 2


Faka

Rekomendowane odpowiedzi

Jak dołączacie do innego gracza i on wyjdzie pierwszy to przez chwilę wyskakuje komunikat żeby wrócić do swojej sesji (trzeba przytrzymać górę na krzyżaku). Jednak bardzo łatwo to przeoczyć i wtedy zostajemy na mapie hosta (oczywiście to bug bo nie powinno pytać tylko od razu przenosić do naszej sesji). Także żeby niechcący nie wyczyścić hostowi mapy (faktycznie @bartiz wtedy mi się poyebalo bo punkty kontrolne i aktywności zalicza tylko hostowi, jedynie misje główne i poboczne wszystkim) trzeba kliknąć start, wejść w opcje społecznościowe najechać na swój nick i wrócić do swojej sesji.

Edytowane przez Ryo-San
Odnośnik do komentarza

Bedo naprawione zaraz skille

 

2 godziny temu, bartiz napisał:

To trochę słabo, po co więc zatem biegać w coopie i czyścić mapę?

Za Control pointy wpada dwa razy exp więc co słabo ZAJE,BISCIE :ragus:

 

*Znaczy wpada tyle ile razy pomagasz innym kolegom 

Edytowane przez _Be_
Odnośnik do komentarza
W ogóle to jaki jest max gearscore na chwilę obecną? Da się go podkręcać teszkami jak w jedynce przy stole optymalizacyjnym? Niektórzy piszą że 450 ale ja widziałem kolesia w kryjówce który miał ponad 500 



Jak czytałem artykuły iw internecie to max 450. Chyba że da się go podkręcić optymalizacja i modyfikacjami jakoś jeszcze.
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
W ogóle to jaki jest max gearscore na chwilę obecną? Da się go podkręcać teszkami jak w jedynce przy stole optymalizacyjnym? Niektórzy piszą że 450 ale ja widziałem kolesia w kryjówce który miał ponad 500 
450 ale podobno dzięki rekalibracji można wyżej. Choć to raczej bug jest i nie było zamierzone.
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
15 godzin temu, Kolos28 napisał:

Wiem, że to nikogo ale

No i znowu podnoszenie rozdzialki na siłe najlepiej nie wyszło. Bardzo wiele ustawień niestety "lower than lowest Setting on PC" , co od razu widać po szczegółach, odwzorowanie terenu, czy detalach tekstur. 

 

 

Szkoda ze nie dali moiwosci zmiany rozdzialki na konsolach, bo nawet na gtx 1060 gra chodzi w 80 fpsach przy 1080p...

 

Edytowane przez easye
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...