Skocz do zawartości

Tom Clancy's The Division 2


Faka

Rekomendowane odpowiedzi

37 minut temu, Shen napisał:

Warto brać season pass? Podstawka teraz za 69zł w media markt, edycja gold za 89zł. Duzo zawartosci tam jest?

To tylko 20zł, ale według mnie i tak nie warto. Dostajesz tylko wcześniejszy dostęp do nowego contentu (7dni), specjalizacje odblokowują ci się od razu, bo bez passa musisz robić zadania i dostaje się też garstkę g.ówno misji.

Edytowane przez 20inchDT
Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące temu...
46 minut temu, Figuś napisał:
Przetrwania dalej niet?

Niestety. W którymś State of the Game mówili że nie planują ani Survivalu ani Podziemi bo mają zupełnie inną wizję rozwoju TD2. Jak dla mnie są idiotami bo Survival był czymś najlepszym co mogło spotkać Dywizje (oprócz DZta z Manhattanu oczywiście). No chyba że wjadą z jakimś trybem BR który de facto będzie jakimś odpowiedkiem Survivala z jedynki. Tylko wtedy wrócę do tej gry bo póki co szkoda czasu.

  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza

@20inchDT jeżeli to ma być tak duży dodatek z nową miejscówką, toną nowego lootu, nowym wątkiem fabularnym i fabularnymi aktualizacjami co tydzień to zakładam że będzie w cenie podobnej do DLC z Destiny 2 jak Forsaken (169 zeta na premierę) czy Shadowkeep (189/239 w zależności czy był z passem). Nie wiem jak to tutaj będzie wyglądać ale w przypadku Destiny 2 każdy dodatek który kupiłem był bezapelacyjnie warty swoich pieniędzy.

I jeszcze ta cena 3 dolary za podstawkę lol. Mogli już nie robić z siebie biedaków i przejść całkowicie na f2p

p.s no chyba że gra od 18 lat nie może być f2p 

Edytowane przez Ryo-San
Odnośnik do komentarza
12 godzin temu, mugen napisał:

Meh, bez zimy ten Nowy Jork to nic ciekawego.

Jezu, nie mogą robić ciagle tego samego. Dadzą nowy Jork zima to będzie że reskinują jedynkę. 

 

I tak pewnie bedą im zarzucać, że to pewnie niewykorzystane tereny z jedynki pod szata D2. 

 

Wczoraj jeszcze byłem na PSS i wszystko było w pełnych cenach. Teraz podstawka 42 zł, Season Pass za 29 (teraz to można brać) i edycja Gold za 69. Ciekawe ile będzie ten dodatek kosztował. 

 

Massive ma kredyt zaufania po dodatkach z jedynki bo każdy z nich był warty swojej ceny. 

Edytowane przez - V -
Odnośnik do komentarza
18 minut temu, Kolos28 napisał:

Kurcze teraz to się opłaca brać wersję ultimate z PSN. 70 dyszek to nie wiele.
Co do rozszerzenia, to wiadomo śnieżny NY wyglądał mega ale tutaj dostajemy nowe miejscówki więc trzeba im wybaczyć że nie chcieli dać śniegu emoji2960.png

Śmiem się nie zgodzić, 700 zł za gierkę to całkiem sporo.

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...