Skocz do zawartości

Jaką grę wybrać?


MBeniek

Rekomendowane odpowiedzi

10 godzin temu, milan napisał:

crash remake dużo traci na switchu w porównaniu  z ps4?

 

O dziwo nie zaimplementowali Crashowi i spółce futra (co jest niedorzeczne patrząc, że już nawet na GaCku takie rzeczy były podstawą) choć teraz przypomina bardziej Crasha z PSXa, więc to kwestia gustu. Rozdzielczość w docku to 720p a w handheld mode to 480p. Wizualnie stoi na praktycznie tym samym poziomie ale taki efekt jak brak odbicia Crasha w cieczach gdy biegnie. Tak to reszta jeżeli jest słabiej wykonana to musiałbyś porównać obie wersje obok siebie aby je zauważyć. 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
11 godzin temu, milan napisał:

Cloudiusz wyskoczył z obroną Częstochowy.

No zastanowię się, wydaje się że tablecik będzie idealny do crasha, a futro sobie wyobraże.

 

Crash bez tego futra bardziej przypomina oryginał z PSXa (z futrem wydawał mi się, że to już nie ta sama postać). Sam łykam wersję na Switcha a jak przyjdzie co do czego to też zawita na PS4 (jak w końcu ją nabędę). 

Odnośnik do komentarza

Musisz sam uznać, czy masz jaja, żeby zapłacić za Sagę. To jest momentami fajna gra, ale sportowana na chama z komórek. Wszystko działa kiepsko, sterowanie jest dosłownie skopiowane z komórek (ale bez obsługi ekranu dotykowego Switcha!), ogólnie średnio wygodne. Wygląda ok. Octopath działa perfecto i jest dopracowany, a jego ewentualne wady (grind, random, głupota) zazwyczaj można przypisać tym bardziej do Sagi. Ja bym polecał jednak poczekać na jakąś obniżkę, jeśli się nie jest pewnym.

Edytowane przez ogqozo
Odnośnik do komentarza
W dniu 13.08.2018 o 10:51, milan napisał:

Cloudiusz wyskoczył z obroną Częstochowy.

No zastanowię się, wydaje się że tablecik będzie idealny do crasha, a futro sobie wyobraże.

 

Jezu przecież grałeś już w to 20 lat temu xD

 

I co, 279 zł przygotowane?

Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące temu...

No ja nie wiem czy Dead Cells jest czymś w rodzaju Celeste, TEIN czy SMB. Powiedziałbym, że nie. Ale to wymagająca gra, tylko że wymagająca pod względem walki z przeciwnikami a nie tak bardzo pod względem nawigacji po terenie.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...