Skocz do zawartości

Gears 5


Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, Absolem napisał:

Grałem w każdą część, multi w tej grze to nie moja bajka. RDR2 mnie zepsuło, wiem że to porównanie z du.py ale zamiast idź, strzelaj, przeładuj o wiele bardziej wolałem jeździć na koniu

 

:dafuq:

 

no to wróć do grania w RDR? Ku,rwa xD To jakbyś nie wiem poszedł na koncert Metaliki i narzekał, że grają hałaśliwe riffy i ogólnie ogień wybucha na scenie, chyba jednak wolałbym siedzieć na koncercie Tomasza Stańko. 

Odnośnik do komentarza

Tak się jaracie graficzką i w ogóle, ale szyby to jest poziom poprzedniej generacji gdy się próbuje w nie strzelać. Szczególnie to widać na początku gdy jest taka maszyna gdzie szyba jest częściowo rozbita, no fatalny efekt zalatujący 2008 rokiem. :/ 

 

Fabularnie też jest słabo, przynajmniej na początku. Ja wiem, że ta seria nigdy nie królowała pod tym względem ale jednak oryginalna trylogia miała całkiem ciekawą tę historię, a w 5 jest straszny chaos w tym aspekcie. 

Edytowane przez suteq
Odnośnik do komentarza

Fabularnie słabo? Proszę wziąć pod uwagę, że to musiała być kontynuacja 4, więc nic lepszego dosłownie nie dało się zrobić :dunno: Nie mogli nagle wyrzucić robotów i tych dennych postaci.

 

Tylko mnie denerwuje sterowanie? Mam wrażenie, że jest minimalnie mniej dopracowane niż w poprzednich częściach i jakoś tak niewygodnie mi się gra. I ta ikonka X w miejscach, w których trzeba coś zrobić albo wysłać robota, jakby była przed graczem chowana i trzeba tańczyć w miejscu, żeby znaleźć.

Odnośnik do komentarza

Słabo wyglądają też odbicia w szybach, ehh przydałby się raytracing

 

Co do fabuły to na razie nic nie widziałem ale zapowiada się że piątka wreszcie bardziej rozbudowuje ten aspekt, że tak naprawdę gramy jako ci źli (Koalicja), czyli już jest lepiej niż w poprzednich częściach.

Edytowane przez ASX
Odnośnik do komentarza
11 minut temu, selene napisał:

Tylko mnie denerwuje sterowanie?

 

Chyba tak, bo mam wrażenie, że jest dużo lepsze niż było w każdej poprzedniej części a do tego ikonka nie musi się wyświetlić aby wykonać akcje jak coś .

Odnośnik do komentarza
42 minuty temu, _Be_ napisał:

no to wróć do grania w RDR? Ku,rwa xD

Nie denerwuj się, to tylko gra, nie napisałem że jest zła tylko że jest nudna i monotonna. Mam nadzieję że przy Cyberpunku będziesz bardziej wyrozumiały jeżeli chodzi o zdanie inne niż Twoje, a nie, zaczekaj, przy Cyberpunku już Cię przecież nie będzie. 

  • Plusik 1
  • Lubię! 1
  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Gość Orzeszek

Xd myszkiem takie cuda robie gnasherem i hummerburstem, że aż mi wstyd przed samym sobą.

optymalizacja gierki to czary jakieś 4 letni lapek z gf960 i gierka 50-60 klatek na high xd

efekty ognia i iskier prześliczne.

Edytowane przez Orzeszek
Odnośnik do komentarza

Tak xD 

Graliscie w ogóle w 4ke? Bo tam też był crossplay i na pierwszych miejscach z reguły byli gracza konsolowi. Sam grałem na padzie podlaczonym pod PC i nigdy przewagi żadnej nie odczuwalem graczy z komputerkiem przy avatarze, no ale może większość gra też na padzie...

 

Edytowane przez easye
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...