Skocz do zawartości

HBO Max


Ukukuki

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
9 hours ago, Faka said:

Tajemnice Smallville wylądowało. Ależ będzie rewatch. 

Jakoś nigdy nie mogłem się przekonać do tego. a dużo jest sezonów?

 

8 hours ago, Crazy Horse said:

Ja sb Supernatural robię pomalutku.

To zostawiam na starość i emeryturę haha.

Z chęcią bym obejrzał, bo niezła przygoda to była przez te wszystkie lata.

Odnośnik do komentarza

No HBO teraz wychodzi na prowadzenie w serialach. Można odświeżyć Alfa i Parki :wub:

 

Tyle co skończyłem Tokyo Vice (trochę siara, że cliffhanger bo myślałem, że to mini seria, ale nie zmienia to faktu, że mocne sztosiwo i Japonia oddana pięknie), We Own This City (pachnie The Wire na tyle, że mnie wzięło na rewatch, mocne kino, świetne role i ta beznadzieja Baltimore, kolejne sztosiwo), drugi sezon Hacks, nowy sezon Barry'ego. No i wszystko w pytkę. 

Odnośnik do komentarza
W dniu 17.07.2022 o 19:23, Wojtq napisał:

Czy to nie jest problem apki na konsolach? Też mi się nie podobała jakość obrazu, a jak odpaliłem na iPadzie to było pięknie, wyraźnie.

 

Czy przez apke czy z poziomu tv, na laptopie też mi ujdzie ale większy ekran już trochę boli po oglądaniu czegoś z Apple TV albo prime. 

Odnośnik do komentarza

Zacząłem te Parki teraz dopiero i wszystko fajnie, można się pośmiać, ale ilość skopiowanych motywów z The Office trochę mi psuje odbiór. :D Jestem dopiero gdzies w polowie drugiego sezonu, a już co najmniej kilka razy się złapałem na tym, że oglądając jakąś scenę miałem dejavu, ze juz to widzialem The Office. Zaczynając w ogóle od tego że Leslie to taka jakby żeńska wersja Michaela. :D

Odnośnik do komentarza

https://www.filmweb.pl/film/Wirtuoz.+Pojedynek+zabójców-2021-869137

 

"Wirtuoz. Pojedynek zabójców."

Tytuł mocno zdaje się nijaki. Dobrze jednak odnosi się do treści filmu. Powiem tak: oceny zbiera średnie, a samego Hopkinsa jak na lekarstwo. Akcja powolna z narracją. Ogląda się jednak dobrze, scenariusz ciekawi co się wydarzy i całość dosyć dobrze się skleja w końcówce. 

7+/10.

 

Odnośnik do komentarza

Wiem, wiem, dlatego bardzo mi zależało żeby Parki obejrzeć, bo Biuro znam już na wylot. Tylko właśnie nie spodziewałem się aż takich podobieństw w sposobie budowania postaci na przykład, bo Leslie ze swoimi odpałami i mądrościami to kopia Michaela. Jak się ogląda niektóre sceny i motywy to są jakby żywcem wyjęte z Biura. Nie spodziewałem się, że to będzie aż tak podobne. :) Chociaż Parki jeszcze bardziej pociągnięte w absurdalny humor i bardziej odjechane akcje, z tego co widzę póki co.

Odnośnik do komentarza

Tokyo Vice - właśnie skończyłem sezon i cholera, ale to było dobre. Zaczynając od świetnej fabuły, poprzez bardzo dobrze dobranych aktorów, a na brudnym Tokyo kończąc. Dawno nie oglądałem tak dobrego serialu poświęconego yakuzie, a jeśli mam być szczery, może to być jeden z lepszych materiałów. Wyłudzanie, haracze, walki rodzin, głęboko zakorzenione układy, no po prostu majstersztyk. Miejscami czułem się jakbym w Yakuze grał. Brakowało tylko Kiryu walącego po mordzie każdego. Do tego aktorsko jest też świetnie, każda postać ma na tyle charyzmy, że chciałbym poznać historię większości z nich, co rzadko się zdarza. Nawet gajin Jake nie jest irytujący, a jego zachowania mają sens.

Jedyne co mi trochę przeszkadzało, to mieszanie japońskiego z angielskim + ewidentnie nałożony angielski dubbing niektórym aktorom. Zachowanie niektórych babek z tego klubu (szczególnie Polina) też bywało irytujące. Zastanawiało mnie również, dlaczego Samantha nie podjęła żadnych kroków, gdy stało co się stało, przecież doskonale wiedziała kto jej to zrobił, strasznie to dziwne było. No chyba, że w sezonie 2 pociągną.

Czekam na kolejny sezon jak na szpilkach. Wspaniałe widowisko, gdzie każdy odcinek wciągałem jak karczek z grilla. Mocne 9/10, a miejscami nawet 10/10. Dla mnie serial poszybował do osobistego top 5.

  • Plusik 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...