Skocz do zawartości

Jaką grę wybrać?


MBeniek

Rekomendowane odpowiedzi

Kwestia gustu. Mi, po pewnym czasie przyzwyczajenia się do archaizmów, grało się zaskakująco dobrze. Obie wymieniłbym wśród gier na 3DS-a, które najbardziej mnie wciągnęły, a nie spodziewałem się, sięgnąłem po nie długo po premierze. Choć Majora bardziej, bo jednak Okarynę w życiu przeszedłem wiele za wiele razy.

Edytowane przez ogqozo
Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, ogqozo napisał:

Okej, nazywanie Okaryny "badziewiem", "szrotem" rzuca nieco więcej światła co do traktowania innych postów na forum.

 

No ale co chcesz? Gra mu nie podeszła i tyle. Pograłem chwilę na 3DSie z czystej ciekawości i dzisiaj to takie 7/10 dla mnie. Gdy grałem w to jakiś rok po premierze to był mesjasz i 10/10 jak nic. No cóż nic nie zrobisz, że gry się starzeją, niektóre bardziej, drugie mniej. Najlepsza Zelda na 3DSa to ALBW.

 

Jeszcze dwa zdania do zadającego pytanie, bierz BOTW i nie pytaj, to podobna stytuacja co 20 lat temu, tylko teraz masz okazję zagrać prawie na czas.

Odnośnik do komentarza
43 minuty temu, Rayos napisał:

Jakbym miał w 2019 grać w okarynę to chyba wolałbym już dostać jakiegoś szrota na 1/3 do recenzji, przeokrutnie ta gra się zestarzała i już ledwo ją skończyłem te 7 lat temu. Kup BOTW, albo Ci podejdzie albo nie, na pewno nie stracisz wiele jak sprzedasz, bo gra nadal trzyma bardzo mocno cenę. 

 

 

Bzdura gram po raz pierwszy w Okarynę i ta gra jest w wielu rzeczach lepsza niż Zelda na Switcha. Ma lepiej poprowadzoną fabułę, ma zdecydowanie lepsze świątynie i bossów. Ogrywam to na 3DSie gdzie gra coś ma poprawione ale nie wiem co bo nie grałem na N64 :kaz: 

 

I piszę to po skończonym BOTW. W którym miałem setkę świątyń więc trochę pograłem. W Okarynie obecnie mam 13h. Z zeldami 3D nie mam porównania bo grałem tylko w BOTW i właśnie teraz w Okarynę. 

Edytowane przez Ukukuki
Odnośnik do komentarza

Z jednym się zgodzę, bossów na pewno ma lepszych, w zasadzie chyba każda Zelda ma lepszych, niż BOTW, w której są na jedno kopyto. To jedyny mój zarzut do tej gry. Mógłoby być większe zróżnicowanie przeciwników i bronie niszczyć się dwa razy wolniej, ale ogólnie tylko na bossach się zawiodłem.

Edytowane przez zdrowywariat
Odnośnik do komentarza

Świątynie były super, a niektóre kozackie, jak ta z kostką lodu na przykład, szkoda że było trochę pustych. Szkoda też, że te z walką opierały się tylko i wyłącznie na walce z jednym przeciwnikiem. Jest co poprawiać w następnej części, ale nawet pomimo kilku wad gra ma tyle zalet, że wylądowała w moim top ever.

Edytowane przez zdrowywariat
Odnośnik do komentarza

Ja piszę o sobie. Dla mnie ta gra jest niegrywalna. Ogór ma ode mnie inny gust i ma do niego prawo tak jak ja do swojego. On uwielbia undertale a dla mnie to takie 5/10. W ocarine wcześniej nie grałem, nie mam sentymentu. Gra jest drewniana, nic mi się w niej nie podobało. Zresztą botw też mi się nie podoba, ograłem 20h i odstawiłem. Chyba mam prawo do swojej opinii nie sugerując się innymi opiniami w necie tylko swoimi doświadczeniami prawda @ogqozo

Edytowane przez NemoKOF
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Poleci jeszcze ktoś coś konkretnego z Indyków? Aka Stardew Valley, Celeste, Dead Cells, Guacemelee 1 i 2, czy teraz ogrywane Mark of the Ninja, które jest GENIALNE! Zacząłem grać w indyki dopiero na Switchu, więc mam dużeee zaległości. Może mnie coś jeszcze konkretnego ominęło? Nie chodzi mi o jakąś ósemkę, których wiele, tylko coś co się wybija z tłumu (niedługo Cuphead wleci), jakiegoś sztosa? Może to też być coś artystycznie dobrego ze średnim gameplayem jak Inside, czy Gris, aczkolwiek preferuję gry z dobrą mechaniką, czyli coś, w co się dobrze gra, gdzie wszystko jest przemyślane. Tylko nie z 8 bitową grafą i niżej, to nie dla mnie, z minimum 16 bitową :).

Edytowane przez zdrowywariat
Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, funditto napisał:

My z kumplem zrobiliśmy wszystkie poziomy podstawki i dokupiłem DLC gdy wyszło. Dla mnie to jeden z najlepszych indyków w historii chociaż faktycznie może nie być zbyt prosty dla dziecka 

 

Kwestia gustu, moim zdaniem takie 7/10, aczkolwiek doceniam pomysł. Targetem tej gry powinien być rodzic/dziecko i chłopak/dziewczyna (każual). Gra powinna być łatwiejsza-przyjemniejsza.

Edytowane przez zdrowywariat
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...