Skocz do zawartości

Control


Frantik

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem, co masz na myśli, ale strzelam, że system z Dark Souls, gdzie każdy kolejny NG jest trudniejszy od poprzedniego. Mi natomiast najbardziej brakuje przeniesienia progressu do nowej gry - chciałbym zagrać fabułę od początku, ale zachowując swoje upgrejdy, zabawki i ewentualnie umiejętności Jesse nabyte przy poprzednim playthrough i zamiatać Hiss jak ścierę od samego początku. Ot, urok New Game Plus, którego Remedy nam nie dało i nie da.

Odnośnik do komentarza
8 godzin temu, XM. napisał:

Te dodatki warte ogarnia? Mam fchuj niedosyt po podstawce i chce sie grać dalej. Jest ng+?

Warte. Foundation bardzo fajne a AWE troszkę rozczarowujące bo liczyłem na więcej w kwestii Alana ale dalej dobry dodatek. 

Odnośnik do komentarza
8 godzin temu, Bzduras napisał:

Nie wiem, co masz na myśli, ale strzelam, że system z Dark Souls, gdzie każdy kolejny NG jest trudniejszy od poprzedniego. Mi natomiast najbardziej brakuje przeniesienia progressu do nowej gry - chciałbym zagrać fabułę od początku, ale zachowując swoje upgrejdy, zabawki i ewentualnie umiejętności Jesse nabyte przy poprzednim playthrough i zamiatać Hiss jak ścierę od samego początku. Ot, urok New Game Plus, którego Remedy nam nie dało i nie da.

 

Za to dali menu cheatow jak Ci zależy nad sporą przewagą. 

Odnośnik do komentarza

Udało mi się w końcu wczoraj zobaczyć napisy końcowe (:banderas:). Końcówka iście Kojimowska, Remedy znowu dostarczyło. Myślałem nad znajdźkami i zrobieniem pozostałych misji pobocznych ale odpuściłem. Gierka jest bardzo dobra, ale po tych kilkunastu godzinach przyszedł czas na coś innego.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
11 godzin temu, Ryo-San napisał:

Warto ograć Alan Wake'a przed Controlem? Wiem że jest tam trochę nawiązań do Alana szczególnie w tym DLC ABW. 

 

Nie ma takiej potrzeby. Chyba, że nigdy wcześniej nie grałeś w AW - niezależnie od Control warto zagrać w tą produkcję. Moim zdaniem nawiązanie do AW to tylko (a może aż) takie smaczki dla fanów.

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...