Skocz do zawartości

Forza Horizon 4


Mroku

Rekomendowane odpowiedzi

Wczoraj udalo mi sie pobrac w jakies 2h z regionu co pisalem 2-3 strony wczesniej.

 

Powiem tak, ze w ta czesci gra mi sie o wiele lepiej niz w nudnawa FH3. Wprost uwielbiam ten klimacik i jeszcze cztery pory roku. Nadal ubolewam nad rozmiarem mapy, ale raczej tego juz nie zmieni na obecnej generacji.

 

Co do soundtracku to mi sie nie podoba, wiec w tle leci spotify.

Edytowane przez Mroku
Odnośnik do komentarza

Okropnie dobry jest pomysł na forzathony live. Ten uczuć, gdy zbiera się 20 randomów, wszyscy współpracują by osiągnąć wspólny cel, a na końcu "cześć!" i każdy rozjeżdża się w swoją stronę - zmiażdzyło mi to mózgoczaszkę :fsg:

Odnośnik do komentarza
Teraz, oni napisał:

 

czyli jednak multi potrafi być spoko? ;) 

W takim nieinwazyjnym wydaniu (siedzę ja i ktoś tam na serwerze, nie jestem do niczego uwiązany i robię sobie singla, a w mulitku te losowe eventy) tak, jest bardzo spoko :)

 

Większe używanie będziesz miał na mnie po premierze DMC5, bo coop będzie nakurwiany srogo ;)

Odnośnik do komentarza
14 minut temu, Bzduras napisał:

W takim nieinwazyjnym wydaniu (siedzę ja i ktoś tam na serwerze, nie jestem do niczego uwiązany i robię sobie singla, a w mulitku te losowe eventy) tak, jest bardzo spoko :)

 

 

Czaje i wiem o co chodzi ;) Zawsze powtarzam że w shared worldach i w ogóle w grach multiplayer tkwi ogromny potencjał , ale niestety zbyt często sprowadzają się one tylko do głupiej rywalizacji 

 

Trzeba umieć to tylko dobrze zrobić 

Edytowane przez oni
Odnośnik do komentarza
10 godzin temu, Malibu napisał:

Na Kiribati można już kupować dodatki jak ktoś nie brał Ultimate czyli tylko wersja :cebula::

 

Sam Bond Car Pack 9.99$, Car Pass 29.99$

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, SlimShady napisał:

Ta gra ma singla, coś na wzór festiwalu z jedynki(lubie mieć poczucie celu nawet w samochodzikach), bo gdzieś czytałem, że to bardziej usługa i wyścigi się odnawiają?

No jest singleplayer, ale grasz podłączony do serwera (chyba że nie chcesz, to się odłączasz). Nie spodziewaj się tylko żadnej fabuły, bo oprócz "bierzesz udział w festiwalu Horizon" żadnej nie ma. Odnawiające się wyścigi? Chyba jakieś eventy multiplayerowe, bo te które przejedziesz masz zaliczone i nic się nie odnawia.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Coś WSPANIAŁEGO. miałem uruchomić na sekunde w celu sprawdzenia i sam wstęp najlepszy z dotychczasowych horizonow. Do tego ta grafika o ja (pipi)ie jak to robi na koksiku. Od jednego wyścigu zrobiło się kilka. Gra wciąga i ma tą magie wcześniejszych horizonów. Jak juz myślę że samochodówki nie są dla mnie wychodzi nowy horizon i na 20-30 h potrafi mnie przytrzymać. Jedyna gra wyścigowa dla każdego nawet antyfana takich gier. 

Edytowane przez blantman
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...