Skocz do zawartości

Nioh 2


Sylvan Wielki

Rekomendowane odpowiedzi

Udało mi się pokonać wszystkich boss(ów) w Nioh 2 bez obrażeń (poza dwoma z Bety - zrobiłem zresztą do nich poradniki i trochę bez sensu to powtarzać), bez Gnuśności, bez umiejętności Yokai czy bez wzmocnień (poza sporadycznym Talizmanem Bariery). Najgorsza do pokonania bez obrażeń była

Spoiler

Kasha, potem Kashin Koji i Otakemaru.

Ludzie z przesadzonymi build(ami), koszący boss(ów) w kilka sekund to nie moja bajka. Wolę walczyć bardziej fair.

 

Anyway, do każdego zrobiłem poradnik. Dokładna analiza ich słabości, ruchów, strategia walki, jak karać itp. Opisy na filmiku są po angielsku, ale w deskrypcji zawsze zawieram opisowkę w języku polskim.

Wszystkim grającym życzę powodzenia, gra jest kapitalna. Najczęściej jestem na PSN i Youtube, więc jak ktoś ma pytania, niech śmiało pisze. Chętnie pomogę.

 

 

  • Plusik 6
  • Lubię! 2
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza

Dobrze się ogląda jak walczysz :) Ja zrobiłem sobie ostatnio przerwę w połowie dwójki i jestem dopiero w 4 regionie, ale niedługo wracam. Staram się samemu odkrywać taktykę na bossa i przejść go sam, ale z niektórymi czasem trzeba zasięgnąć pomocy. Jak będę potrzebował to wpadnę na Twój kanał ;)

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
W dniu 15.05.2020 o 18:43, aph napisał:

Te nowe misje niezłe xd kogoś chyba ładnie pogrzalo z wyzwaniem xd ni chu chu do zrobienia solo.

Ta z Mumyo easy, zacząłem druga z falami wrogów to już ciężej ale jest zapis po koniu tak więc do zrobienia myślę, nie wiem ile tam dalej fal będzie. 

Odnośnik do komentarza
13 godzin temu, - V - napisał:

Dobrze się ogląda jak walczysz :) Ja zrobiłem sobie ostatnio przerwę w połowie dwójki i jestem dopiero w 4 regionie, ale niedługo wracam. Staram się samemu odkrywać taktykę na bossa i przejść go sam, ale z niektórymi czasem trzeba zasięgnąć pomocy. Jak będę potrzebował to wpadnę na Twój kanał ;)

 

Dzięki. Tak najlepiej, wtedy satysfakcja największa ^0^ Ważne, że jest progres.

Powodzenia z resztą gry!

 

9 godzin temu, aph napisał:

Jak coś to można popykac razem, lvl 120, psn id naanzu.

 

Spoko. Zawsze chętnie pogram (PSN ID sunashigure1). Planuję jeszcze długo grać w tę grę i tworzyć różne poradniki (np. jak zdobyć Yasakani Magatama czy inne).

 

Darmowe misje, zwłaszcza ta "Fala Terroru", super. Wreszcie jakieś większe wyzwanie. Nie mogę doczekać się DLC.

 

A tak w ogóle, strasznie "tłusty" rok dla nas, graczy. Remake, Nioh 2, Tsushima, Cyberpunk, TLoU 2... Nic, tylko grać ;-)

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Z tego co widzę, u mnie będzie podobnie. Ciekawe ile potrzeba godzin aby każdą broń zrobić na full. Trochę słabe rozwiązanie, bo jesteśmy zmuszeni grać ograniczoną liczba broni. W trójcę powinno zmienić ten system umiejętności, tak aby np. jedno przejście gry pozwoliło odblokować przynajmniej połowę umiejętności. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...