Skocz do zawartości

HBO Max


Ukukuki

Rekomendowane odpowiedzi

No pikny serialik

 

 

Ale ej, oglądam sobie na rzeczy na laptopie. Geniusz, który wymyślił, żeby nie pokazywać informacji o programie przed włączeniem to powinien dostać Nobla za debilizm. Jak szukam czegoś do obejrzenia to zawsze z 4 razy włączę jakieś krótkemtrażowe jajco... a potem nie jest lepiej. Tylko informacje takie rok, czas trwania i to czy jest w HD. 

 

A gdzie jakaś ocena, obsada? Może chociaż narodowość lub łaskawie język, albo czy są napisy? 

 

 

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Sedrak napisał:

Ogólnie to taka nie za fajna ta zmiana. Aplikacja z gównianej zmieniała się w przeciętną i dalej najgorszą z zestawieniu z innymi. 

Aplikacja online to i tak jeszcze była znośna. Ja miałem kiedys na dekoderze polsatu to czesto (za czesto nawet) było tak, że włączając odcinek serialu nie było pewne ktory się włączy bo losowo wybierało inny :obama: 

Odnośnik do komentarza

Peacemaker to jeden z najbardziej pokręconych seriali jakie powstały i z całego serca polecam. świetny sezon, Gunn znowu pięknie dostarczył.

The Boys też posrany ale S1, drugi ciut zamula ale nadal dobre uniwersum.

 

@Banny peacemakera polecam jak chcesz coś na szybko. kompaktowo, solidnie, treściwie, wchodzi elegancko. 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, Banny napisał:

A co lepsze zatem? The Boys czy Peacemaker - zaznaczę, że nie oglądam filmów z "uniwersum DC/Marvel" a na dzis szukam jakiejś rozrywki, więc może takie coś właśnie? 

 

Peacemaker! Ale warto zobaczyć wcześniej film, bo tam budują postać. Serial jednak z tych rozrywkowych. To jest przede wszystkim komedia, a nie jechanie przez dzieści odcinków na pomyśle "superbohaterowie to chuje"

 

The Boys mnie zawiedli. 1 sezon nawet ok, a drugiego nie pamiętam, nie chcę trzeciego.  

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Faka napisał:

Oglądał już ktoś serial z Rosario Dawson DMZ? Warto czy nie? 

 

No mnie średnio się podobał. Lubię komiks, setting jest ciekawy, ale rozwlekli to do granic możliwości przez co w większości jest po prostu nudno i ciężko się z bohaterami jakoś zżyć. Ogląda się to trochę jak późniejsze sezony Walking Dead, do kotleta w tle. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...