Skocz do zawartości

Control


Frantik

Rekomendowane odpowiedzi

Fajnie się w to gra, te umiejętności paranormalne, jak telekineza czy skok w bok robią robotę, a już destrukcja pomieszczeń, mebli, sprzętów to miód na oczy, jak to chodzi i gra. Jedynie, co mi tu przeszkadza, to nieczytelna mapka, no ciężko tam się połapać czasami, gdzie jesteś. A z tych broni, to będzie jakiś możesz karabin automatyczny, w ogóle jakiś automat broń?

Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, Faka napisał:

Fajnie się w to gra, te umiejętności paranormalne, jak telekineza czy skok w bok robią robotę, a już destrukcja pomieszczeń, mebli, sprzętów to miód na oczy, jak to chodzi i gra. Jedynie, co mi tu przeszkadza, to nieczytelna mapka, no ciężko tam się połapać czasami, gdzie jesteś. A z tych broni, to będzie jakiś możesz karabin automatyczny, w ogóle jakiś automat broń?

Będzie. Mało użyteczny moim zdaniem, ale jest

Odnośnik do komentarza

Control dostanie dwie opcje 60 fps albo 4K/30 z RT niczego mniej sie nie spodziewajcie. W nowych konsolach nie ma już laptopowego CPU więc na miękko 

9 minut temu, devilbot napisał:

Ja dzisiaj włączyłem z ciekawości i brakowało mi systemu cover ale jak chwilę pograłem to coś mi się wydaje, że gameplay i strzelanie w tej grze robi robotę.

Jak długa jest to gra bo mam gempassa i muszę planować i filtrować w co gram???

 
10-12h aby skończyć główne misje i większość potrzebnych pobocznych mi to zajęło 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
12 godzin temu, devilbot napisał:

Ja dzisiaj włączyłem z ciekawości i brakowało mi systemu cover ale jak chwilę pograłem to coś mi się wydaje, że gameplay i strzelanie w tej grze robi robotę.

Jak długa jest to gra bo mam gempassa i muszę planować i filtrować w co gram???

Mi zajęło 40h na główny wątek, 2 dodatki i jeszcze trochę dodatkowych challenge'y.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
12 godzin temu, devilbot napisał:

Ja dzisiaj włączyłem z ciekawości i brakowało mi systemu cover ale jak chwilę pograłem to coś mi się wydaje, że gameplay i strzelanie w tej grze robi robotę.

Jak długa jest to gra bo mam gempassa i muszę planować i filtrować w co gram???

Polecam ta stronke

https://howlongtobeat.com/game?id=57507

 

przydaje się przy GamePassie :nosacz3:

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Niesamowity sztos ta gra. Przeszedłem, fabularnie to kogel mogel w głowie masz, jak przebrniesz, poczytasz kartki nt. przedmiotów paranormalnych, co niezmiernie wciągało czytanie, tak jak i cała siedziba Najstarszego Budynku. Losy Jesse i Dylana też były intrygujące, że nie wspomnę o reszcie jak na przykład doktora Darling. Co mnie najbardziej rozwaliło w grze? Przede wszystkim fizyka, destrukcja otoczenia i strzelanie do zarażonych ludzi przez syk, dlatego nie dziwiłem się, że ta gra czasami dławiła konsole PS4 i Xone, a tutaj w Sexie? Stabilnie jak Żyła na stoku. Kurdę, więcej takich singlowych gier, a już w ogóle to najlepsze lekarstwo, które Cię dalej zaraża do dalszego ogrywania innych gierek. Teraz czas na Cyberpunk 2077.

  • Plusik 5
Odnośnik do komentarza
Gość suteq

Ja wczoraj odpaliłem gierkę na PC na max z RT i w 60 fps to jest całkowicie inne doświadczenie niż na konsoli gdzie klatki spadały na podstawowym Xboksie. No aż z przyjemnością ogram sobie jeszcze raz zwłaszcza, że kupiłem UE głównie z myślą o dodatkach. 

Odnośnik do komentarza

Bardzo lubię gry od Remedy, a pierwszego Max Payne'a darzę ogromnym sentymentem. Alan też miał mega klimat i nawet Quantum Break mi się podobał, niestety - Control do mnie nie trafił. Na plus zaliczyłbym na pewno mechanikę walki, bo wraz z rozwojem postaci naprawdę można było nieźle porozrabiać. Jeśli o tej drugiej mowa, Jesse to całkiem fajnie napisana postać, polubiłem ją. Pochwalę też mistyczny klimat tej pozycji. Co więc dla mnie nie zagrało? Odrzucił mnie sterylny do bólu świat. Ciekawy był motyw ze zmianami pomieszczeń, ale w końcu znudziło mnie bieganie po tej całej siedzibie. Towarzyszyło mi również silne wrażenie budżetowości tego tytułu. Wydaje mi się, że Quantum Break był o ligę wyżej jeśli chodzi o wykonanie techniczne i jakość całej oprawy. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...