Skocz do zawartości

Control


Frantik

Rekomendowane odpowiedzi

Pograłem na XSX i... jest absolutnie doskonale. Jeśli jeszcze zrobią upgrade w nadchodzącym patchu, to Control stanie się moją ulubioną grą poprzedniej generacji, nie mówiąc już o całym dziesięcioleciu. Wszystko jest w niej doskonale wyważone, a najntisowy klimat TwinPeaxowego Archiwum X... czego mi więcej trzeba? Mam nadzieję, że w nowej generacji sandboxy zostaną przeżarte na rzecz światów półotwartych.

  • Plusik 2
  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

@krzysiekp392 

Jest. Na Amazonie normalnie dostępna za 33 funty

https://www.amazon.co.uk/Control-Ultimate-Edition-Xbox-One/dp/B08H9K7MQL

Tutaj jest szybki unboxing. O dziwo nie widzę nigdzie kodów do pobierania DLCków a to znaczy że wszystko musi być już na płycie więc pewnie samego pobierania nie jest dużo

 

 

 

Edytowane przez Ryo-San
Odnośnik do komentarza

No, Control to perełka. Fabuła jest ciekawa i mocno zakręcona ale w dobrym stylu i gameplay wymiata. Jak się za nią zabierałem w zeszłym roku to wiedziałem, że jest dobra ale nie że aż tak. Odłożyłem dopiero jak wpadła platyna. 
 

W dalszym ciągu nie ograłem dodatków ale to dlatego, że chce w nie zagrać grając tylko w Control a na chwile obecna po prostu jest za dużo gier do ogrania na raz. 

Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, Bigby napisał:

Oby więcej takich gier. Jak dla mnie jedno z największych zaskoczeń ostatnich lat. W samej podstawce spędziłem chyba z 25 jak nie więcej godzin, ale zrobiłem wszystko co się dało.

Szczerze mówiąc kupiłbym jeszcze raz, teraz na Steamie, żeby wbić achievementy. 

a na czym wcześniej przechodziłeś? bo jeśli na konsoli to tylko tam calakowanie ma większy sens. nie wiem jaki jest cel grindowania osiągnięć na steam, kiedy można to zrobić wbijając je tym programem do osiągnięć steam. marnowanie czasu na robienie tego, czego normalnie byś nie robił przechodząc grę dla przyjemności na steam mija się z jakimkolwiek celem. ok, ja też lubię, kiedy wpadają osiągnięcia, ale na steam interesują mnie tylko te, które wpadają same podczas normalnej rozgrywki i określają sposób mojej gry - taka pamiątka po przejściu gry, albo "historia grania" - tylko dla mnie

 

jeśli koniecznie chcesz robić 100% na pc to może lepiej na gog? tam chyba nie da się oszukiwać, ale pewności nie mam i mogę się mylić

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, krzysiekp392 napisał:

bo jeśli na konsoli to tylko tam calakowanie ma większy sens. nie wiem jaki jest cel grindowania osiągnięć na steam, kiedy można to zrobić wbijając je tym programem do osiągnięć steam. marnowanie czasu na robienie tego, czego normalnie byś nie robił przechodząc grę dla przyjemności na steam mija się z jakimkolwiek celem.

 

Odnośnik do komentarza

nie wiedziałem jak to ubrać w słowa, ale jeśli nie zrozumiałeś przekazu to nic nie poradzę

 

generalnie chodzi o to, że na konsoli jakoś można się zmusić do zebrania 100 piórek w AC2, jeśli brakuje ci do 100%, ale po co to robić na steam? ten system osiągnięć jest upośledzony na steamie i tyle

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...