Skocz do zawartości

Tom Clancy's The Division 2


Faka

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, Mardok1986 napisał:

A jeszcze żądać kasy za "poprawioną" grę, to już przesada...

Tzn jak za poprawioną? Dodają olbrzymi DLC z nową miejscówką, fabułą, nowym gearem i giwerami plus cotygodniowe wątki fabularne. Przecież nikt nikomu tego za darmo nie da. No jak sobie to wyobrażasz że ktoś teraz kupił grę za 3 dolce i ma to dostać za free? Z takim modelem biznesowym to Ubi by już dawno było bankrutem. Podobnie z Destiny 2 i Forsaken czy Shadowkeep. Te dodatki też są płatne ale są poprostu warte swojej ceny. Nie wiem jak będzie z WoNY ale w pełni rozumiem że chcą za to hajs. I nie to że lubię być dymany przez wydawców/developerów ale jak coś jest warte swojej ceny to po prostu to kupuje. Jak spieyrdolą ten dodatek to będzie po TD2 definitywnie. 

Edytowane przez Ryo-San
Odnośnik do komentarza

Ja też wróciłem do grania i oprócz marnego momentami lootu, to odkryłem drugą frajdę z grania. Randomów wyszukuje w trymiga, ludzie ogarnięci i nie samolubni w większości. Teraz z tą samą ekipą zrobiliśmy 4 misje, oni poszli na Tidal Basin, ale ja chciałem ogarnąć ekwipunek, więc odpuściłem. 

Na NY czekam i pewnie się skuszę, bo komiksowe DMZ mi narobiło dodatkowego smaka. 

Odnośnik do komentarza
W dniu 14.02.2020 o 21:16, Ryo-San napisał:

Tzn jak za poprawioną? Dodają olbrzymi DLC z nową miejscówką, fabułą, nowym gearem i giwerami plus cotygodniowe wątki fabularne. Przecież nikt nikomu tego za darmo nie da. No jak sobie to wyobrażasz że ktoś teraz kupił grę za 3 dolce i ma to dostać za free? Z takim modelem biznesowym to Ubi by już dawno było bankrutem. Podobnie z Destiny 2 i Forsaken czy Shadowkeep. Te dodatki też są płatne ale są poprostu warte swojej ceny. Nie wiem jak będzie z WoNY ale w pełni rozumiem że chcą za to hajs. I nie to że lubię być dymany przez wydawców/developerów ale jak coś jest warte swojej ceny to po prostu to kupuje. Jak spieyrdolą ten dodatek to będzie po TD2 definitywnie. 

 

Jasne, nowa miejscówka, ale co to się odjaniepawlało wcześniej, to żal ściska. Za dywizji 1 to się chciało latać po dark zonie, a tutaj z(pipi)ali jeden z najważniejszych elementów w grze... I zapłać cholera wie ile siana za to, żeby mieć lepszą dark zone w "poprawionym" dlc ;) Nie, nie. Jak chcą zachować się fair, to niech wywalą 3 DZ z waszyngtonu i zrobią gdzieś poprawne DZ, ale nie, bo lepiej chcieć za to kasy.

Edytowane przez Mardok1986
Odnośnik do komentarza
6 hours ago, KOMARZYSKO said:

Zony nowej ma nie być ale zmieniają zasady, we wszystkich 3 zonach będą teraz takie same, szczegóły na screenach.afc21847214752e2be0aaf230fd5bd09.jpg49f508d8308a7a4d4f0a067c11956f2f.jpgebc83c67517e95408dc283b80418ab67.jpgf1eb92aab80900603acacb87a2affa72.jpg


Dzięki za uznanie mojej pracy, ale fajnie by było gdybyś następnym razem podał linka do źródła :D
https://babagra.pl/2020/02/the-division-2-tu-lupy-2-0-zmiany-strefa-mroku-pvp/

Dla zainteresowanych: od dawna pisze o TD2 (i innych grach) i dość szczegółowo opisuję ostatnio zapowiadane przez twórców zmiany, więc gdyby ktoś chciał poczytać to zapraszam :D
https://babagra.pl/category/the-division/
 

Edytowane przez BabaGra
format
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dałem grze kolejną szansę, zrobiłem wszystkie tajne przydziały i zakochałem się w tej grze na nowo. No tak wykoorwiście się tu strzela, lootuje, składa buildy, współpracuje w drużynie a mapy tak ociekają klimatem że nie mam koorwa pytań. Bajeczka :cool2: Wracam na pełnej koorwie! 

