Skocz do zawartości

HBO Max


Ukukuki

Rekomendowane odpowiedzi

13 minut temu, schabek napisał:

A dziala wam w ogole teraz to (pipi)? Wylogowalo mnie ze wszystkich urzadzen, przy logowaniu wywala jakis blad, a jeszcze 2 godziny temu ogladalem sobie normalnie The Wire. Nie wiem jak taka firma moze wypuscic takie niedorobione chuyostwo

 

U mnie te.z pyzda, właśnie sprawdziłem.

Odnośnik do komentarza

Właśnie obejrzałem serial Ślepnąc od świateł. Taki gangsterski klimat dilerki i porachunków (@Frosti obczaj), specjalna produkcja dla HBO. Za(pipi)iście zagrał Frycz, czy Więckiewicz, ten drugi zawsze taki lalus, a tutaj taki cwaniaczek. Za to główny typ nieco sztywny, ale chyba tak miało być.

Muza, ujęcia, efekty CGI - nie wyglada to jak polska produkcja:) mi się podobało, 10 odcinków zleciało nie wiem kiedy. 

Odnośnik do komentarza

Czy Wam też aplikacja na PS4 działa tak kulawo? Film się buforuje i buforuje, czasem nawet nie startuje. Później w trakcie też lubi się zatrzymać i tak zostać. Co za ówno.

Na łącze internetowe nie narzekam, bo konsolę mam podpiętą po kablu i leci 90 mb/s.

 

Przez przeglądarkę na laptopie działa idealnie, no ale nie będę przecież oglądał na 15 calach.

Odnośnik do komentarza
11 godzin temu, YETI napisał:

ostro zjechać w dół

Zastanawiam się czy można zjechać w górę :philosoraptor: U mnie na kablu jest względnie okej na ps4 jeśli masz problemy z buferowaniem @Wojtq i masz internet w UPC to polecam zadzwonić na infolinie i poprosić ich o zmiane protokołu IPv miałem z tym problem i co jakiś czas się pojawia ten temat ale jeden telefon i ogarniają. Najgorszy ficzer tej apki na PS4 to crashowanie jej po wybudzeniu z standby, straszny syf. 

Odnośnik do komentarza
35 minut temu, _Be_ napisał:

Najgorszy ficzer tej apki na PS4 to crashowanie jej po wybudzeniu z standby, straszny syf. 

Pomaga zamknięcie samej apki i ponowne jej uruchomienie. Uciążliwe, ale zawsze to lepiej niż jak się ma w połowie odcinka scrashować. A raczej na hbo nie ma co liczyć, bo ten błąd jest od samego początku. :/

Odnośnik do komentarza
8 minut temu, MBeniek napisał:

Pomaga zamknięcie samej apki i ponowne jej uruchomienie. Uciążliwe, ale zawsze to lepiej niż jak się ma w połowie odcinka scrashować. A raczej na hbo nie ma co liczyć, bo ten błąd jest od samego początku. :/

Ty no ja to wiem xD ale nadal. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...