Skocz do zawartości

Gears 5


Rekomendowane odpowiedzi

3 godziny temu, Bzduras napisał:

Proste, że tak. Gearsy się nie starzeją*. 

 

*zwłaszcza jak masz XOX, te patche enhanced do dwójki i trójki to jest huurwa miszcz

ale tam potem jest jakaś chociaż trochę poważna fabuła?

z tego co grałem to zawsze mi się zdawało, że tylko takie pier.dololo jako pretekst do postrzelania, a że strzelało mi się dużo przyjemniej w multi to :lapka: 

Odnośnik do komentarza
7 godzin temu, drozdu7 napisał:

Ej macie też takie problemy z coopem? Gram z bratem i co kilkanaście minut któregoś z nas wyrzuca do menu głównego. Z siecią wszystko ok mamy

Mieliśmy to samo, co kilkadziesiąt minut drugiego gracza wyrzucało do menu, strasznie irytująca.

 

Trzeba chyba poczekać aż serwery się trochę ustabilizują

Odnośnik do komentarza

Ale dlaczego mnie obrazasz? Bo (pipi)owo dziala znowu jedyny warty uwagi ex w tym roku na premierę?

18 minut temu, Paolo de Vesir napisał:

Na PC gdzie gra pewnie 10x mniej graczy to śmiga elegancko, ciekawe czemu? hmmm

Przecież to te same serwery geniuszu.

Edytowane przez easye
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza
6 godzin temu, maciucha napisał:

ale tam potem jest jakaś chociaż trochę poważna fabuła?

z tego co grałem to zawsze mi się zdawało, że tylko takie pier.dololo jako pretekst do postrzelania, a że strzelało mi się dużo przyjemniej w multi to :lapka: 

Taka historia wojenna o Pudzianach. Trójka trochę słabsza fabularnie na tyle serii, ale jeśli spodziewasz się poważnej i dorosłej opowieści o trudach wojny zmuszającej do myślenia to dwie pierwsze części też Cię rozczarują. Jest ok i nic więcej w oryginalnej trylogii

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, easye napisał:

No najlepsze serwery MS jedynie w CW - jedna z nielicznych premier i jak zwykle problemy.

Zwalone, że nawet nie mogę normalnie w kampanie pograć bo mi znajdźki znikają po znalezieniu ich. Z trybami online nie ma co startowac bo wywala i wywala. 

Odnośnik do komentarza

Żenująco to sa przygotowane serwery na start jedynego hitu MS w tym roku.

Póki co zagrałem 2 mecze, żadnego nie skończyłem, z kampani też bez przerwy wywala kumpla, no coz - do usłyszenia za 2 tyg!

Edytowane przez easye
  • Plusik 1
  • WTF 1
  • Minusik 3
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...