A pogoda w D.C była dzisiaj wyjątkowo piękna ; ] 

af3abe5ebeb3f.jpg

A teraz trochę z innej beki. Jak osoba która już w Dywizję gra zaprosi do gry osobe która jeszcze Dywizji nie odpalała to oboje dostaniecie ciuchy Huntera, egzotyczny LKM i zawieszkę na plecak (dwie kolejne zawieszki są za dwie kolejne osoby). Wystarczy wysłać ref linka nowemu graczowi bądź zaprosić go z pozycji ubiclubu i rozegrać razem 3 misje (jakiekolwiek). Trzeba to zrobić w max 7 dni po pierwszym odpaleniu gry przez nowicjusza (ale samo zaproszenie noobek musi dostać przed pierwszym odpaleniem gry). Dlatego jak ktoś zamierza kupić dopiero grę to dajcie znaka wyślę ref linka. Jedna osobę już mam ale te dwie zawieszki też by się przydały : ) Chyba że jakiś weteran z forumka chce te gratisy to niech się dogada z nowym graczem.

DgGYR8-bZERN0QFVCsggNQmNuVpr2qdBa6PA1V4z

I trochę o nadchodzących zmianach.

940e32bb1716c.jpg

da910c3fde81f.jpg

76a00ea757746.jpg

ad8311f98d021.jpg

6e5390d746509.jpg

bcd7a83cb7164.jpg

I na koniec dodam że jak ktoś chce się bawić w jakieś konkretne buildy to narazie nie ma to sensu. Ludzie piszą że 3 marca wraz z Warlords of NY wejdzie loot 2.0 i wszytko co mamy do tej pory będzie się nadawało na śmietnik.

Także u mnie odwyk od loot shooterów dobiegł końca :whistling:Do zobaczenia na ulicach D.C i N.Y :drinks:

 

A i jeszcze jedna rzecz która bardzo pozytywnie mnie zaskoczyła. Pamiętam że jak grałem tuż po premierze to tej opcji nie było. Weszła podobno dopiero z Title Update 6. Otóż można w ustawieniach rozgrywki zwiększyć FoV. Oczywiście polecam oba ustawienia (kamery i celowania) podkręcić na max. Miłe zaskoczenie biorąc pod uwagę że gry konsolowe ze zmiennym FoV'em można policzyć na palcach jednej ręki.

5ba04f2f166bb.jpg

 

@PiotrekP w poprzednim poście nie ta fotkę zuploadowałem. Powinna być ta ze skillami. Że mody do skilli nie będą wymagać odpowiedniej ilości danej statystyki. W jedynce tego nie było i było dużo większe pole do popisu. Można było z tym kombinować na każdym buildzie.Teraz jest to dosyć mocne ograniczenie. Całe szczęście że niedługo się to zmieni. Będzie można robić bardziej kreatywne buildy.

Edytowane przez Ryo-San
  • Plusik 1
  • Lubię! 3
Odnośnik do komentarza

Przez Wasze spusty i propozycję wspólnej gry od Wojtka, wróciłem do gierki i zaliczyłem kilka z tych głównych misji w wersji Invaded (czyli WT5, Black Tusk itp).
Ostatnią, którą grałem, była ta z Camp White Oak (więc z darmowego update'u) i muszę przyznać, że było k#rewsko trudno.
Masakryczne zestawy przeciwników, ich ruchliwość, często otwarte tereny, a także... gitche....
Na jednym z etapów misji parę razy zginąłem przez... niewidzialnego medyka - co jakiś czas słyszałem jego głos, zabici przeciwnicy wstawali, ale nigdzie typa nie widziałem.
Dopiero jak rzuciłem wieżyczkę i ta zaczęła zadawać obrażenia powietrzu, wiedziałem że się uda.
A jaka długa ta misja! Masakra, aż mi się odechciało dalej grać - tak mnie wymęczyła :)
Ale satysfakcja jest, nie powiem...

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...