Skocz do zawartości

Dying Light 2


Figuś

Rekomendowane odpowiedzi

Interesujące. Rozwiązanie jak z I am legend. Na początku pokazu z e3 możemy zobaczyć jak koleś wybiega gdzieś z budynku, a za plecami słuchać jęki zombiakow więc to może być prawda. Ciekawe czy zdecydują się trochę osłabić zombiaki bo pamiętam w jednynce w nocy były ostro doyebane.

Odnośnik do komentarza

Z tym podziałem to trochę lipa. Pierwsze DL pokazało, że da się nawalać długo i przyjemnie głupie trupy, a wyzwanie czaiło się w nocy. Teraz idą w stronę I Am Legend z Willisem, czyli pewnie same wirale w ciemnościach. Jak żyć. Gdyby jeszcze podział uwzględniał strefy ale mam kredyt zaufania dla Techlandu. Zobaczymy co przyniesie DL2.

Odnośnik do komentarza

Heh, motyw przewodni ostatnich miesięcy jeśli chodzi o serie czy sequele (oczywiście nie liczę tych tasiemcowatych od UBI czy ACTI) - dość znaczące zmiany, które dzielą graczy na tych zadowolonych, że twórcy nie spoczywają na laurach, oraz tych, którzy na takowe kręcą nosem :)

Najpierw God of War, ostatnio SEKIRO (bo FS odeszło od formuły Soulsów), a teraz Dying Light :)
Po pierwszym gameplayu też byłem lekko skonsternowany, ale teraz jestem zayebiście ciekaw, co z tego wyniknie - w końcu od wesołej zombie-sieczki mam poprzednią część, a w tej starają się podejść do tematu inaczej - zaufam wrocławskiej ekipie, bo do tej pory każda ich gierka "robiła mi dobrze" :)

Odnośnik do komentarza

Z tego co gada typek na trailerze to "minęło 15 lat od upadku". Pierwsze DL rozgrywało się w pierwszych tygodniach czy tam miesiącach od pierwszego zarażonego w Harranie. Może będą nawiązania do Crane'a i do jednego z zakończeń dodatku co by też wyjaśniało

Spoiler

wydostanie się wirusa poza Harran. 

Miasto z trailera przypomina trochę dzielnicę stare miasto ale chyba nie padła nazwa miasta.

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 7 miesięcy temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...