Skocz do zawartości

Dying Light 2


Figuś

Rekomendowane odpowiedzi

No grafika jest przeciętna jak na 2022 r. Brak HDR-u to śmiech na sali. Nie rozumiem tak wysokich wymagań na PC i tych trybów na konsolach, takie tryby 1800p z 30 klatkami na sekundę to były już na PS4 Pro czy XoX i były to ładniejsze wizualnie gry. Pod tym względem jest kiepsko, widać, że albo kompletnie nie ogarniają optymalizacji albo ten silnik jest już do niczego... albo jedno i drugie. Natomiast mam nadzieję, że grać mi się będzie w to dobrze, w sumie to i tak to dla mnie gra przejściowa w oczekiwaniu na Horizona,

Odnośnik do komentarza

to fakt, w sumie poki co to pierwszym prawdziwym next genem bedzie chyba nowy horizon. branza zeszla na psy, nie dosc ze wiekszosc gier niegrywalna na premiere to jeszcze czlowiek kupuje nowa konsole (o ile dostanie i to za niecalkiem szmiecsne dla wiekszosci zjadaczy chleba pieniadze) to jeszcze roznicy nie widac. kiedys jak zobaczylem pierwszy raz w neo plus screeny z mgs2 gdzies w 2000 roku to myslalem, ze to ku.rwa zdjecia sa. a teraz to co najwyzej jakies yebane klatki, hdry, performance a wezmiesz pierwszego lepszego chlopa z brzegu, to ci powie ze to od lat tak samo wyglada.

 

w sumie tak jak ktos powiedzial - 2022 rok a tu na nowej generacji 1080p. w 2008 na ps3 tez byly gry w 1080p. 14 lat roznicy.

 

z branzy sie ku.rwiszon zrobil jak z malo ktorej.

Edytowane przez Andżej
Odnośnik do komentarza
49 minut temu, Qbon napisał:

No grafika jest przeciętna jak na 2022 r. Brak HDR-u to śmiech na sali. Nie rozumiem tak wysokich wymagań na PC i tych trybów na konsolach, takie tryby 1800p z 30 klatkami na sekundę to były już na PS4 Pro czy XoX i były to ładniejsze wizualnie gry. Pod tym względem jest kiepsko, widać, że albo kompletnie nie ogarniają optymalizacji albo ten silnik jest już do niczego... albo jedno i drugie. Natomiast mam nadzieję, że grać mi się będzie w to dobrze, w sumie to i tak to dla mnie gra przejściowa w oczekiwaniu na Horizona,

Na PC na max z full RT wygląda mega, stąd te wymagania. GI totalnie odmienia tą grę. Na konsolach się zgodzę, że w tym performance wygląda kiepsko i chociaż rozdziałkę mogli dać wyższą.

Podobna sytuacja jak z CP 2077, inne wersje gier dla PC I konsol ;)

Edytowane przez tjery
Odnośnik do komentarza

To już chyba w naszym polskim gamedevie tak wygląda, bo właśnie i Cyber i DL2 jakby były robione inaczej na konsole i inaczej na te najmocniejsze pecety. Nie do pomyślenia są na PS5 i XsX te tryby, tym bardziej, że ogółem gra no nie wygląda super, RT z odbiciami na PC z tego co widziałem robi robotę ale grafika jako całokształt nie jest next genowa. I naprawdę, 1800p i 30 fpsów na nowych konsolach to jest śmiech, o 1080p i 60 klatkach nie wspominając. To by było do zrozumienia w sytuacji gdyby to był jakiś nowo generacyjny silnik, ogółem widziałem na past genie ładniejsze gry i na PS4 Pro przy takim klatkażu i rozdziałce i na XoX, wspomnę chociażby RDR2, tam było chyba natywne 4K i 30 klatek a graficznie robiło o wiele większe wrażenie mimo braku RT.

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza
9 minut temu, easye napisał:

W jakiej rozdzielczości grasz tjery? Ty masz 3080 TI, tak? Dziwi trochę ten brak HDRu.

Póki co jestem typowym internetowym znawcą, bo na Steamie odblokują za około godzinę :) gram na oled 48 cali, więc zawsze celuję w 4K i DLSS Quality, tutaj z tego co widzę trzeba będzie polecieć w performance, chociaż może biorąc te ustawienia Alexa z DF uda się balanced, żeby było +60kls.

Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, Plugawy napisał:

Szkoda, że robione o innej porze dnia. To z drzwiami to kolosalna różnica dla RT, ale już las bez podjarki.

Te screeny akurat są w zbliżeniu, z normalnej perspektywy las też wygląda spoko.

2 minuty temu, easye napisał:

od 24 można grać na Steam?

Pokazuje, że niby za około godzinę odblokują.

  • WTF 1
Odnośnik do komentarza

Już pal sześć to 4K, ale 1440/60 to powinna ta gra wyciągać. Wygląda owszem, ładnie, draw distance robi robotę, miejscówki są zaprojektowane tak, że jest na czym oko zawiesić, jednak nie wygląda to na tyle szałowo, żeby nie dało się wyciągnąć tej wyzszej rozdziałki. Chyba, nie znam się, na oko zagrajmera tak to wygląda. Za to gameplay pikny i jak ktoś lubi jedynkę to nie ma bata, że sequel mu się nie spodoba, tak sądzę. Ja tak mam. Jutro będzie dluzsza sesja, zobaczymy co dalej.

Odnośnik do komentarza
20 minut temu, easye napisał:

To zdjęcia z konsoli?

PC, filmik od DF

15 minut temu, Plugawy napisał:

Szkoda, że robione o innej porze dnia. To z drzwiami to kolosalna różnica dla RT, ale już las bez podjarki.

To nie jest inna pora dnia tylko włączony RT GI :D

15 minut temu, easye napisał:

od 24 można grać na Steam?

image.png.6073d86c7bcbbca5bfe25a18bdb2f34d.png

  • Plusik 1
  • WTF 1
Odnośnik do komentarza
7 minut temu, Bzduras napisał:

Już pal sześć to 4K, ale 1440/60 to powinna ta gra wyciągać. 

No właśnie i byłem przekonany że właśnie dla 60 klatek będzie 1440p,bo w takiej rozdzielczości przeważnie działają na nowych konsolach gry w takim trybie. No mimo wszystko będzie grane, zbyt długo się na to czekało żeby odpuścić, poza tym ważne też ze nie ma katastrofy jak w przypadku cyberpunka w temacie wszechobecnych bugów i niedoróbek. Taka mam przynajmniej nadzieję, bo tak wynika z opinii. 

Odnośnik do komentarza

Juz mniejsza o rozdzialke, ale klimacik jest w morde. W jedynce za wiele nie polatalem a tutaj swietnie sie odnajduje. Bronie tak szybko sie nie niszcza i parkour tez jakis latwiejszy. Eksplorcja pierwsza klasa a to dopiero byl prolog:banderas: 

 

Zeby nie pobudka na 5 rano to dalej by sie pogralo :sapek: 

Powodzenia :lapka:

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...