Skocz do zawartości

Control


Frantik

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, creatinfreak napisał:

W takim razie dodatki można odpalić bez przejścia gry? Czy jest wymagane? Bo z reguły nie przechodzę drugi raz tej samej gry.

 

Wydaje mi się, że będziesz musiał pchnąć trochę fabułę do przodu. Nie wiem czy w dodatkach nie będzie za trudno gołą postacią bez żadnych ulepszeń.

Odnośnik do komentarza

Przeszedłem tą grę i mam z nią jeden problem, który mnie irytował: bossowie. Sama gra jest bardzo prosta (ostatnie 2 misje główne przeszedłem bez żadnego problemu), natomiast bossowie to inna para kaloszy. I bynajmniej nie chodzi o samych bossów, a o to, że jak zostaje im mało energii, to jedyne co potrafią to zasypać Cię milionem wybuchającego/znikającego mięsa armatniego. Nie wiem, mega mnie to frustrowało i obrzydzało grę :/. Tak poza tym jak się doładowało pewne umiejętności (rzucanie przedmiotami + odnawianie energii + pasek życia), to leciało się szybko i przyjemnie: wrogowie padali jak muchy.

Edytowane przez Shago
Odnośnik do komentarza
Cytat

Poznaliśmy szczegóły o dostępnych trybach graficznych w ulepszonej wersji Control Ultimate Edition na konsolach Xbox Series X|S. Premiera aktualizacji 2 lutego.

 

• Performance Mode: 1440p/60FPS
• Graphics Mode: 1440p/30FPS/Ray-tracing
• Xbox Series S: jeden tryb 900p/60FPS

 

 

6 godzin temu, estel napisał:

Nie ma przenoszenia. Wersja na next-geny ma inny silnik i sejwy nie są kompatybilne z starą generacją.

 

Na Xboxie dzialają 

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
20 minut temu, Starh napisał:

Raczej będzie lepiej i to wyraźnie biorąc pod uwagę, że układ od RT jest tam dużo większy.

Właśnie się zastanawiałem czy to nie celowe tzn. że te wersję się znacznie różnią bo praktycznie zawsze dawali porównania na, jednym filmiku. 

Odnośnik do komentarza
Gość suteq
23 minuty temu, Ma_niek napisał:

Kurła to jakiego potwora trzeba mieć żeby odpalić Control na wysokich ustawieniach grafiki 

No ja na swoim RTX 2070 odpalam grę na max detalach z full RT w 1080@60 i gra wygląda superancko z tymi odbiciami. A do wyższych rozdzielczości, z 4K wlącznie to 3070/3080. 

 

Jakoś ciezko mi uwieżyć żeby nowe konsole były za słabe żeby pociągnąć to na mid-high z RT w 60. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...