Skocz do zawartości

Kler [2018] - Wojtek Smarzowski


Masorz

Rekomendowane odpowiedzi

w środę rezerwowałem bilet bez problemu, tak dzisiaj na stronie multikina hasło " Drodzy Widzowie, informujemy, iż w związku z ogromnym zainteresowaniem filmem „Kler” nie ma możliwości rezerwacji biletów na ten tytuł. Zapraszamy do zakupu biletów przez stronę internetową, aplikację mobilną oraz w kasach kin."

Odnośnik do komentarza
10 godzin temu, ragus napisał:

Solidny film. Wątek Więckiewicza taki trochę idący do nikąd, ale reszta w porządku. Jak na smarzola mało chaotyczny i nawet da się zrozumieć dialogi.

 

tylko chyba tym statystowaniem trochę sobie film spier,doliłem, bo jak się stoi 8h w tłumie i patrzy na

  Pokaż ukrytą zawartość

jakubiaka polewającego się benzyną/podpalonego kaskadera, a potem w filmie to jest 1,5 minuty to trochę dziwnie się to ogląda xd

 

solidnysmarzowski/10, drogówka i wesele lepsze

Szkoda ze nie powiedziales kiedy idziesz , bysmy razem obejrzeli bo ostroleka szykuje satanbusa i mamy jechac do lomzy ogladac. Tylko to moze byc droga w jedna strone bo nasz prezydent ex katecheta moze nas nie wpuscic spowrotem :obama::

Odnośnik do komentarza

Byłem dziś i określiłbym Kler jako umiarkowanie kontrowersyjny i nieco przerysowany, ale tak z dobrym smakiem i dla podkreślenia dramaturgii akcji. Bardzo dobrze się to ogląda, podobał mi się. Lubię Twórczość Smarzowskiego i się nie zawiodłem. Ciekawe jest to, że wystarczy w tym kraju tylko poruszyć niewygodny i śliski temat w filmie, nawet w niego nie uderzając zbytnio i przedstawić go za pomocą fikcji, a społeczeństwo samo go rozdmucha i zrobi promocję nie do podrobienia.

Odnośnik do komentarza
32 minuty temu, krupek napisał:

Ciekawe jest to, że wystarczy w tym kraju tylko poruszyć niewygodny i śliski temat w filmie, nawet w niego nie uderzając zbytnio i przedstawić go za pomocą fikcji, a społeczeństwo samo go rozdmucha i zrobi promocję nie do podrobienia.

 

Najlepsze jest to, że, jak zwykle, najgłośniej krzyczą ci, co filmu nie widzieli. Zwykli ludzie to jedno, ale "elyty" podpinające pod film politykę to druga sprawa, jak ostatnio w Polsacie: 

 

https://www.msn.com/pl-pl/wiadomosci/other/sześciu-polityków-dyskutuje-o-klerze-w-końcu-pada-pytanie-a-czy-ktoś-go-oglądał/ar-BBNJBvd

 

 

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza
W dniu 29.09.2018 o 10:08, Mejm napisał:

Co do Kleru to mialem identyczne przeczucia jak Rudiok w recenzji. Wiecej dramy niz to bylo warte. Obejrzy sie z wypozyczalni

Masz odczucia wobec Kleru jak Rudiok, który film obejrzał a ty czekasz na torrenta :dafuq:?

W dniu 29.09.2018 o 10:50, szejdj napisał:

Co jest złego w chodzeniu do kina premiere filmu xdd

Zależy od targetu filmu, ale generalnie zazwyczaj jest źle bo inni ludzie nie szanują wspólnej przestrzeni i nie ogarniają, że nie są sami w kinie. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...