Skocz do zawartości

Sekiro: Shadows Die Twice


Frantik

Rekomendowane odpowiedzi

Padła BIJACZ!!! :ragus:
 



Poszło coś koło dziesięciu prób chyba... Ogólnie mój styl walki lekko trąci serem, ale liczy się efekt :)
I tak dobrze, że nie uciekłem się do wykupienia tej techniki Nightjar Slash - widziałem filmiki na YT, gdzie można ją dojechać spamując w kółko tym ciosem.

Jestem z siebie dumny i lecę dalej :lapka:

  • Plusik 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza

Ja jestem na etapie bez wyjścia w sumie mam minibossa w drodze do bossa. Mogę niby obejść go i walczyć z bossem ale wtedy dużo muszę czasu tracić za każdym razem. 

 

Spoiler

Troszkę nie fair jest ten miniboss bo gankuje mnie ninja z kolegą. Nie wiem jak ich pokonać. Co do bossa to tatuś bardzo zły ale chyba już kominie pierwszą fazę. Tylko i tak jeszcze nie przeskoczyłem poza pierwsze kółko:) chciałbym tego ninje pokonać aby mieć łatwa drogę tam. Więcej zginąłem na nim niż na owo:)

 

Odnośnik do komentarza
6 minut temu, blantman napisał:

Ja jestem na etapie bez wyjścia w sumie mam minibossa w drodze do bossa. Mogę niby obejść go i walczyć z bossem ale wtedy dużo muszę czasu tracić za każdym razem. 

 

  Ukryj zawartość

Troszkę nie fair jest ten miniboss bo gankuje mnie ninja z kolegą. Nie wiem jak ich pokonać. Co do bossa to tatuś bardzo zły ale chyba już kominie pierwszą fazę. Tylko i tak jeszcze nie przeskoczyłem poza pierwsze kółko:) chciałbym tego ninje pokonać aby mieć łatwa drogę tam. Więcej zginąłem na nim niż na owo:)

 

 

pomagiera mozna po cichu zalatwic <protip>

 

NG+ jest trudniejsze, plus jest opcja uczynienia tego trybu JESZCZE trudniejszym, Kosimazaki ty chory poyebie xd

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
5 godzin temu, wet_willy napisał:

@Bansai

 

Duzo Expa na NG+? 

Dostaje sie dalej Beadsy i Memories? 

 

Rozpracowalem juz Bossa na tej Arenie od kiedy zakumalem ze mozna praktycznie wszystko mu parowac/blokowac z tych atakow co maja z dupy Hitboxy...

 

Brakuje mi 4 Beadosw zeby wbic maxa @_@

Znalazłeś te ukryte bo ja w lokacjach z 5 znalazłem. 

Odnośnik do komentarza

Ale wtedy hobby zaczyna na tym cierpieć i ewoluuje w stronę kolekcjonerstwa, jak u mnie np. Zbieram te gierki, ale brak czasu powoduje, że kupka wstydu rośnie. 

 

Wczoraj dotarłem na wielką arenę z pobojowiskiem, więc pewnie czeka mnie "koniuszy" - zrobiłem Quit, bo przed snem nie chciałem się wrukwiać :)

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Wolałem przed snem nie próbować :)

Dziś się nim zajmę. 

Ogólnie fajne jest to, że wzorem soulsów, wyjście z gry pozostawia nas dokładnie w tym samym miejscu, w którym staliśmy, więc szybki upload w chmurę i po ewentualnych porażkach można zaczynać bez powiększania zarazy.. 

 

@Szajka - rocznik '80, z RE2 mam podobnie, choć ja jeszcze przed Sherry, więc jesteś dalej :)

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...