Skocz do zawartości

Sekiro: Shadows Die Twice


Frantik

Rekomendowane odpowiedzi

7 minut temu, XM. napisał:

:(

To kolejne pytqnie - z tymi bezglowymi hoiami postac porusza zawsze tak  wolno czy jak sie wezmie jakies go.wno to normalny movement  się robi? 

Jak wyżej, trzeba go mocno obić to mgła zniknie, ale najprościej to bić go tą fioletową parasolką. Gościu ginie szybciutko, a zawsze można się nią obronić w razie czego.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Miałem upierdliwą walkę z mini-bossem

Jinsuke Saze

 

Krew mnie zalewała, nie mogłem w ogóle odbić jego ciosów i po 20 próbach ustawiłem sobie parowanie pod X (kwadrat na PS4). Padł za drugim razem. 

 

Poleciałem od razu na dach do

 

Genichiro

 

i również przy drugiej próbie poległ. Oczywiście po chwili okazało się, że to nie koniec i dostałem wpjerdol, ale tak czy inaczej o niebo lepiej paruje mi się w taki sposób. Dobra gierka.

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Grabek napisał:

Nie no na 7 wloczniach sie meczyc troche sztryms xd

mikiri counter i nie ma typa

Przez nierówność terenu (schody), czasami jego pchnięcia włócznią były nie do zablokowania i Mikiri tutaj nic nie zdziałał, tak samo jak atak, którym przeciągał po ziemi.

Odnośnik do komentarza
8 godzin temu, ragus napisał:

jezu nie wiem czy to ten je,bany pad od xboxa czy lag na tv albo mój dałn, ale kur,wica mnie już bierze od tego Jinsuke Saze

 

za cholerę nie mogę wyczuć tego rytmu do parry

To ten elitarny mobek na wierzy? Jeżeli tak to użyj przedmiotu na mniejsze obrażenia, podbiegnij do niego z toporem i spamu topor/uderzenie, bardzo szybko zabijasz jego postawę. 

 

W Hirata od gościa z beczki za łuski można kupić połowę maski, bądź technikę walki w tańcu. Co daje ta maska? Co lepiej kupić? 

Odnośnik do komentarza
8 godzin temu, Ins napisał:

Ta ku.rwa z piorunami będzie mi się śnic po nocach, no chvj mnie zaraz strzeli :whyyy:

 

EDIT: Kur.wisko padło :banana:

 

super fajnie tylko jak juz chowasz w spoiler imie minibosa, ktore nic nie sugeruje, to badz konsekwentny w stosunku do kluczowych postaci (nie wazne, ze mniej wyeksponowanych) 

 chyba prawdopodobnie niejako niemalze na pewno masz na mysli...

Tomoe. Tak, mozna oczekiwac tej konfrontacji ale wciaz 

 

dzieki z gory

 

Odnośnik do komentarza
8 godzin temu, Rozi napisał:

Przez nierówność terenu (schody), czasami jego pchnięcia włócznią były nie do zablokowania i Mikiri tutaj nic nie zdziałał, tak samo jak atak, którym przeciągał po ziemi.

 

Pchniecia wlocznia (ze znakiem kanji, czyli chyba wszystkie) sa nieblokowalne, jedynie perfect deflect daje blok z wielkim pushbackiem i staggerem. Mikiri dziala nawet na schodach, raczej nie trafiales, albo robil sweepa. Trafione mikiri lapie na 180 stopni wertykalnie i horyzontalnie :ogor:

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...