Skocz do zawartości

Control


Frantik

Rekomendowane odpowiedzi

11 godzin temu, estel napisał:

Chyba, że gra + season pass = ultimate edition, bo jak nie to rzeczywiście porażka.

 

Chciałbym aby tak było ale niestety nie będzie. Promocja jest tylko dla tych, którzy kupią nowe wydanie. Jak wydawcy będą szerzej stosować takie zagrywki to będzie trzeba zacząć się zastanawiać czy warto kupować grę jeszcze na tą generację czy lepiej poczekać na wydanie na nextgena. Oczywistym było to, że będą chcieli wydać całość na nową generacje i jeszcze raz na tym zarobić wyceniając produkt na 50$ - 60$. Tak jak teraz wydają gry na Swicha czy PC po cenach nowości... Zobaczymy ile będzie kosztować ten update do wersji nextgenowej i jaka będzie reakcja graczy na tego typu praktyki. Myślę, że wydawca czeka jeszcze na reakcję fanów. Swoją drogą najlepiej na tym wyszły osoby kupujące produkt na PC ;)

Odnośnik do komentarza

Najgorsze, że wiadro pomyj będzie się wylewać na remedy, a oni pewnie nie mają nic z tym wspólnego, tylko sam wydawca.

 

W sumie 8mln za 20lat praw do dystrybucji to im się nieźle udało. 505games dostało przecież prawie 10mln za samą czasową ekskluzywność na epicu. Ale jak widać teraz chcą jeszcze raz zarobić na graczach konsolowych. :/ 

Odnośnik do komentarza
W dniu 8.08.2020 o 07:37, ASX napisał:

jest też tradycyjnie kilka kawałków od zaprzyjaźnionej kapeli Remedy tj. Gods od Asgards czy jakoś tak.

 

Old Gods of Asgard to w sumie jest wymyślona kapela, która istnieje w świecie tego Remedy Universe a tak naprawdę to jest kapela Poets of the Fall, którzy już od czasów Maxa Payne nagrywali numer dla gier Remedy (Late Goodbye)

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, MBeniek napisał:

Najgorsze, że wiadro pomyj będzie się wylewać na remedy, a oni pewnie nie mają nic z tym wspólnego, tylko sam wydawca.

 

W sumie 8mln za 20lat praw do dystrybucji to im się nieźle udało. 505games dostało przecież prawie 10mln za samą czasową ekskluzywność na epicu. Ale jak widać teraz chcą jeszcze raz zarobić na graczach konsolowych. :/ 

+55% od każdej sprzedanej kopii w tym czasie

Odnośnik do komentarza

Godzinkę temu odbył się stream, w którym pokazali pierwsze 15 minut z dodatku. Było tam więcej Alana niż się spodziewałem. ;) 

 

Spoiler

jIRnHgx.png

 

Polecam jednak poczekać do premiery i nie psuć sobie zabawy. ;) Wygląda na to, że rzeczywiście szykuje się prawdziwy ukłon w stronę fanów.

 

Powiedzieli też, że dodatek zajmie około 5 godzin.

Edytowane przez Bigby
Odnośnik do komentarza

Mnie nie zaliczaj do tej grupy. Ja się jarałem od początku.

 

A tak nawiasem skończyłem fabułę, ale od dłuższego czasu w grze nie pojawiają mi się alerty o atakach Hiss. Czy trzeba coś zrobić, aby zaczęły się aktywować czy co? Pytam, bo jest za to pucharek i w związku z ciszą w tej kwestii może być problem z platyną. 

Odnośnik do komentarza

Niestety miałem to samo. Olewałem je i zrobiłem w trakcie fabuły jeden i potem przestały mi się pojawiać.

 

Sposób na to jest taki. Zapisz save na pendrive. Z glownego menu wczytaj misje 3. i tam od razu bedziesz mial aktywna misje i alert. Wykonaj alert, wyjdz do menu i tak az do skutku.

 

Potem wczytaj swoj save z pendrive i graj dalej ;) Zajmie Ci to z pol godziny.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
4 godziny temu, Wredny napisał:


No ja miałem na nią wyebane przed premierą, a że był okres posuchy to i tak kupiłem - jedna z lepszych gierkowych decyzji w moim życiu :obama:

A jakie to ma znaczenie? To ktoś kto kupił po premierze to jest gorszym graczem? Twórcy zarobili ode mnie za nówkę i Season Passa i gra trafia jak każda do kolekcji, a nie jak niektórzy tu przedstawiciele po przejściu na jednej kopii 5 graczy na pchlim napierdala w jeden tytuł. Tak głupi komentarz to tylko McDrive mógł napisać.

Odnośnik do komentarza

Wróciły mi Bureau Alerts, także wbiłem pucharek bez kombinowania. 

 

Rozpocząłem również The Foundation, ale na razie jestem na samym początku, więc nie za dużo można napisać. Cieszy zmiana otoczenia. Mroczne, wąskie korytarze Biura zostały zastąpione przez jasne, szerokie jaskinie. Mamny nowych przeciwników i nowe moce, ale te ograniczają się póki co do konkretnych miejsc z góry narzuconych przez twórców, więc dupy nie urwało. 

 

Za to animacja lewitacji = :banderas:

Edytowane przez LukeSpidey
Odnośnik do komentarza

Skończyłem The Foundation. Gra i jej lore ma mega potencjał a ten dodatek to udowadnia. Przydała się zmiana otoczenia. Nowych przeciwników nie ma za dużo, ale nowe moce dają radę. Szkoda tylko, że można ich używać w określonych miejscach i tak np. w ogóle nie będą miały zastosowania w The Oldest House. 

 

Teraz czekam na Alana. Muszę sobie tylko zrobić szybki recap na YT by sobie przypomnieć OCB.  

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...