Skocz do zawartości

Tom Clancy's The Division 2


Faka

Rekomendowane odpowiedzi

4 godziny temu, - V - napisał:

Ciekawe ile będzie ten dodatek kosztował.

na PC 119 zł na ubistore (do tego za 100 ubi pkt można zbić cene o 20%)  więc na konsolach zakładam że będzie trochę więcej bo przecież 30% zabiera im Sony czy MS więc bedą musieli sobie to jakoś odbić ; ]

https://store.ubi.com/eu/the-division-2-warlords-of-new-york-expansion/5e29b2485cdf9a03ec037ae1.html?fbclid=IwAR1r9n_XioBM-Gd5Q9ApI7kVGUugZDrCCmpvhla9arHihUaBce_T7wLPhyQ

 

p.s a widze że Hum już napisał że 125 zł na XBL więc na PSN pewnie będzie to samo.

Edytowane przez Ryo-San
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Tylko na xboxie opcja dzielenia przez home console działa, przynajmniej w przypadku Year 1 SP.

 

Cytat

PS4:

On PS4, any downloadable content will be shared to all users on that console. Season pass monthly content such as season pass monthly drops and bi-weekly supply drops are not eligible for content sharing

Xbox One: 
On Xbox One, add-on content will be shared to all users on the home console regardless of whether the person who purchased the content is signed in or not. Add-on content can also be shared on other consoles, but only while the person who purchased the content is signed in on that console. 

PC:
Add-on content sharing is unavailable on PC. 

 

Zapraszam do grania na XO. Klan czeka :lapka:

Edytowane przez Hum
Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, - V - napisał:

@Ryo-San Jak wyglada nasz klan? 

Jak odpalałem gre z 2 miesiące temu to nasz klan wyglądał mniej więcej tak.

hamm-portada.jpg

@Kolos28 IMO się nie opłaca bo SP1 polegał na tym że dostawałeś tą samą zawartość co gracze bez passa tylko tydzień wcześniej. Plus jeszcze jakieś VIP polowania, wcześniejsze i automatyczne odblokowanie nowych specjalizacji i kilka innych pierdół. 

Edytowane przez Ryo-San
  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Kurła, ten end game w tej części był mega słaby i stąd gra szybko umarła, ale widzę, że twórcy starają się ożywić grę nowym dodatkiem w postaci NY - jest spora szansa, że będzie duży comeback starych wyjadaczy, a także zrobiliby coś z tym całym DZ, bo to była totalna lipa, gdzie większy nacisk był przeważnie w PVE, chociaż podział na klasy im się bardzo udał, snajper, surwiwalista itp. Mają szansę znowu zrobić, to samo z jedynką, gdzie początki mieli lipę, a potem odbili się i zrobili najlepszego looter shoter w ówczesnych klimatach, bez wydziwień typu kosmiczne bronie, czy ufoki z dupy. Wirus i tylko wirus zdziesiątkował kraj.

Edytowane przez Faka
Odnośnik do komentarza

@Figuś ja zrobiłem dokładnie to samo jak kilka miesięcy temu odpaliłem Dywizje 2. 15 min i delete ale też podobnie zrobiłem kiedyś jak wracalem do Destiny 2 po przerwie. Też krótki przebieg i out ale jak drugim razem przysiadłem do gry to tak mnie wessało że za 2019 wykręciłem jakieś kosmiczne ilości godzin, dlatego jak się pojawi DLC NY to dam tej grze jeszcze jedną szansę a nóż widelec będzie BOOM.

Odnośnik do komentarza

Division 2 kupiłem na premierę. Bardzo mi się gra spodobała, spędziłem w niej fchooy czasu, ale w pewnym momencie przestałem grać ze względu na moim zdaniem ewidentnie skopany fragment pomiędzy 3-cim a 4-tym Tier, gdzie potrzebowałem od luja punktów, aby do tego IV Tier awansować, a nie bardzo miałem jak, bo wszystkie misje główne i poboczne miałem porobione. Musiałbym chyba miesiąc uganiać się za Ctr C+Ctrl V nic nie wnoszącymi nudnymi aktywnościami, którymi już rzygałem. Gra poszła do CeX-a i szlus.

Odnośnik do komentarza

Co qwa? XD Ujowo grałeś i tyle, w tamtym czasie były już takie koxy w lfg, że wystarczyło znaleźć grupę, która sprzętowo by Cię już ubrała na T5 i tyle z tego grania, bo tak jak mówiłem, end game w tej grze był bardzo słaby w porównaniu do jedynki.

Edytowane przez Faka
Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, Faka napisał:

Co qwa? XD Ujowo grałeś i tyle, w tamtym czasie były już takie koxy w lfg, że wystarczyło znaleźć grupę, która sprzętowo by Cię już ubrała na T5 i tyle z tego grania, bo tak jak mówiłem, end game w tej grze był bardzo słaby w porównaniu do jedynki.

Nie grałem w coopa, tylko solo.

Odnośnik do komentarza

No to dlatego tak jak solo się grało, to długo zajmowało, żeby wbić na najwyższy Tier, dlatego nie dziwie się, że było nudno. W solo to można imo jedynie dla fabuły pograć, co tutaj się stało, ale żeby wejść na wyższy tier samemu to tak nie bardzo, prędzej człowiek się z nudów zabije.

Odnośnik do komentarza

Wjechały grube promki. 42zł na PSN i XBL i 12zł na PC za podstawkę. Warto w ogóle? W jedynkę grało mi się tak se, ale skończyłem. Przyznam, ze dwójką w ogóle się nie interesowałem

Edytowane przez Frantik
Odnośnik do komentarza
6 minut temu, Frantik napisał:

Wjechały grube promki. 42zł na PSN i XBL i 12zł na PC za podstawkę. Warto w ogóle? W jedynkę grało mi się tak se, ale skończyłem. Przyznam, ze dwójką w ogóle się nie interesowałem

Moim zdaniem za ten piniondz jak najbardziej warto spróbować. Do momentu przerwania całkiem dobrze się bawiłem. To dla mnie i tak najlepszy lut szuter ze wszystkich w które grałem, a nie grałem tylko w Anthem...

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Ja po powrocie do dywizji zrobiłem misję na najtrudniejszym poziomie, bo zauważyłem, że wreszcie był za nie jakieś sensowne nagrody, ale jak na koniec misji 2 ludka wpadło pod mapę i nie dało się jej ukończyć, gra definitywnie poleciała do kosza. Dodatki tej gry nie uratują, ona jest spartolona w samym rdzeniu. A jeszcze żądać kasy za "poprawioną" grę, to już przesada...

Edytowane przez Mardok1986
  • WTF 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...