Skocz do zawartości

Dying Light 2


Figuś

Rekomendowane odpowiedzi

Tylko tam nie było żadnych profitow z tego, a tutaj postać będzie coś zyskiwac/tracic gdy infekcja będzie postępować. Brak zwracania uwagi na zarażenie może nawet doprowadzić do "smierci" cokolwiek to znaczy w tej grze.

W przeciwieństwie do "jedynki" trzeba będzie spędzać czas w UV by leczyć się i nie dag się zamienić.

Edytowane przez XM.
Odnośnik do komentarza

Oby nie zrobiono z tego ciągłego biegania na czas, żeby zażyć coś na wzór antyzyny z jedynki.

 

Zastanawia mnie czy od początku gry nie dostaniemy w sumie już dopakowanej postaci. W DL na początku tylko ucieczka i zbieractwo wchodziło w grę zanim udało mi się rozwinąć postać pod walkę z zombie. Skoro Aiden będzie zarażony na starcie.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 5 tygodni później...
4 minuty temu, MBeniek napisał:

Twórcy celują w FullHD na Pro/X. To co, na ps4bieda będzie chyba max 720p (a już nie mówię nawet o podstawowym xone) xD

https://wccftech.com/dying-light-2-interview-e3-2019/

I potwierdzono, że gra będzie cross-genowa. 

We wcześniejszych wywiadach wspominali chyba też o 60FPS na konsolach także pewnie tym są spowodowane takie rozdziałki

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

Wow :obama:
Ten parkour to jest coś niesamowitego. Widać, że gierka będzie jednym, wielkim placem zabaw.
Do tego całkiem intrygujący setting, oraz historyjka. Wybory wydają się miałkie, ale już ten ostatni sprawił, że chciałbym rozegrać to inaczej, bo w sumie uwierzyłem pułkownikowi.
Tylko czy wtedy odkryłbym tę dodatkową dzielnicę?
Graficznie już poprzednia część była super, a tu jest po prostu bardziej organicznie (więcej zieleni, zgnilizny), główny bohater znów brzmi trochę jak Troy Baker, ma fajny design, a jego movement to poezja w ruchu.

Przyszły rok bez wątpienia należy do polskich gierek :fsg:

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Obejrzałem 15 minut i wystarczy. Gameplayowo "jedynka" była fantastyczna, Ale to co się tutaj dzieje to :obama: ilość nowych ruchów powala. Kolejne co zapowiada się genialnie to jeszcze większy strach przed zombie niż w DL1 - te strefy w domach gdzie się trafia, a tu okazuje gniazdo, ja pier.dole ale to robi jeszcze bardziej niż w pierwszej części.

 

Na wybory wyje.bane - pewnke pare bedzie znaczacych i tyle. W 2015 roku Techland przegrał z CD Red, Ale po gameplayach ich nowych gier to na razie DL2 wygląda na GOTY i czekam bardziej niż na cybera.

 

 

No, ale graficznie to wygląda nawet lepiej niż rdr2 więc wątpię w to, że to tak będzie na aktualnych konsolach (A tu jeszcze ma być 60 klatek, nigga pls.)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...