Skocz do zawartości

Control


Frantik

Rekomendowane odpowiedzi

Wczoraj zaczalem dzisiaj skonczylem, swietna gierka. Czekalem az bedzie na promocji i jakos mnie specjalnie nigdy ta gra nie grzala. Jak juz wspominalem graficznie momentami wyglada slabo, zwlaszcza sylwetki postaci, doslownie widac piksele w niektorych ujeciach, czasami w ogole klatkuje zwlaszcza przy uzywaniu mapy czy pauzy ale to raczej nie przeszkadza. 

Ciekawa fabula chociaz w sumie nie wiadomo o co chodzi, nie wiem czy sie wyjasni cos jak przeczytam znajdzki albo zrobie jakies poboczne, pewnie bede musial w necie poczytac. Podobno sama gra ma nawiazania do Alana Wake, probelm w tym ze grajac w AW na premiere nie pamietam z tamtej fabuly niczego i nie jestem w stanie tego wychwycic. Walka i eksplorowanie budynku dosyc dobrze wyszly, zestaw mocy specjalnych to taki standardowy zestaw mocy dla losowej gry w tych klimatach. Jakos przypominalo mi to Prey, nie wiem czemu. 

Wbije chyba platyne bo przyjemne moga byc te misje poboczne, chociaz chetniej bym to zrobil na PS5 jak bedzie opcja przenoszenia savow.

Odnośnik do komentarza

W notatkach było dużo nawiązań do AW. Mam wrażenie, że z grą Ci tak szybko poszło bo ominąłeś filmy, czytanie notatek czy questy poboczne. Jak wcześniej grałem to przejście całości zajęło mi więcej czasu ale starałem się robić wszystkie misje poboczne, poznawać fabułę i świat gry. Grałem na PS4 Slim i czasami zdarzały się spadki animacji jednak było to do przeżycia. Nie wiem czy na xboxie one s nie wygląda to jednak gorzej ze względu na słabszą moc konsoli względem ps4.

Odnośnik do komentarza

@drozdu7

Ja grałem na One S i ogólnie to gra często gubiła klatki, a przy większych zadymach zdarzały się permanentne freezy na kilka sekund, więc jeśli jesteś wyczulony na takie rzeczy to lepiej zaczekać z graniem do nextgenowej wersji i od razu dostaniesz tez dlc w pakiecie. Ja pomimo tych problemów bawiłem się przednio, bo do przodu pchała mnie zakręcona fabuła i zabawy z fizyka, które tu są naprawdę dobrze zrobione. No ale jestem fanem gier Remedy od czasu pierwszego Maxa Payne’a i potrafię im dużo wybaczyć 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...